Jun-II-B-LAT: Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize

Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize, neděle 15.12.2019, Ostrava, Česko (ČSTS)

Jun-II-B-LAT, 8 párů, 2 kola

Porotci

A Henzély Igor ml. CZ
B Hila Marek CZ
C Hýžová Marie CZ
D Karásek Filip CZ
E Kosmák Václav CZ
F Švrčková Simona CZ
G Uváček Tomáš SVK

A: Henzély Igor ml. (CZ)

#Pár
1Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 XXXXX
2Hruška Štěpán & Špičáková Bára 22243 X--XX
3Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 44422 XX---
4Jokub Jopek & Julia Szufnara 33334 --X-X
5Skotnica Jiří & Sikorová Denisa -----
6Malčík Petr & Chudárková Barbora -X-X-
7Pecháček Petr & Mavrevová Nikola XXXXX
8Sommer Christian & Michopulu Zoi --X--

B: Hila Marek (CZ)

#Pár
1Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 XXXXX
2Hruška Štěpán & Špičáková Bára 33232 XXX-X
3Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 44424 ---X-
4Jokub Jopek & Julia Szufnara 22343 XXX-X
5Skotnica Jiří & Sikorová Denisa X-X--
6Malčík Petr & Chudárková Barbora ----X
7Pecháček Petr & Mavrevová Nikola ---X-
8Sommer Christian & Michopulu Zoi -X-X-

C: Hýžová Marie (CZ)

#Pár
1Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 XXXXX
2Hruška Štěpán & Špičáková Bára 22223 XXXXX
3Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 34442 -----
4Jokub Jopek & Julia Szufnara 43334 -----
5Skotnica Jiří & Sikorová Denisa X-XXX
6Malčík Petr & Chudárková Barbora XXXXX
7Pecháček Petr & Mavrevová Nikola -----
8Sommer Christian & Michopulu Zoi -X---

D: Karásek Filip (CZ)

#Pár
1Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 XXXXX
2Hruška Štěpán & Špičáková Bára 22222 XXXXX
3Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 34333 XX-X-
4Jokub Jopek & Julia Szufnara 43444 -XX--
5Skotnica Jiří & Sikorová Denisa X----
6Malčík Petr & Chudárková Barbora ----X
7Pecháček Petr & Mavrevová Nikola --XXX
8Sommer Christian & Michopulu Zoi -----

E: Kosmák Václav (CZ)

#Pár
1Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 XXXXX
2Hruška Štěpán & Špičáková Bára 22222 XXXXX
3Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 34443 XXXXX
4Jokub Jopek & Julia Szufnara 43334 -----
5Skotnica Jiří & Sikorová Denisa -----
6Malčík Petr & Chudárková Barbora -X---
7Pecháček Petr & Mavrevová Nikola -----
8Sommer Christian & Michopulu Zoi X-XXX

F: Švrčková Simona (CZ)

#Pár
1Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 XXXXX
2Hruška Štěpán & Špičáková Bára 32223 ---X-
3Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 24332 XXXXX
4Jokub Jopek & Julia Szufnara 43444 X-X-X
5Skotnica Jiří & Sikorová Denisa XXXXX
6Malčík Petr & Chudárková Barbora -X---
7Pecháček Petr & Mavrevová Nikola -----
8Sommer Christian & Michopulu Zoi -----

G: Uváček Tomáš (SVK)

#Pár
1Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 XXX-X
2Hruška Štěpán & Špičáková Bára 44444 XXXXX
3Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 22322 XXXXX
4Jokub Jopek & Julia Szufnara 33233 XXXX-
5Skotnica Jiří & Sikorová Denisa ----X
6Malčík Petr & Chudárková Barbora ---X-
7Pecháček Petr & Mavrevová Nikola -----
8Sommer Christian & Michopulu Zoi -----

Porotci

A Henzély Igor ml. CZ
B Hila Marek CZ
C Hýžová Marie CZ
D Karásek Filip CZ
E Kosmák Václav CZ
F Švrčková Simona CZ
G Uváček Tomáš SVK
— dancerank.cz