Mládež-D-LAT: Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT

Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT, sobota 07.03.2020, Spytihněv u Zlína, Česko (ČSTS)

Mládež-D-LAT, 8 párů, 2 kola

Porotci

A Cekl Jaroslav CZ
B Dostálová Markéta CZ
C Henzély Igor ml. CZ
D Hrbáčková Eliška CZ
E Jendrulková Tereza CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Stupka Rudolf CZ

A: Cekl Jaroslav (CZ)

#Pár
1Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 1112 XXX-
2Šiška Peter & Felcanová Zuzana 3331 ---X
3Rada Lukáš & Šarochová Gréta 2223 XXXX
4Mikulášek Ondřej & Kudličková Karolína 4444 XXXX
5Vařeka Marek & Kosová Adéla XXXX
6Widenka Daniel & Kawuloková Gabriela ----
7Palát Tomáš & Kreisová Kateřina ----
8Blažek Tomáš & Blažková Lucie ----

B: Dostálová Markéta (CZ)

#Pár
1Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 2143 XXXX
2Šiška Peter & Felcanová Zuzana 3432 ---X
3Rada Lukáš & Šarochová Gréta 4324 XXXX
4Mikulášek Ondřej & Kudličková Karolína 1211 XXXX
5Vařeka Marek & Kosová Adéla X-X-
6Widenka Daniel & Kawuloková Gabriela -X--
7Palát Tomáš & Kreisová Kateřina ----
8Blažek Tomáš & Blažková Lucie ----

C: Henzély Igor ml. (CZ)

#Pár
1Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 3343 XXXX
2Šiška Peter & Felcanová Zuzana 1112 XXXX
3Rada Lukáš & Šarochová Gréta 4424 ----
4Mikulášek Ondřej & Kudličková Karolína 2231 XXXX
5Vařeka Marek & Kosová Adéla --n-
6Widenka Daniel & Kawuloková Gabriela ----
7Palát Tomáš & Kreisová Kateřina XXXX
8Blažek Tomáš & Blažková Lucie ----

D: Hrbáčková Eliška (CZ)

#Pár
1Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 2112 -X-X
2Šiška Peter & Felcanová Zuzana 3221 -XXX
3Rada Lukáš & Šarochová Gréta 1333 X---
4Mikulášek Ondřej & Kudličková Karolína 4444 XXX-
5Vařeka Marek & Kosová Adéla X-X-
6Widenka Daniel & Kawuloková Gabriela XXXX
7Palát Tomáš & Kreisová Kateřina ---X
8Blažek Tomáš & Blažková Lucie ----

E: Jendrulková Tereza (CZ)

#Pár
1Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 1122 XXXX
2Šiška Peter & Felcanová Zuzana 2211 XXXX
3Rada Lukáš & Šarochová Gréta 4434 --XX
4Mikulášek Ondřej & Kudličková Karolína 3343 XX-X
5Vařeka Marek & Kosová Adéla ----
6Widenka Daniel & Kawuloková Gabriela X-X-
7Palát Tomáš & Kreisová Kateřina ----
8Blažek Tomáš & Blažková Lucie -X--

F: Riedlová Michaela (CZ)

#Pár
1Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 1123 XXXX
2Šiška Peter & Felcanová Zuzana 2211 XXXX
3Rada Lukáš & Šarochová Gréta 3344 XXXX
4Mikulášek Ondřej & Kudličková Karolína 4432 ----
5Vařeka Marek & Kosová Adéla XXXX
6Widenka Daniel & Kawuloková Gabriela ----
7Palát Tomáš & Kreisová Kateřina ----
8Blažek Tomáš & Blažková Lucie ----

G: Stupka Rudolf (CZ)

#Pár
1Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 1111 XXXX
2Šiška Peter & Felcanová Zuzana 3232 ---X
3Rada Lukáš & Šarochová Gréta 2324 XXXX
4Mikulášek Ondřej & Kudličková Karolína 4443 XXXX
5Vařeka Marek & Kosová Adéla ----
6Widenka Daniel & Kawuloková Gabriela XXX-
7Palát Tomáš & Kreisová Kateřina ----
8Blažek Tomáš & Blažková Lucie ----

Porotci

A Cekl Jaroslav CZ
B Dostálová Markéta CZ
C Henzély Igor ml. CZ
D Hrbáčková Eliška CZ
E Jendrulková Tereza CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Stupka Rudolf CZ
— dancerank.cz