Jun-I-LAT: Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance

Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance, sobota 01.02.2020, Praha, Česko (ČSTS)

Jun-I-LAT, 30 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1121Pařízek Patrik & Kapušňáková NelaTK Fortuna Zlín (CZ)
2123Pavelka Samuel.Ondřej & Patočková NikolTK Gradace Kroměříž (CZ)
3119Novák Dominik & Mašková AliceAcademia Latina Příbram (CZ)
4120Ottner Tobias & Jelínková KarolínaTK Marendi (CZ)
5113Kazda David & Ptáčková JulieKST Swing Kroměříž (CZ)
6108Hrtoň Vojtěch & Vališová ViktorieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
Semifinále
7115Král Šimon & Kubíková JulieSTK Praha (CZ)
8 – 9102Bortlík Šimon & Klokanová NatálieMZ Dance Team (CZ)
8 – 9122Pavel Samuel & Morkusová MichaelaTAK Dance KROK (CZ)
10131Taraba Lukáš & Řeháková StellaTop Dance Prague Team (CZ)
11106Hrabovský Michal & Bujnochová SabinaTK Trend Ostrava (CZ)
12117Lipowski Adam & Misiarzová AnetaTK HAPPY DANCE (CZ)
13 – 14112Julínek Ivo & Vičanová KristínaTK ORION Hodonín (CZ)
13 – 14124Pavluš Kristián & Kremplová SáraTK ORION Hodonín (CZ)
2. kolo
15111Judas Tomáš & Pokorná TerezaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
16130Špiller Štěpán & Stonawská MagdaTK Elán Třinec (CZ)
17 – 18103Frkal Tomáš & Lososová LindaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
17 – 18114Kováč Daniel & Bujnochová VanesaTK Trend Ostrava (CZ)
19125Polák Štefan & Macejková KláraTK Classic při SVČ Hodonín (CZ)
20118Nepožitek Slavomír & Kuciánová EmaKST Quick Olomouc (CZ)
21128Rycka Michal & Lišaníková TerezaDance Studio Like (CZ)
1. kolo
22 – 24126Poštulka Hubert & Šalomounová NelaTK Fortuna Zlín (CZ)
22 – 24129Sikora Lukáš & Teofilová EliškaTK Elán Třinec (CZ)
22 – 24132Volf Richard & Dostálová VeronikaTK Sparta Praha (CZ)
25105Horák Hynek & Tománková NelaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
26107Hrazánek Ondřej & Jelínková JasminaJistebnice (CZ)
27127Ratnikov David & Hendrychová SáraTK Maestro (CZ)
28110Jančík Marek & Zmeškalová TerezaTK Fortuna Zlín (CZ)
29101Anelt Vojtěch & Hrušková ŠarlotaTaneční klub Vavruška (CZ)
30104Gregoriades Fabian & Kuzmenkova DariaTaneční škola Filip Gregoriades (CZ)

Porotci

A Bartuněk Petr CZ
B Dvořák Martin CZ
C Filgas Rostislav CZ
D Horník Miroslav CZ
E Hošek Tomáš CZ
F Kosmák Václav CZ
G Kučera Jaroslav CZ
H Kuchař Miroslav CZ
I Novotná Jana CZ
J Pixa Jiří CZ
K Šilhánová Zuzana CZ
— dancerank.cz