TL-Jun-I-STT: Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce, neděle 30.08.2020, Šternberk, Česko (ČSTS)

TL-Jun-I-STT, 26 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1228Pavelka Samuel.Ondřej & Patočková NikolTK Gradace Kroměříž (CZ) 234 234
2238Hrtoň Vojtěch & Vališová ViktorieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 215 215
3248Volf Richard & Dostálová VeronikaTK Sparta Praha (CZ) 195 195
4196Kazda David & Ptáčková JulieKST Swing Kroměříž (CZ) 176 176
5222Jančík Marek & Zmeškalová TerezaTK Fortuna Zlín (CZ) 156 156
6225Bortlík Šimon & Klokanová NatálieMZ Dance Team (CZ) 137 137
Semifinále
7216Frkal Tomáš & Lososová LindaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 117 117
8221Hrazánek Ondřej & Jelínková JasminaJistebnice (CZ) 98 98
9240Poštulka Hubert & Šalomounová NelaTK Fortuna Zlín (CZ) 87 87
10163Němec Nikolas & Macková VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 78 78
11 – 12187Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová StellaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 64 64
11 – 12220Kováč Daniel & Bujnochová VanesaTK Trend Ostrava (CZ) 64 64
2. kolo
13175Bureš Daniel & Matlasová AnežkaTK Olymp Olomouc (CZ) 53 53
14244Makrlík Ondřej & Přibylová BarboraTK Maestro (CZ) 49 49
15199Hossain-Selsdon Kaiem & Vágnerová ViktorieKST Swing Kroměříž (CZ) 47 47
16223Veverka Petr & Červeková SimonaTK Olymp Olomouc (CZ) 44 44
17185Nepožitek Slavomír & Kuciánová EmaKST Quick Olomouc (CZ) 42 42
18 – 19168Charvát Michal & Charvátová LucieTK Sparta Praha (CZ) 38 38
18 – 19197Havelka Jakub & Vaňková NelaTK Olymp Olomouc (CZ) 38 38
20184Burda Dominik & Mičunková KarolínaTK Olymp Olomouc (CZ) 34 34
1. kolo
21189Riessler Tobias & Hladká AmálieTK Fortuna Zlín (CZ) 31 31
22201Horák Hynek & Menšíková AdélaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 30 30
23190Šoltys Damian & Segsulková AnetaKST KD Hlučín (CZ) 29 29
24186Knap Danny & Leciánová EmaKST KD Hlučín (CZ) 27 27
25149Synek Marián & Zlámalová KristýnaTŠ BATUKÁDA (CZ) 26 26
26159Šedovič Adam & Vykrutová SáraTaneční klub Antonio (CZ) 26 26

Porotci

A Bank Karel CZ
B Drha Michal CZ
C Gebert Marcel CZ
D Greplová.Starečková Ale CZ
E Harvan Jaroslav CZ
F Hýža Miroslav CZ
G Kubín Martin CZ
H Rázek Vítězslav CZ
I Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz