Mládež-B-LAT: Cena města Týnec nad Sázavou

Cena města Týnec nad Sázavou, neděle 09.06.2019, Týnec nad Sázavou, Česko (ČSTS)

Mládež-B-LAT, 7 párů, 2 kola

Finále (4)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Slepička Adam & Klápová Jana 31111 (1.0) 41111 (1.0) 31221 (1.0) 11111 (1.0) 11111 (1.0) 5.0
2 Kadleček Michal & Vášová Nikola 12222 (2.0) 22323 (2.0) 22312 (2.0) 32223 (2.0) 22323 (2.0) 10.0
3 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina 23333 (3.0) 33232 (3.0) 43143 (3.0) 43332 (3.0) 43232 (3.0) 15.0
4 Kostrytsia Ustym & Němcová Veronika 44444 (4.0) 14444 (4.0) 14434 (4.0) 24444 (4.0) 34444 (4.0) 20.0
#Pár A B C D E Suma
1 Slepička Adam & Klápová Jana 34311 11111 11211 11211 11111 5.0
2 Kadleček Michal & Vášová Nikola 12232 22222 23323 22122 23233 10.0
3 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina 23444 33333 32132 33433 32322 15.0
4 Kostrytsia Ustym & Němcová Veronika 41123 44444 44444 44344 44444 20.0

Semifinále (7)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Slepička Adam & Klápová Jana XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 25 / 25
2 Kadleček Michal & Vášová Nikola -XX-X XXXXX XX-XX XXXXX XXXXX 22 / 25
3 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina X-X-X XXXX- X-XXX XXX-X XXXXX 20 / 25
4 Kostrytsia Ustym & Němcová Veronika X--X- -XXXX XXX-- -X-X- X-XXX 15 / 25
5 – 7 Zieris Otakar & Nešetřilová Zuzana ---X- X---- ---X- X--XX ----- 6 / 25
5 – 7 Konečný Josef & Švejdová Michaela XX-XX ----X ----- ----- -X--- 6 / 25
5 – 7 Blažek Vojtěch & Neradová Adéla -XX-- ----- -XX-X --X-- ----- 6 / 25
#Pár A B C D E Suma
1 Slepička Adam & Klápová Jana XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 25 / 25
2 Kadleček Michal & Vášová Nikola -XXXX XXXXX XX-XX -XXXX XXXXX 22 / 25
3 Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina XXXXX -X-XX XXXXX -XX-X X-XXX 20 / 25
4 Kostrytsia Ustym & Němcová Veronika X-X-X -XXX- -XX-X XX-XX -X--X 15 / 25
5 – 7 Zieris Otakar & Nešetřilová Zuzana -X-X- ----- ----- X-XX- ---X- 6 / 25
5 – 7 Konečný Josef & Švejdová Michaela X---- X---X ----- X---- XX--- 6 / 25
5 – 7 Blažek Vojtěch & Neradová Adéla ----- X-X-- X-XX- ----- --X-- 6 / 25

Porotci

A Janoudová Jana CZ
B Koťátková Šárka CZ
C Maršálek Karel CZ
D Nováček Dobromil CZ
E Ondřej Daniel CZ
— dancerank.cz