Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

TL-Jun-II-LAT: Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce, sobota 29.08.2020, Šternberk, Česko (ČSTS)

TL-Jun-II-LAT, 39 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1131Kovárník Vojtěch & Jišková AnnaCTS Perfect Pardubice (CZ) 270 270
2135Maschke Martin & Pavlíčková NikolaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 248 248
3136Grossmann Matyáš & Ondrušová LindaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 225 225
4128Prágr Adam & Bierošová AdrianaTK Trend Ostrava (CZ) 203 203
544Svěntý Mikuláš & Skalková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 180 180
6117Mylek Dominik & Šimíková KláraTK Trend Ostrava (CZ) 158 158
Semifinále
7140Novák Dominik & Mašková AliceTK Trend Ostrava (CZ) 135 135
8 – 991Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ) 107 107
8 – 9127Ottner Tobias & Prokopová BarboraTK Marendi (CZ) 107 107
1063Veverka Dominik & Kasálková JulieTK Olymp Olomouc (CZ) 90 90
1197Hrtoň Vojtěch & Vališová ViktorieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 78 78
12115Polášek Adam & Horňáková BarboraiDance Studio (CZ) 68 68
2. kolo
1341Badej Michal & Ivankova AnastasiaTK MDK Sokolov (CZ) 62 62
1468Pochylý Dominik & Podgorná EliškaTK Trend Ostrava (CZ) 57 57
15141Dolanský Tobiáš & Dobsová KlaudieCTS Perfect Pardubice (CZ) 54 54
1696Marek Vojtěch & Doležalová SáraTK Sparta Praha (CZ) 51 51
1771Skotnica Jiří & Sikorová DenisaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 48 48
1898Bortlík Šimon & Klokanová NatálieMZ Dance Team (CZ) 45 45
1994Schurmann Filip & Futerová EleniTK Koškovi Liberec (CZ) 42 42
2086Višnovský Adam & Čechtická LucieTK Koškovi Liberec (CZ) 39 39
1. kolo
2175Máté Nathaniel.Alec & Burianová AnežkaTK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 36 36
22 – 2325Smolucha Vojtěch & Zhydovska AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 34 34
22 – 23107Walletzký Leonard & Kubínová KamilaDSP Kometa Vyškov (CZ) 34 34
2499Jašek Matouš & Čupková LauraTop Dance Prague Team (CZ) 32 32
25 – 2643Brdička Šimon & Kryštofová LucieTK Fortuna Zlín (CZ) 30 30
25 – 26111Volf Richard & Dostálová VeronikaTK Sparta Praha (CZ) 30 30
27 – 2826Tsepelev Maxim & Minaříková AdrianaTK Olymp Olomouc (CZ) 30 30
27 – 2836Oswald Šimon & Balíková ViolaTK MDK Sokolov (CZ) 30 30
2990Kováč Daniel & Bujnochová VanesaTK Trend Ostrava (CZ) 30 30
3085Pavlíček Viktor & Trundová LudmilaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 30 30
31 – 3261Bureš David & Žouželová BarboraTK Olymp Olomouc (CZ) 30 30
31 – 3293Pejsar Tomáš & Plischkeová ValentýnaTK Koškovi Liberec (CZ) 30 30
33105Jakubes Šimon & Jůzová AnežkaTK Maestro (CZ) 30 30
3495Kačerovský Vojtěch & Brychcínová KláraTK Sparta Praha (CZ) 30 30
35 – 3669Novotný Lukáš & Prokůpková LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava (CZ) 30 30
35 – 36112Kucharsky Martin & Vránová KarolínaKST Quick Olomouc (CZ) 30 30
37101Makrlík Ondřej & Přibylová BarboraTK Maestro (CZ) 23 23
38 – 394Boldiš Vítek & Pechačová KateřinaTK Sparta Praha (CZ) 23 23
38 – 39129Borek Zdenek & Patócsová ViktorieLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 23 23

Porotci

A Bartuněk Petr CZ
B Dědík Marek CZ
C Dvořáková Marie CZ
D Felcman Radek CZ
E Hošek Tomáš CZ
F Krtička Jaroslav CZ
G Kučera Jaroslav CZ
H Kuchař Miroslav CZ
I Odstrčil Martin CZ
J Pohlodek Jiří CZ
K Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz