SuperTL-Dospělí-LAT: COOL DANCE 2019

COOL DANCE 2019, sobota 01.06.2019, Mladá Boleslav, Česko (ČSTS)

SuperTL-Dospělí-LAT, 43 párů, 4 kola

Finále (6)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Bureš Marek & Iermolenko Anastasiia 177.873
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza 168.747
3 Masaryk Václav & Chovančíková Klára 167.541
4 Pařík Vilém & Šigutová Jana 157.008
5 Vysloužil Radim & Slouková Anna 152.567
6 Kypús Marek & TietzováSklenářová Jaro 152.513

Semifinále (12)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 – 2 Bureš Marek & Iermolenko Anastasiia XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
1 – 2 Masaryk Václav & Chovančíková Klára XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
3 Hlaváč Marian & Maturová Tereza XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXX-X XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 59 / 60
4 Kypús Marek & TietzováSklenářová Jaro -XXXXXXXXX-- XXXXX-XXXX-X XXX-XXXX-XX- -XXXXXXX-XX- XXXXXXX--X-- 45 / 60
5 Pařík Vilém & Šigutová Jana XX--XXXXX-XX -X--XXXX--XX -XXXXXXXXXXX XX--XXXX--XX -X-XXXXXX-XX 44 / 60
6 Vysloužil Radim & Slouková Anna -----X-X-XXX -----X--XX-- -----X----XX -X---X-X-XXX -X---X-X-X-X 22 / 60
7 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza --XX----XX-- X-XX----XXX- --------X-X- --X-----XX-- --X-----XX-- 18 / 60
8 Boldiš Tomáš & Glistová Marie XX----X----- -X-X-XX----- XX-X--X----- X-----X----- X--X--XX---- 17 / 60
9 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie ----------XX --X-------XX ---------X-X --XX----X--X --X-----X--X 14 / 60
10 Jakubec Tomáš & Kvasničková Linda X-X-X------- ----X--X---- X-X-X--X---- X---X------- X---X------- 13 / 60
11 – 12 Mandlík Pavel & Johannesová Sarah ------------ ------------ --------X--- ---X----X--- ----------X- 4 / 60
11 – 12 Musal Jan & Kukučová Jana ---X-------- X----------- ---X-------- ------------ ----------X- 4 / 60
#Pár A B C D E F G H I J K L Suma
1 – 2Bureš Marek & Iermolenko Anastasiia XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
1 – 2Masaryk Václav & Chovančíková Klára XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
3Hlaváč Marian & Maturová Tereza XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XX-XX XXXXX 59 / 60
4Kypús Marek & TietzováSklenářová Jaro -XX-X XXXXX XXXXX XX-XX XXXXX X-XXX XXXXX XXXX- XX--- XXXXX --XX- -X--- 45 / 60
5Pařík Vilém & Šigutová Jana X--X- XXXXX --X-- --X-X XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX X-X-X --X-- XXXXX XXXXX 44 / 60
6Vysloužil Radim & Slouková Anna ----- ---XX ----- ----- ----- XXXXX ----- X--XX -X--- XX-XX X-XX- X-XXX 22 / 60
7Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza -X--- ----- XX-XX XX--- ----- ----- ----- ----- XXXXX XX-XX -XX-- ----- 18 / 60
8Boldiš Tomáš & Glistová Marie X-XXX XXX-- ----- -XX-X ----- -X--- XXXXX ----X ----- ----- ----- ----- 17 / 60
9Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie ----- ----- -X-XX ---X- ----- ----- ----- ----- ---XX --X-- XX--- XXXXX 14 / 60
10Jakubec Tomáš & Kvasničková Linda X-XXX ----- X-X-- ----- XXXXX ----- ----- -XX-- ----- ----- ----- ----- 13 / 60
11 – 12Mandlík Pavel & Johannesová Sarah ----- ----- ----- ---X- ----- ----- ----- ----- --XX- ----- ----X ----- 4 / 60
11 – 12Musal Jan & Kukučová Jana -X--- ----- ----- X-X-- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----X ----- 4 / 60

2. kolo (24)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Hlaváč Marian & Maturová Tereza XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
2 – 4 Bureš Marek & Iermolenko Anastasiia XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXX-X XXXXXXXXXXXX 59 / 60
2 – 4 Masaryk Václav & Chovančíková Klára XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXX-XXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 59 / 60
2 – 4 Kypús Marek & TietzováSklenářová Jaro XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXX-X XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 59 / 60
5 – 6 Pařík Vilém & Šigutová Jana XXXXXXXX-XXX XXXXXXXXXXXX XXX-XXXXXXXX XXX-XXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 57 / 60
5 – 6 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza X-XXXXXX-XXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXX-XXXXXX XXXXXXXXXXXX 57 / 60
7 – 8 Vysloužil Radim & Slouková Anna -XXXXXXXXXXX -XX-XXXXXXXX -XX-XXXXX-XX -XX-X-XXXXXX -XX-XXXXXXXX 49 / 60
7 – 8 Boldiš Tomáš & Glistová Marie XX-XXXXXXX-X XX--X-XXXXXX XXXXXXXX-X-X XX-XXXXX-XXX XX-XXXXXXX-X 49 / 60
9 – 10 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie -X-XX-XXXXXX XX-XXXXXXXXX -X-XXXX-XXXX XX-XXXXXX-XX -X-XXXX-XXXX 48 / 60
9 – 10 Jakubec Tomáš & Kvasničková Linda XXX-XXXXX--X XXX-XXXXXX-X XXX-XXXXXX-- XXX-XXXXXX-X XXX-XXXXXX-X 48 / 60
11 Musal Jan & Kukučová Jana XXXXX--XXX-- XXXXX----XX- X-XXX-X--XX- X-XXX--X-XX- X-XXX-XX-XX- 37 / 60
12 Mandlík Pavel & Johannesová Sarah ---XXX--XXX- ---XXX-X--X- -X-XXX-XXXXX XX--XX--XXX- -X--XX-X-X-- 32 / 60
13 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina -XXX--XXX--- --X--XX-X--- --X---X-X--- X-XX-XX-X--- X-X-----X--- 22 / 60
14 – 15 Maslák Daniel & Slezáková Janka -XX--X----XX -X---X----XX -X-X------X- -X---X------ -XX-------XX 18 / 60
14 – 15 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina X-----X-X-XX ------X-X--X ------X-X--X ------X-X--X ------X-X-XX 18 / 60
16 Metlický Jan & Kasalová Ela X----X---X-- ---X-----X-- ---X-----X-- -------X-X-- ---X-------- 10 / 60
17 Hájek Jiří & Koutná Karolina X-X--------- --X--------- X-X----X---- --X--------- X----------- 8 / 60
18 – 20 Chmel Filip & Dunajová Štěpánka ------------ X------X---- X------X---- ------------ X-X----X---- 7 / 60
18 – 20 Vlach Karel & Němcová Barbora ------------ ---X-------- ---X-X------ ---X-X------ ---X-X------ 7 / 60
18 – 20 Žoudlík Václav & Letošníková Lenka ----------X- ----------X- ----------X- --X-------XX ----------X- 7 / 60
21 Chobot Jan & Sádková Michaela ------------ X----------- X----------- ---X-------- ---X-------- 4 / 60
22 Stříteský Vojtěch & Netolická Michaela ------------ --XX-------- ------------ ---X-------- ------------ 3 / 60
23 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika ------------ ------------ -----------X ----------X- ------------ 2 / 60
24 Fišar Tomáš & Müllerová Markéta ------------ ------------ ------------ ------------ ------------ 0 / 60

2. kolo

#Pár A B C D E F G H I J K L Suma
1Hlaváč Marian & Maturová Tereza XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
2 – 4Bureš Marek & Iermolenko Anastasiia XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXX-X XXXXX 59 / 60
2 – 4Masaryk Václav & Chovančíková Klára XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XX-XX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 59 / 60
2 – 4Kypús Marek & TietzováSklenářová Jaro XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX X-XXX XXXXX 59 / 60
5 – 6Pařík Vilém & Šigutová Jana XXXXX XXXXX XXXXX XX--X XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX -XXXX XXXXX XXXXX XXXXX 57 / 60
5 – 6Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza XXXXX -XXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXX-X XXXXX XXXXX -XXXX XXXXX XXXXX XXXXX 57 / 60
7 – 8Vysloužil Radim & Slouková Anna ----- XXXXX XXXXX X---- XXXXX XXX-X XXXXX XXXXX XXXXX XX-XX XXXXX XXXXX 49 / 60
7 – 8Boldiš Tomáš & Glistová Marie XXXXX XXXXX --X-- X-XXX XXXXX X-XXX XXXXX XXXXX XX--X XXXXX -X-X- XXXXX 49 / 60
9 – 10Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie -X-X- XXXXX ----- XXXXX XXXXX -XXXX XXXXX XX-X- XXXXX XXX-X XXXXX XXXXX 48 / 60
9 – 10Jakubec Tomáš & Kvasničková Linda XXXXX XXXXX XXXXX ----- XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX -XXXX ----- XX-XX 48 / 60
11Musal Jan & Kukučová Jana XXXXX XX--- XXXXX XXXXX XXXXX ----- --X-X X--XX X---- XXXXX -XXXX ----- 37 / 60
12Mandlík Pavel & Johannesová Sarah ---X- --XXX ----- XXX-- XXXXX XXXXX ----- -XX-X X-XX- X-XXX XXXX- --X-- 32 / 60
13Paulíny Martin & Čákorová Kateřina ---XX X---- XXXXX X--X- ----- -X-X- XXXX- X---- XXXXX ----- ----- ----- 22 / 60
14 – 15Maslák Daniel & Slezáková Janka ----- XXXXX X---X --X-- ----- XX-X- ----- ----- ----- ----- XXX-X XX--X 18 / 60
14 – 15Tojnar Martin & Jozífová Kateřina X---- ----- ----- ----- ----- ----- XXXXX ----- XXXXX ----- X---X XXXXX 18 / 60
16Metlický Jan & Kasalová Ela X---- ----- ----- -XX-X ----- X---- ----- ---X- ----- XXXX- ----- ----- 10 / 60
17Hájek Jiří & Koutná Karolina X-X-X ----- XXXX- ----- ----- ----- ----- --X-- ----- ----- ----- ----- 8 / 60
18 – 20Chmel Filip & Dunajová Štěpánka -XX-X ----- ----X ----- ----- ----- ----- -XX-X ----- ----- ----- ----- 7 / 60
18 – 20Vlach Karel & Němcová Barbora ----- ----- ----- -XXXX ----- --XXX ----- ----- ----- ----- ----- ----- 7 / 60
18 – 20Žoudlík Václav & Letošníková Lenka ----- ----- ---X- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- XXXXX ---X- 7 / 60
21Chobot Jan & Sádková Michaela -XX-- ----- ----- ---XX ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 4 / 60
22Stříteský Vojtěch & Netolická Michaela ----- ----- -X--- -X-X- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 3 / 60
23Bushuev Timofey & Hrubá Veronika ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ---X- --X-- 2 / 60
24Fišar Tomáš & Müllerová Markéta ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 0 / 60

