Jun-I-D-LAT: Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT

Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT, sobota 07.03.2020, Spytihněv u Zlína, Česko (ČSTS)

Jun-I-D-LAT, 14 párů, 3 kola

Porotci

A Dávidek Jakub CZ
B Gabajová Martina CZ
C Henzély Igor ml. CZ
D Jendrulková Tereza CZ
E Pohlodková Kateřina CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Stupka Rudolf CZ

A: Dávidek Jakub (CZ)

#Pár
1Přikryl Jiří & Krejčířová Alice 1111 XXXX XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 2222 XXXX XXXX
3Kornhäuser Jan & Benešová Sára 4344 X--- -XXX
4Mrhálek Václav & Králíková Nicol 3433 -X-X XXXX
5 – 6Kalina Matěj & Kalinová Eliška --XX X-X-
5 – 6Bureš Daniel & Matlasová Anežka XXX- XXXX
7Šmakal Jakub & Vyskočilová Nikol ---- -XX-
8Smejkal David & Lepařová Veronika ---- ----
9Mereďa Filip & Koníčková Amálie ----
10Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza X--X
11 – 12Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta XX--
11 – 12Mana Patrik & Šimoníková Markéta ----
13Machnik Jakub & Krátká Marie XXXX
14Bazala Vojtěch & Minxová Anna ---X

B: Gabajová Martina (CZ)

#Pár
1Přikryl Jiří & Krejčířová Alice 2212 XXXX XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 1131 XX-X XX-X
3Kornhäuser Jan & Benešová Sára 3423 ---- XXXX
4Mrhálek Václav & Králíková Nicol 4344 XXXX XXXX
5 – 6Kalina Matěj & Kalinová Eliška ---- X-X-
5 – 6Bureš Daniel & Matlasová Anežka --X- -XX-
7Šmakal Jakub & Vyskočilová Nikol XXXX XXXX
8Smejkal David & Lepařová Veronika ---- ----
9Mereďa Filip & Koníčková Amálie XXXX
10Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza XXXX
11 – 12Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta ---X
11 – 12Mana Patrik & Šimoníková Markéta ----
13Machnik Jakub & Krátká Marie ----
14Bazala Vojtěch & Minxová Anna ----

C: Henzély Igor ml. (CZ)

#Pár
1Přikryl Jiří & Krejčířová Alice 2321 XXXX XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 4444 XXXX XXXX
3Kornhäuser Jan & Benešová Sára 1112 XXXX XXXX
4Mrhálek Václav & Králíková Nicol 3233 XXXX -XXX
5 – 6Kalina Matěj & Kalinová Eliška ---- ---X
5 – 6Bureš Daniel & Matlasová Anežka ---- -X-X
7Šmakal Jakub & Vyskočilová Nikol ---- ----
8Smejkal David & Lepařová Veronika ---- XXXX
9Mereďa Filip & Koníčková Amálie XX--
10Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza XX--
11 – 12Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta --XX
11 – 12Mana Patrik & Šimoníková Markéta X-X-
13Machnik Jakub & Krátká Marie X---
14Bazala Vojtěch & Minxová Anna --X-

D: Jendrulková Tereza (CZ)

#Pár
1Přikryl Jiří & Krejčířová Alice 3123 -XX- XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 1211 XX-X XXXX
3Kornhäuser Jan & Benešová Sára 2332 XX-X XXXX
4Mrhálek Václav & Králíková Nicol 4444 --X- ----
5 – 6Kalina Matěj & Kalinová Eliška ---X XXXX
5 – 6Bureš Daniel & Matlasová Anežka ---X XX--
7Šmakal Jakub & Vyskočilová Nikol XXX- XXXX
8Smejkal David & Lepařová Veronika X-X- XXXX
9Mereďa Filip & Koníčková Amálie --XX
10Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza -XX-
11 – 12Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta X--X
11 – 12Mana Patrik & Šimoníková Markéta ----
13Machnik Jakub & Krátká Marie ----
14Bazala Vojtěch & Minxová Anna ----

E: Pohlodková Kateřina (CZ)

#Pár
1Přikryl Jiří & Krejčířová Alice 2212 XXXX XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 1121 XXXX XXXX
3Kornhäuser Jan & Benešová Sára 4434 --X- XXXX
4Mrhálek Václav & Králíková Nicol 3343 -X-X X-XX
5 – 6Kalina Matěj & Kalinová Eliška ---- XX--
5 – 6Bureš Daniel & Matlasová Anežka X-X- -XXX
7Šmakal Jakub & Vyskočilová Nikol ---X --XX
8Smejkal David & Lepařová Veronika XX-- XXX-
9Mereďa Filip & Koníčková Amálie XX--
10Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza X---
11 – 12Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta -XXX
11 – 12Mana Patrik & Šimoníková Markéta ----
13Machnik Jakub & Krátká Marie ----
14Bazala Vojtěch & Minxová Anna ---X

F: Riedlová Michaela (CZ)

#Pár
1Přikryl Jiří & Krejčířová Alice 1111 XXXX XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 2222 XXXX XXXX
3Kornhäuser Jan & Benešová Sára 3344 ---- -XX-
4Mrhálek Václav & Králíková Nicol 4433 ---- X--X
5 – 6Kalina Matěj & Kalinová Eliška -XXX -X--
5 – 6Bureš Daniel & Matlasová Anežka X-XX XX-X
7Šmakal Jakub & Vyskočilová Nikol ---- --X-
8Smejkal David & Lepařová Veronika XX-- XXXX
9Mereďa Filip & Koníčková Amálie XXXX
10Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza --X-
11 – 12Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta ----
11 – 12Mana Patrik & Šimoníková Markéta XXXX
13Machnik Jakub & Krátká Marie X--X
14Bazala Vojtěch & Minxová Anna ----

G: Stupka Rudolf (CZ)

#Pár
1Přikryl Jiří & Krejčířová Alice 1111 XXXX XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 4222 XXXX XXXX
3Kornhäuser Jan & Benešová Sára 2334 -XXX XXXX
4Mrhálek Václav & Králíková Nicol 3443 ---- ---X
5 – 6Kalina Matěj & Kalinová Eliška XXXX XXXX
5 – 6Bureš Daniel & Matlasová Anežka ---- XX--
7Šmakal Jakub & Vyskočilová Nikol ---- XXXX
8Smejkal David & Lepařová Veronika X--- XXXX
9Mereďa Filip & Koníčková Amálie --X-
10Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza ----
11 – 12Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta ----
11 – 12Mana Patrik & Šimoníková Markéta XXXX
13Machnik Jakub & Krátká Marie ----
14Bazala Vojtěch & Minxová Anna ----

Porotci

A Dávidek Jakub CZ
B Gabajová Martina CZ
C Henzély Igor ml. CZ
D Jendrulková Tereza CZ
E Pohlodková Kateřina CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Stupka Rudolf CZ
— dancerank.cz