Dospělí-E-STT: Cena města Týnec nad Sázavou

Cena města Týnec nad Sázavou, neděle 09.06.2019, Týnec nad Sázavou, Česko (ČSTS)

Dospělí-E-STT, 12 párů, 2 kola

Finále (6)

#Pár Waltz Valčík Quickstep Suma
1 Lazorik Lukáš & Nosková Alexandra 12115 (1.0) 11115 (1.0) 11115 (1.0) 3.0
2 Véle Daniel & Korychová Adéla 25453 (5.0) 26361 (2.0) 23322 (2.0) 9.0
3 Herman Matyáš & Sojková Dora 41232 (2.0) 62253 (4.0) 42233 (3.0) 9.0
4 Koutek Adam & Rýcová Hana 64321 (3.0) 53422 (3.0) 66541 (5.0) 11.0
5 Mclean Samuel & Vrančíková Lucie 33544 (4.0) 44544 (5.0) 34464 (4.0) 13.0
6 Šatra Mark & Hrubá Barbora 56666 (6.0) 35636 (6.0) 55656 (6.0) 18.0
#Pár A B C D E Suma
1 Lazorik Lukáš & Nosková Alexandra 111 211 111 111 555 3.0
2 Véle Daniel & Korychová Adéla 222 563 433 562 312 9.0
3 Herman Matyáš & Sojková Dora 464 122 222 353 233 9.0
4 Koutek Adam & Rýcová Hana 656 436 345 224 121 11.0
5 Mclean Samuel & Vrančíková Lucie 343 344 554 446 444 13.0
6 Šatra Mark & Hrubá Barbora 535 655 666 635 666 18.0

Semifinále (12)

#Pár Waltz Valčík Quickstep Suma
1 – 3 Lazorik Lukáš & Nosková Alexandra XXXXX XXXX- XXXX- 13 / 15
1 – 3 Véle Daniel & Korychová Adéla -XXXX XXX-X XXXXX 13 / 15
1 – 3 Koutek Adam & Rýcová Hana XXXX- X-XXX XXXXX 13 / 15
4 – 5 Herman Matyáš & Sojková Dora -XX-X -XXXX XXXXX 12 / 15
4 – 5 Mclean Samuel & Vrančíková Lucie XXXXX -XX-X XXX-X 12 / 15
6 Šatra Mark & Hrubá Barbora XX--- XX-X- X--X- 7 / 15
7 – 8 Solil Jan & Vostrovská Kateřina X---- X-XXX ----X 6 / 15
7 – 8 Pryškin Maxim & Routová Eliška X--XX ----X ---XX 6 / 15
9 – 10 Marek František & Biletska Ioanna ---X- -X--- -X--- 3 / 15
9 – 10 Heřmánek Jan & Kopecká Klára --X-- ---X- --X-- 3 / 15
11 – 12 Novák Petr & Ryglová Aneta ----- X---- ----- 1 / 15
11 – 12 Mikeštík Martin & Volešová Ema ----X ----- ----- 1 / 15
#Pár A B C D E Suma
1 – 3 Lazorik Lukáš & Nosková Alexandra XXX XXX XXX XXX X-- 13 / 15
1 – 3 Véle Daniel & Korychová Adéla -XX XXX XXX X-X XXX 13 / 15
1 – 3 Koutek Adam & Rýcová Hana XXX X-X XXX XXX -XX 13 / 15
4 – 5 Herman Matyáš & Sojková Dora --X XXX XXX -XX XXX 12 / 15
4 – 5 Mclean Samuel & Vrančíková Lucie X-X XXX XXX X-- XXX 12 / 15
6 Šatra Mark & Hrubá Barbora XXX XX- --- -XX --- 7 / 15
7 – 8 Solil Jan & Vostrovská Kateřina XX- --- -X- -X- -XX 6 / 15
7 – 8 Pryškin Maxim & Routová Eliška X-- --- --- X-X XXX 6 / 15
9 – 10 Marek František & Biletska Ioanna --- -XX --- X-- --- 3 / 15
9 – 10 Heřmánek Jan & Kopecká Klára --- --- X-X -X- --- 3 / 15
11 – 12 Novák Petr & Ryglová Aneta -X- --- --- --- --- 1 / 15
11 – 12 Mikeštík Martin & Volešová Ema --- --- --- --- X-- 1 / 15

Porotci

A Janoudová Jana CZ
B Koťátková Šárka CZ
C Mücková Kristýna CZ
D Novák Jaroslav CZ
E Pixa Jiří CZ
— dancerank.cz