1. kolo (37)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 – 5 Hlaváč Marian & Maturová Tereza XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
1 – 5 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
1 – 5 Boldiš Tomáš & Glistová Marie XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
1 – 5 Musal Jan & Kukučová Jana XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
1 – 5 Metlický Jan & Kasalová Ela XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 60 / 60
6 – 7 Pařík Vilém & Šigutová Jana XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XX-XXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 59 / 60
6 – 7 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina XXXXXXXXXXXX -XXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 59 / 60
8 Mandlík Pavel & Johannesová Sarah -X-XXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX 58 / 60
9 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina XXXXXXX-XXXX XX-XXXX-X-XX XXXXXXX-XXXX XXXXXXX-X-XX XXXXXXX-XXXX 52 / 60
10 Maslák Daniel & Slezáková Janka -X-X-XXXXXXX XXXX-XXXXXXX XX-X-XXX-XXX XX-X-XXXXXXX XXXX-XX-XX-X 48 / 60
11 Chmel Filip & Dunajová Štěpánka XXXX-XXXX-XX XXX--XXXXXXX XXX--XXXX-XX XXX---XXXX-X XXXX-XXXX-XX 47 / 60
12 Stříteský Vojtěch & Netolická Michaela ----XX-XXXXX XX--X-XXXXXX -XXXXXXXXXXX -XX-XXX-XXXX -XX-XXXXXXXX 46 / 60
13 – 14 Hájek Jiří & Koutná Karolina XXXXXXXXXXX- XXXXX-XX--X- XX--X-XXX-XX X-X-XXXX--XX XXXXXXXX--X- 44 / 60
13 – 14 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika X-X--XXXX-XX XXX-XX-XXXXX XX--XXXXXXXX -X---XXXXXXX -X---XXXXXXX 44 / 60
15 Žoudlík Václav & Letošníková Lenka XXX-XXX--XXX XX---XX--XXX -XX---XXXX-X XX--XXX---XX X-----XX-XXX 36 / 60
16 Vlach Karel & Němcová Barbora --XXXXX---XX X-XXXX----X- --XXXX----XX --XXXXX--XXX --XXXX----XX 33 / 60
17 Chobot Jan & Sádková Michaela XX----XX---- XXX---XX---X XX--X-XX-X-- XXXX--XX-XX- XXX---XX--XX 31 / 60
18 Fišar Tomáš & Müllerová Markéta XX--X-X-X--X -X--X---XX-X --X-XXX-XXXX X-------X--X ----XX--X--X 26 / 60
19 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia XX------X--- -------XXXX- -X---X--X-X- -X---X-XXXX- -X-XX--XXXX- 24 / 60
20 Martínek Lukáš & Duchková Beata -X-X---XXX-- -X-X----XX-- -XXX----X--- -X-X---XXX-- -X-X-X--XX-- 23 / 60
21 Minarovič Jakub & Kozlovská Tereza XX-----X---X X------X---X X--X---X---X X-XX---X--XX X-X----X---X 21 / 60
22 Kummer Michal & Řeháková Petra ----X--X---- ----X-XX---- ----X-XX---- -X--X-XXX--- -X--X-XXXX-- 19 / 60
23 Makovec Daniel & Borovková Michaela ---X-X---X-X ---X-X-----X ---X-----XX- --X----X---- X--X-X---XX- 17 / 60
24 Oliva Tomáš & Semelová Lucie --XXX------- --X-X------- --XXX--X-X-- --XXX------- --X-X-X----- 16 / 60
25 Košek Jan & Drahoňovská Barbora X-------XX-- X--X-----X-- X----------- X-------X--- X-------XX-- 12 / 60
26 Pisula David & Smiešková Klára --XXXXX----- --X-X-X----- ----X------- ----X------- ----X------- 11 / 60
27 Vlk Jan & Vlková Eliška --XX-------- --XX--X-X--- X--X-------- ---------X-- X----------- 10 / 60
28 Havíř Jan & Černíková Lucie ----X-----X- ----XX------ ---X-X------ --X--X------ ---X-------- 9 / 60
29 Hnilica Tomáš & Patáková Michaela X------X---- -------X--X- X----------- ----X------- -------X---- 7 / 60
30 Appl Hynek & Applová Pavlína --X--------- --X--------- --X------X-- --X--------- --X--------- 6 / 60
31 Slovák Daniel & Linhová Kristýna --X------X-- ------------ -----X------ ---X-------- ---X-------- 5 / 60
32 – 34 Florian Jakub & Hegrová Veronika ---------X-- ------------ ------------ ----X----X-- ----X------- 4 / 60
32 – 34 Kasalický Tomáš & Zichová Eliška ------------ ---X-----X-- --X--------- ---X-------- ------------ 4 / 60
32 – 34 Vrablík Vojtěch & Havlová Klára ----------X- --------X--- --------X--- ---X-------- ------------ 4 / 60
35 Batala Martin & Svobodová Veronika ------------ ---X-X------ ------------ X----------- ------------ 3 / 60
36 Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna ------------ -----X------ ------------ -----X------ ------------ 2 / 60
37 Páral Josef & Malinovská Klára ------------ ------------ ------------ ------------ ------------ 0 / 60

