Mládež-B-LAT: Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - neděle

Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - neděle, neděle 24.11.2019, Praha, Česko (ČSTS)

Mládež-B-LAT, 9 párů, 2 kola

Finále (5)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Konečný Josef & Švejdová Michaela 13212 (1.0) 13212 (1.0) 23512 (1.0) 14412 (2.0) 14311 (1.0) 6.0
2 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina 52131 (2.0) 44121 (2.0) 42421 (2.0) 42221 (1.0) 41222 (2.0) 9.0
3 Rajnič Adam & Mazáčová Daniela 25344 (4.0) 25345 (4.0) 15135 (3.0) 25134 (3.0) 25145 (4.0) 18.0
4 Smolucha Jakub & Doležalová Adéla 44525 (5.0) 31434 (3.0) 31344 (4.0) 31345 (4.0) 32533 (3.0) 19.0
5 Machovec Jan & Krajčiová Aneta 31453 (3.0) 52553 (5.0) 54253 (5.0) 53553 (5.0) 53454 (5.0) 23.0
#Pár A B C D E Suma
1 Konečný Josef & Švejdová Michaela 11211 33344 22543 11111 22221 6.0
2 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina 54444 24221 11422 32222 11112 9.0
3 Rajnič Adam & Mazáčová Daniela 22122 55555 33111 44334 45545 18.0
4 Smolucha Jakub & Doležalová Adéla 43333 41112 54335 23443 54453 19.0
5 Machovec Jan & Krajčiová Aneta 35555 12433 45254 55555 33334 23.0

Semifinále (9)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Konečný Josef & Švejdová Michaela XXXX- XXXX- XXXXX XXXXX XXXXX 23 / 25
2 Machovec Jan & Krajčiová Aneta XXXXX XXX-X XXXXX -XXXX XX-XX 22 / 25
3 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina -XX-X -XXXX -XXXX -XXXX -XXXX 19 / 25
4 – 5 Rajnič Adam & Mazáčová Daniela X---X X-XXX -XX-X XXX-X X-XXX 17 / 25
4 – 5 Smolucha Jakub & Doležalová Adéla XX-XX ---XX X--XX XX-XX XX-XX 17 / 25
6 Hucek Martin & Kamysheva Anna --XX- X-XX- X-XX- X-XX- --X-- 12 / 25
7 Stejskal Jaromír & Hadrovská Adéla X--XX X---X X---- X---- X-X-- 9 / 25
8 Novák Tomáš & Bulířová Anna --X-- -X--- -X--- ----- -X--- 4 / 25
9 Spáčil Jan & Abrahámová Barbora -X--- -X--- ----- ----- ----- 2 / 25
#Pár A B C D E Suma
1 Konečný Josef & Švejdová Michaela XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX --XXX 23 / 25
2 Machovec Jan & Krajčiová Aneta XXX-X XXXXX XXXX- X-XXX XXXXX 22 / 25
3 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina ----- XXXXX XXXXX -XXXX XXXXX 19 / 25
4 – 5 Rajnič Adam & Mazáčová Daniela XX-XX --XX- -XXXX -X--X XXXXX 17 / 25
4 – 5 Smolucha Jakub & Doležalová Adéla X-XXX X--XX ----- XXXXX XXXXX 17 / 25
6 Hucek Martin & Kamysheva Anna -XXX- ----- XXXXX XXXX- ----- 12 / 25
7 Stejskal Jaromír & Hadrovská Adéla XXXXX ----- ----X X---- XX--- 9 / 25
8 Novák Tomáš & Bulířová Anna ----- -XX-X X---- ----- ----- 4 / 25
9 Spáčil Jan & Abrahámová Barbora ----- XX--- ----- ----- ----- 2 / 25

Porotci

A Bartoš Jaromír CZ
B Houška Martin CZ
C Chvátalová Romana CZ
D Krejčík Evžen CZ
E Petráň Aleš CZ
— dancerank.cz