TL-Mládeže-STT: Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce, neděle 30.08.2020, Šternberk, Česko (ČSTS)

TL-Mládeže-STT, 33 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1251Tománek Jonáš & Kosmáková ŠárkaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 216 216
2255Fried Martin & Růžičková ZuzanaTK Sparta Praha (CZ) 198 198
3250Doležal Radek & Folcová NicoleDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 180 180
4226Felcman Matyáš & Blokešová AnnaTK Fortuna Zlín (CZ) 162 162
5178Vild Jan & Musilová EllenMZ Dance Team (CZ) 144 144
6224Veverka Dominik & Kasálková JulieTK Olymp Olomouc (CZ) 126 126
Semifinále
7241Kuntoš Vilém & Kábrtová VendulaCOOL DANCE (CZ) 108 108
8252Svěntý Mikuláš & Skalková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 90 90
9243Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška (CZ) 80 80
10 – 11242Vlček Jan & Příplatová PetraTK Koškovi Liberec (CZ) 67 67
10 – 11249Florian Daniel & Kasalová LindaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 67 67
12236Hruška Štěpán & Špičáková BáraTK Olymp Olomouc (CZ) 54 54
2. kolo
13260Kolák Albert & Fialová EliškaTK Olymp Olomouc (CZ) 49 49
14227Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ) 46 46
15210Kačerovský Vojtěch & Brychcínová KláraTK Sparta Praha (CZ) 43 43
16254Přikryl František & Schönwälderová NikolTK Gradace Kroměříž (CZ) 41 41
17247Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ) 38 38
18208Pejsar Tomáš & Plischkeová ValentýnaTK Koškovi Liberec (CZ) 36 36
19246Slovák Daniel & Arnoldová BarboraMZ Dance Team (CZ) 34 34 ODSTOUPIL
1. kolo
20235Jašek Matouš & Čupková LauraTop Dance Prague Team (CZ) 31 31
21245Badej Michal & Ivankova AnastasiaTK MDK Sokolov (CZ) 29 29
22 – 23219Tsepelev Maxim & Minaříková AdrianaTK Olymp Olomouc (CZ) 27 27
22 – 23233Zaduban Lukáš & Kazdová KarolínaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 27 27
24215Boldiš Vítek & Pechačová KateřinaTK Sparta Praha (CZ) 25 25
25253Pavlíček Viktor & Trundová LudmilaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 24 24
26234Donát Matěj & Dobruská SilvieTAK Dance KROK (CZ) 24 24
27 – 28229Malčík Petr & Chudárková BarboraKST Swing Kroměříž (CZ) 24 24
27 – 28231Březina Jan & Císařová KarolínaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 24 24
29237Smolucha Jakub & Doležalová AdélaTK Astra Praha (CZ) 24 24
30 – 31230Spáčil Jan & Abrahámová BarboraTŠ Novákovi Kutná Hora (CZ) 24 24
30 – 31239Višnovský Adam & Čechtická LucieTK Koškovi Liberec (CZ) 24 24
32204Vaňo Anton & Vajdíková EliškaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 24 24
33232Jakubes Šimon & Jůzová AnežkaTK Maestro (CZ) 24 24

Porotci

A Drha Michal CZ
B Gebert Marcel CZ
C Greplová.Starečková Ale CZ
D Harvan Jaroslav CZ
E Henzély Igor CZ
F Hýža Miroslav CZ
G Kubín Martin CZ
H Rázek Vítězslav CZ
I Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz