TL-Jun-I-LAT: Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce, neděle 30.08.2020, Šternberk, Česko (ČSTS)

TL-Jun-I-LAT, 32 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1263Pařízek Patrik & Matýsková ApolenaTK Fortuna Zlín (CZ) 252 252
2264Ottner Tobias & Prokopová BarboraTK Marendi (CZ) 231 231
3257Novák Dominik & Mašková AliceTK Trend Ostrava (CZ) 210 210
4228Pavelka Samuel.Ondřej & Patočková NikolTK Gradace Kroměříž (CZ) 189 189
5196Kazda David & Ptáčková JulieKST Swing Kroměříž (CZ) 168 168
6258Hrabovský Michal & Jelínková KarolínaTK Trend Ostrava (CZ) 147 147
Semifinále
7238Hrtoň Vojtěch & Vališová ViktorieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 126 126
8262Lipowski Adam & Misiarzová AnetaTK HAPPY DANCE (CZ) 105 105
9225Bortlík Šimon & Klokanová NatálieMZ Dance Team (CZ) 94 94
10259Rycka Michal & Lišaníková TerezaDance Studio Like (CZ) 84 84
11222Jančík Marek & Zmeškalová TerezaTK Fortuna Zlín (CZ) 73 73
12248Volf Richard & Dostálová VeronikaTK Sparta Praha (CZ) 63 63
2. kolo
13209Polák Štefan & Macejková KláraTK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 57 57
14199Hossain-Selsdon Kaiem & Vágnerová ViktorieKST Swing Kroměříž (CZ) 53 53
15216Frkal Tomáš & Lososová LindaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 50 50
16221Hrazánek Ondřej & Jelínková JasminaJistebnice (CZ) 48 48
17168Charvát Michal & Charvátová LucieTK Sparta Praha (CZ) 45 45
18187Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová StellaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 42 42
19201Horák Hynek & Menšíková AdélaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 39 39
1. kolo
20 – 21185Nepožitek Slavomír & Kuciánová EmaKST Quick Olomouc (CZ) 35 35
20 – 21240Poštulka Hubert & Šalomounová NelaTK Fortuna Zlín (CZ) 35 35
22197Havelka Jakub & Vaňková NelaTK Olymp Olomouc (CZ) 32 32
23220Kováč Daniel & Bujnochová VanesaTK Trend Ostrava (CZ) 31 31
24 – 25189Riessler Tobias & Hladká AmálieTK Fortuna Zlín (CZ) 29 29
24 – 25244Makrlík Ondřej & Přibylová BarboraTK Maestro (CZ) 29 29
26 – 27163Němec Nikolas & Macková VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 28 28
26 – 27207Šenkeřík Jan & Vykopalová HelenaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 28 28
28191Mlčák Maxim & Vacková AdinaKST Silueta Praha (CZ) 28 28
29214Petr Michal & Záňová KarolínaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 28 28
30159Šedovič Adam & Vykrutová SáraTaneční klub Antonio (CZ) 28 28
31149Synek Marián & Zlámalová KristýnaTŠ BATUKÁDA (CZ) 28 28
32223Veverka Petr & Červeková SimonaTK Olymp Olomouc (CZ) 28 28

Porotci

A Bank Karel CZ
B Dávidek Jakub CZ
C Drha Michal CZ
D Greplová.Starečková Ale CZ
E Henzély Igor CZ
F Hošek Tomáš CZ
G Hýža Miroslav CZ
H Karásek Filip CZ
I Kubín Martin CZ
J Rázek Vítězslav CZ
K Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz