Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

TL-Dospělí-STT: Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce, sobota 29.08.2020, Šternberk, Česko (ČSTS)

TL-Dospělí-STT, 29 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1122Pecha Roman & Banková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 252 252
2120Tománek Jonáš & Kosmáková ŠárkaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 231 231
3121Šír Vilém & Šišková Hana.AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 210 210
4104Doležal Radek & Folcová NicoleDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 189 189
5118Mrázek Viktor & Vykydalová VeronikaTK Maestro (CZ) 168 168
6126Pozdíšek Jakub & Dostálová EsterTK Olymp Olomouc (CZ) 147 147
Semifinále
7 – 8103Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaPraha (CZ) 116 116
7 – 8116Sabol Filip & Eremenko AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 116 116
9110Bushuev Timofey & Nováková BarboraMZ Dance Team (CZ) 94 94
10113Janák Matěj & Krátká AnnaCTS Perfect Pardubice (CZ) 84 84
1142Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ) 73 73
1278Zárybnický Jakub & Hegrová VeronikaInfinity Dance Team (CZ) 63 63
2. kolo
1334Petrů Michal & Novotná ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ) 57 57
1428Roháček Vít & Fruhwirtová LucieInfinity Dance Team (CZ) 53 53
15114Slovák Daniel & Arnoldová BarboraMZ Dance Team (CZ) 50 50
16106Dobruský Patrik & Nováková VeronikaCOOL DANCE (CZ) 48 48
1740Tomášek Martin & Nevrlá KristýnaTaneční škola Hes (CZ) 45 45
1845Fridrich Miroslav & Pořízková KristýnaDance studio Ostrava (CZ) 42 42
1939Franzki Kevin & Jedličková LenkaDanza Brno (CZ) 39 39
1. kolo
20 – 2112Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 35 35
20 – 21119Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 35 35
22123Vymazal Jaroslav & Sokolová AlžbětaTK Olymp Olomouc (CZ) 32 32
2377Oliva Tomáš & Semelová LucieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 31 31
2437Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ) 29 29
2559Sokl Karel & Woznicová MarkétaInfinity Dance Team (CZ) 28 28
2646Nguyen Duc.Anh & Mittagová BarboraInfinity Dance Team (CZ) 28 28
2724Zitko Jan & Meruňková AdélaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 28 28
2835Klempíř Martin & Vítková RomanaInfinity Dance Team (CZ) 28 28
2920Kosiec Jakub & Broukalová AdélaTK Flodur-Floduráček Havířov (CZ) 28 28

Porotci

A Bartuněk Petr CZ
B Dvořáková Marie CZ
C Felcman Radek CZ
D Gebert Marcel CZ
E Greplová.Starečková Ale CZ
F Horník Miroslav CZ
G Hýža Miroslav CZ
H Krtička Jaroslav CZ
I Kučera Jaroslav CZ
J Kuchař Miroslav CZ
K Landsfeldová Pavla CZ
L Pohlodek Jiří CZ
M Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz