Dospělí-C-LAT: Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - neděle

Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - neděle, neděle 08.03.2020, Praha, Česko (ČSTS)

Dospělí-C-LAT, 11 párů, 2 kola

Finále (8)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Kolařík Filip & Prostějovská Lada 22411 (1.0) 43412 (3.0) 23414 (2.0) 12411 (1.0) 12412 (1.0) 8.0
2 Muk Filip & Plzenská Alžběta 13232 (2.0) 12141 (1.0) 12121 (1.0) 23342 (3.0) 23261 (2.0) 9.0
3 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 41158 (3.0) 21268 (2.0) 41357 (3.0) 51124 (2.0) 31144 (3.0) 13.0
4 Peer Adam & Prostějovská Eliška 34727 (4.0) 34827 (4.0) 55638 (6.0) 45638 (5.0) 54628 (5.0) 24.0
5 Materna Tomáš & Mühlová Evelína 66383 (6.0) 87386 (8.0) 34286 (4.0) 64275 (4.0) 65373 (4.0) 26.0
6 Lares Vojtěch & Hromadová Veronika 77666 (7.0) 66654 (6.0) 76542 (5.0) 88556 (6.0) 87537 (7.0) 31.0
7 Buroň Daniel & Pavlisková Šárka 88844 (8.0) 55733 (5.0) 67765 (7.0) 37767 (7.0) 46755 (6.0) 33.0
8 Byrtus Michal & Cusacková Kate 55575 (5.0) 78575 (7.0) 88873 (8.0) 76883 (8.0) 78886 (8.0) 36.0
#Pár A B C D E Suma
1 Kolařík Filip & Prostějovská Lada 24211 23322 44444 11111 12412 8.0
2 Muk Filip & Plzenská Alžběta 11122 32233 21132 34246 21121 9.0
3 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 42453 11111 12311 56524 88744 13.0
4 Peer Adam & Prostějovská Eliška 33545 44554 78666 22332 77888 24.0
5 Materna Tomáš & Mühlová Evelína 68366 67445 33223 88877 36653 26.0
6 Lares Vojtěch & Hromadová Veronika 76788 76687 66555 65453 64267 31.0
7 Buroň Daniel & Pavlisková Šárka 85634 85776 87777 43665 43575 33.0
8 Byrtus Michal & Cusacková Kate 57877 58868 55888 77788 55336 36.0

Semifinále (11)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Muk Filip & Plzenská Alžběta XXX-X XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 24 / 25
2 Kolařík Filip & Prostějovská Lada XXXX- XXXXX XXXXX XXXXX XX-XX 23 / 25
3 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana XXXXX XXXX- XXXX- XXX-- XXXXX 21 / 25
4 Peer Adam & Prostějovská Eliška XX-XX XX-X- XX-X- XX-X- -X-X- 15 / 25
5 Buroň Daniel & Pavlisková Šárka ----X X---X ---XX -X-XX X-XXX 12 / 25
6 – 8 Materna Tomáš & Mühlová Evelína -XX-X --X-X --X-X --X-X --X-X 11 / 25
6 – 8 Lares Vojtěch & Hromadová Veronika ---X- --XXX --X-X XXXX- ---X- 11 / 25
6 – 8 Byrtus Michal & Cusacková Kate XXX-X X---X ----X ----X X-X-X 11 / 25
9 Nguyen Manh.Truon & Dyntarová Anna X---- -XX-- X-X-- X-X-- XXX-- 10 / 25
10 Blažek Pavel & Dosoudilová Veronika --XX- -X-X- -X-X- ---XX ----- 8 / 25
11 Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla ---X- ----- XX--- ----- -X--- 4 / 25
#Pár A B C D E Suma
1 Muk Filip & Plzenská Alžběta XXXXX XXXXX XXXXX -XXXX XXXXX 24 / 25
2 Kolařík Filip & Prostějovská Lada XXXXX XXXXX XXXX- XXXXX -XXXX 23 / 25
3 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana XXXXX XXXXX XXXXX XXX-X X---X 21 / 25
4 Peer Adam & Prostějovská Eliška XXXX- XXXXX ----- XXXXX X---- 15 / 25
5 Buroň Daniel & Pavlisková Šárka -X--X ---X- ----X --XXX XXXXX 12 / 25
6 – 8 Materna Tomáš & Mühlová Evelína ----- X---- XXXXX ----- XXXXX 11 / 25
6 – 8 Lares Vojtěch & Hromadová Veronika ---X- ---X- -XXX- XX-XX -XX-- 11 / 25
6 – 8 Byrtus Michal & Cusacková Kate XX--X X---- X---X ----- XXXXX 11 / 25
9 Nguyen Manh.Truon & Dyntarová Anna X-XXX -X--X -XXXX ----- ----- 10 / 25
10 Blažek Pavel & Dosoudilová Veronika ----- -XX-- X---- XXXX- ---X- 8 / 25
11 Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla --X-- --X-X ----- X---- ----- 4 / 25

Porotci

A Brožovský Miroslav CZ
B Landsfeldová Pavla CZ
C Novotná Jana CZ
D Stumpf Jiří CZ
E Bartoš Jaromír CZ
— dancerank.cz