Dospělí-LAT: Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance

Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance, sobota 01.02.2020, Praha, Česko (ČSTS)

Dospělí-LAT, 48 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1546Sutu George.Eduard & Florová TerezaTK Trend Ostrava (CZ)
2509Gál Tomáš & Karásková SabinaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
3513Hlaváč Marian & Maturová TerezaTK Trend Ostrava (CZ)
4503Brück Jakub & Makarenko MarinaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5532Michňa Marián & Veselá KarolínaTK Trend Ostrava (CZ)
6501Adamec Matyáš & Riebauerová AnnaMZ Dance Team (CZ)
Semifinále
7538Pařík Vilém & Šigutová JanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
8517Jakubec Tomáš & Kvasničková LindaInfinity Dance Team (CZ)
9552Vysloužil Radim & Slouková AnnaDance Studio Like (CZ)
10522Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ)
11543Richtár Jakub & Kaszubová ViktorieiDance Studio (CZ)
12505Dostál Štěpán & Šimáčková TerezaMZ Dance Team (CZ)
2. kolo
13540Poláček Marek & Nováková ElenaTK Admira (CZ)
14525Kozel Lubomír & Siročáková AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
15535Musal Jan & Kukučová JanaMZ Dance Team (CZ)
16 – 17514Hlawiczka Martin & Škňouřil JoannaTK Marendi (CZ)
16 – 17526Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaPraha (CZ)
18548Šír Vilém & Šišková Hana.AnnaTK Olymp Olomouc (CZ)
19 – 20529Maslák Daniel & Slezáková JankaCOOL DANCE (CZ)
19 – 20531Metlický Jan & Kasalová ElaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
21 – 22504Bushuev Timofey & Nováková BarboraMZ Dance Team (CZ)
21 – 22549Tojnar Martin & Jozífová KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ)
23515Chmel Filip & Dunajová ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ)
24545Skalický Pavel & Holíková VanesaInfinity Dance Team (CZ)
1. kolo
25537Opichal Tomáš & Maňásková MonikaKST Quick Olomouc (CZ)
26 – 27512Havel Adam & Cihlářová AnnaTK Maestro (CZ)
26 – 27528Makovec Daniel & Borovková MichaelaMZ Dance Team (CZ)
28544Sabol Filip & Eremenko AnastasiaTK Astra Praha (CZ)
29527Majtyka Jakub & Galuszková ZuzanaTK Marendi (CZ)
30 – 32507Fišar Tomáš & Müllerová MarkétaTanec Kladno (CZ)
30 – 32539Pisula David & Smiešková KláraTK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
30 – 32553Zhouf Daniel & Váňová AnnaTaneční klub BONSTEP (CZ)
33 – 34508Forman Filip & Nováčková NatálieMZ Dance Team (CZ)
33 – 34533Minarovič Jakub & Kozlovská TerezaTop Dance Prague Team (CZ)
35536Oliva Tomáš & Semelová LucieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
36520Juřeník Tomáš & Matýsková AdrianaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
37 – 39516Chobot Jan & Sádková MichaelaTop Dance Prague Team (CZ)
37 – 39547Synek Martin & Šrejmová AdrianaSTK Praha (CZ)
37 – 39551Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ)
40542Provazník Daniel & Florianová VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
41 – 42502Baďura David & Kolajová MonikaTK Gradace Kroměříž (CZ)
41 – 42524Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ)
43 – 48510Gilar Ondřej & Nováková EvaTaneční klub Ostrava (CZ)
43 – 48511Grepl Pavel & Dobešová LenkaTK Olymp Olomouc (CZ)
43 – 48518Jašek Josef & Vašíčková LucieSTK Praha (CZ)
43 – 48519Jehlička Viktor & Jehličková ValentýnaTaneční škola Standardklub Praha (CZ)
43 – 48523Klíma Daniel & Pšeničková RadkaSTK Praha (CZ)
43 – 48541Polák Vojtěch & Skalická SilvieTSK Salta Benešov (CZ)

Porotci

A Bank Karel CZ
B Bartuněk Petr CZ
C Dědík Marek CZ
D Dvořák Martin CZ
E Filgas Rostislav CZ
F Gebert Marcel CZ
G Henzély Igor.St. CZ
H Horník Miroslav CZ
I Kliment Jan CZ
J Kuklina Elizaveta CZ
K Mrázová Renáta CZ
L Odstrčil Martin CZ
— dancerank.cz