Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

Jun-I-E-STT: Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota

Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota, sobota 07.03.2020, Praha, Česko (ČSTS)

Jun-I-E-STT, 17 párů, 3 kola

Finále (7)

#Pár Waltz Valčík Quickstep Suma
1 Severin Jakub & Novotná Ema 21341 (1.0) 12131 (1.0) 11141 (1.0) 3.0
2 Gregorík Matej.Roan & Sholyak Kateryna 12163 (2.0) 21253 (2.0) 32274 (2.0) 6.0
3 Jarkovský Nicolas & Mrňáková Viktorka 44527 (4.0) 34427 (3.0) 24427 (3.0) 10.0
4 Nepraš Adam & Vargová Natálie 33275 (3.0) 46665 (6.0) 47753 (6.0) 15.0
5 Gebert Kryštof & Frolíková Soňa 65452 (5.0) 63572 (5.0) 53562 (5.0) 15.0
6 Janča Tomáš & Netalová Sára 57636 (6.0) 55346 (4.0) 76636 (7.0) 17.0
7 Adam Richard & Šabatková Nikola 76714 (7.0) 77714 (7.0) 65315 (4.0) 18.0
#Pár A B C D E Suma
1 Severin Jakub & Novotná Ema 211 121 311 434 111 3.0
2 Gregorík Matej.Roan & Sholyak Kateryna 123 212 122 657 334 6.0
3 Jarkovský Nicolas & Mrňáková Viktorka 432 444 544 222 777 10.0
4 Nepraš Adam & Vargová Natálie 344 367 267 765 553 15.0
5 Gebert Kryštof & Frolíková Soňa 665 533 455 576 222 15.0
6 Janča Tomáš & Netalová Sára 557 756 636 343 666 17.0
7 Adam Richard & Šabatková Nikola 776 675 773 111 445 18.0

Semifinále (11)

#Pár Waltz Valčík Quickstep Suma
1 Severin Jakub & Novotná Ema XXXXX XXXXX XXXXX 15 / 15
2 Jarkovský Nicolas & Mrňáková Viktorka XXXX- XXXX- XX-X- 11 / 15
3 Gregorík Matej.Roan & Sholyak Kateryna XXXXX XX--X XX--- 10 / 15
4 – 7 Nepraš Adam & Vargová Natálie XX--X XX--X X---X 8 / 15
4 – 7 Gebert Kryštof & Frolíková Soňa XXX-X ----X -XX-X 8 / 15
4 – 7 Janča Tomáš & Netalová Sára ---X- -XXX- -XXXX 8 / 15
4 – 7 Adam Richard & Šabatková Nikola ---XX --XXX --XXX 8 / 15
8 Horák Daniel & Žďánská Stella --X-- X---- X-XX- 5 / 15
9 – 10 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana ----- --X-- ----- 1 / 15
9 – 10 Pačesný Eliáš & Slatinková Veronika ----- ---X- ----- 1 / 15
11 Hájek Daniel & Fuxová Laura ----- ----- ----- 0 / 15
#Pár A B C D E Suma
1 Severin Jakub & Novotná Ema XXX XXX XXX XXX XXX 15 / 15
2 Jarkovský Nicolas & Mrňáková Viktorka XXX XXX XX- XXX --- 11 / 15
3 Gregorík Matej.Roan & Sholyak Kateryna XXX XXX X-- X-- XX- 10 / 15
4 – 7 Nepraš Adam & Vargová Natálie XXX XX- --- --- XXX 8 / 15
4 – 7 Gebert Kryštof & Frolíková Soňa X-- X-X X-X --- XXX 8 / 15
4 – 7 Janča Tomáš & Netalová Sára --- -XX -XX XXX --X 8 / 15
4 – 7 Adam Richard & Šabatková Nikola --- --- -XX XXX XXX 8 / 15
8 Horák Daniel & Žďánská Stella -XX --- X-X --X --- 5 / 15
9 – 10 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana --- --- -X- --- --- 1 / 15
9 – 10 Pačesný Eliáš & Slatinková Veronika --- --- --- -X- --- 1 / 15
11 Hájek Daniel & Fuxová Laura --- --- --- --- --- 0 / 15

1. kolo (17)

#Pár Waltz Valčík Quickstep Suma
1 – 2 Jarkovský Nicolas & Mrňáková Viktorka XXXXX XXXXX XXXXX 15 / 15
1 – 2 Janča Tomáš & Netalová Sára XXXXX XXXXX XXXXX 15 / 15
3 – 5 Severin Jakub & Novotná Ema XXX-X XXXXX XXXXX 14 / 15
3 – 5 Gregorík Matej.Roan & Sholyak Kateryna XXXXX -XXXX XXXXX 14 / 15
3 – 5 Horák Daniel & Žďánská Stella XXX-X XXXXX XXXXX 14 / 15
6 – 7 Gebert Kryštof & Frolíková Soňa XXXXX -XXXX XXX-X 13 / 15
6 – 7 Adam Richard & Šabatková Nikola -XXXX XXXXX -XXXX 13 / 15
8 Nepraš Adam & Vargová Natálie XXX-X XX--X XXXXX 12 / 15
9 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana XXXX- XXX-X XX--- 10 / 15
10 – 11 Pačesný Eliáš & Slatinková Veronika ---X- X-XX- ---XX 6 / 15
10 – 11 Hájek Daniel & Fuxová Laura ----X XX--X X---X 6 / 15
12 Mazáč Filip & Medřická Nicol ---XX X---- --XX- 5 / 15
13 – 14 Jakubec Lukáš & Vaňáčová Viktorie ---X- ---X- X--X- 4 / 15
13 – 14 Šintler Martin & Mazylkinová Andrea -XX-- --X-- --X-- 4 / 15
15 – 16 Habart Matouš & Tuháčková Elena ---X- ---X- ----- 2 / 15
15 – 16 Kajnar Max & Smrčková Barbora X---- ----- -X--- 2 / 15
17 Cupa Filip & Rysková Vendula X---- ----- ----- 1 / 15

1. kolo

#Pár A B C D E Suma
1 – 2 Jarkovský Nicolas & Mrňáková Viktorka XXX XXX XXX XXX XXX 15 / 15
1 – 2 Janča Tomáš & Netalová Sára XXX XXX XXX XXX XXX 15 / 15
3 – 5 Severin Jakub & Novotná Ema XXX XXX XXX -XX XXX 14 / 15
3 – 5 Gregorík Matej.Roan & Sholyak Kateryna X-X XXX XXX XXX XXX 14 / 15
3 – 5 Horák Daniel & Žďánská Stella XXX XXX XXX -XX XXX 14 / 15
6 – 7 Gebert Kryštof & Frolíková Soňa X-X XXX XXX XX- XXX 13 / 15
6 – 7 Adam Richard & Šabatková Nikola -X- XXX XXX XXX XXX 13 / 15
8 Nepraš Adam & Vargová Natálie XXX XXX X-X --X XXX 12 / 15
9 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana XXX XXX XX- X-- -X- 10 / 15
10 – 11 Pačesný Eliáš & Slatinková Veronika -X- --- -X- XXX --X 6 / 15
10 – 11 Hájek Daniel & Fuxová Laura -XX -X- --- --- XXX 6 / 15
12 Mazáč Filip & Medřická Nicol -X- --- --X X-X X-- 5 / 15
13 – 14 Jakubec Lukáš & Vaňáčová Viktorie --X --- --- XXX --- 4 / 15
13 – 14 Šintler Martin & Mazylkinová Andrea --- X-- XXX --- --- 4 / 15
15 – 16 Habart Matouš & Tuháčková Elena --- --- --- XX- --- 2 / 15
15 – 16 Kajnar Max & Smrčková Barbora X-- --X --- --- --- 2 / 15
17 Cupa Filip & Rysková Vendula X-- --- --- --- --- 1 / 15

Porotci

A Činčura Jindřich CZ
B Paulíny Martin CZ
C Plšek Jiří CZ
D Šimáček Ivo CZ
E Třeštiková Andrea CZ
— dancerank.cz