1. kolo

#Pár A B C D E F G H I J K L Suma
1 – 5Hlaváč Marian & Maturová Tereza XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
1 – 5Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
1 – 5Boldiš Tomáš & Glistová Marie XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
1 – 5Musal Jan & Kukučová Jana XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
1 – 5Metlický Jan & Kasalová Ela XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 60 / 60
6 – 7Pařík Vilém & Šigutová Jana XXXXX XXXXX XXX-X XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 59 / 60
6 – 7Paulíny Martin & Čákorová Kateřina X-XXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 59 / 60
8Mandlík Pavel & Johannesová Sarah -XXXX XXXXX -XXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 58 / 60
9Tojnar Martin & Jozífová Kateřina XXXXX XXXXX X-XXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX ----- XXXXX X-X-X XXXXX XXXXX 52 / 60
10Maslák Daniel & Slezáková Janka -XXXX XXXXX -X--X XXXXX ----- XXXXX XXXXX XXXX- XX-XX XXXXX XXXX- XXXXX 48 / 60
11Chmel Filip & Dunajová Štěpánka XXXXX XXXXX XXXXX X---X ----- XXX-X XXXXX XXXXX XXXXX -X-X- XXX-X XXXXX 47 / 60
12Stříteský Vojtěch & Netolická Michaela -X--- -XXXX --XXX --X-- XXXXX X-XXX -XXXX XXX-X XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 46 / 60
13 – 14Hájek Jiří & Koutná Karolina XXXXX XXX-X XX-XX XX--X XXXXX X--XX XXXXX XXXXX X-X-- X---- XXXXX --XX- 44 / 60
13 – 14Bushuev Timofey & Hrubá Veronika XXX-- -XXXX XX--- ----- -XX-- XXXXX X-XXX XXXXX XXXXX -XXXX XXXXX XXXXX 44 / 60
15Žoudlík Václav & Letošníková Lenka XX-XX XXXX- X-X-- ----- X--X- XX-X- XXXXX --X-X --X-- XXX-X XX-XX XXXXX 36 / 60
16Vlach Karel & Němcová Barbora -X--- ----- XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX X--X- ----- ----- ---X- XXXXX X-XXX 33 / 60
17Chobot Jan & Sádková Michaela XXXXX XXXXX -X-XX ---X- --X-- ----- XXXXX XXXXX ----- --XX- ---XX -X--X 31 / 60
18Fišar Tomáš & Müllerová Markéta X--X- XX--- --X-- ----- XXX-X --X-X X-X-- ----- XXXXX -XX-- --X-- XXXXX 26 / 60
19Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia X---- X-XXX ----- ----X ----X --XX- ----- -X-XX XXXXX -X-XX -XXXX ----- 24 / 60
20Martínek Lukáš & Duchková Beata ----- XXXXX --X-- XXXXX ----- ----X ----- X--X- XXXXX XX-XX ----- ----- 23 / 60
21Minarovič Jakub & Kozlovská Tereza XXXXX X---- ---XX --XX- ----- ----- ----- XXXXX ----- ----- ---X- XXXXX 21 / 60
22Kummer Michal & Řeháková Petra ----- ---XX ----- ----- XXXXX ----- -XXXX XXXXX ---XX ----X ----- ----- 19 / 60
23Makovec Daniel & Borovková Michaela ----X ----- ---X- XXX-X ----- XX--X ----- ---X- ----- X-X-X --X-X XX--- 17 / 60
24Oliva Tomáš & Semelová Lucie ----- ----- XXXXX X-XX- XXXXX ----- ----X --X-- ----- --X-- ----- ----- 16 / 60
25Košek Jan & Drahoňovská Barbora XXXXX ----- ----- -X--- ----- ----- ----- ----- X--XX XX--X ----- ----- 12 / 60
26Pisula David & Smiešková Klára ----- ----- XX--- X---- XXXXX X---- XX--- ----- ----- ----- ----- ----- 11 / 60
27Vlk Jan & Vlková Eliška --X-X ----- XX--- XXX-- ----- ----- -X--- ----- -X--- ---X- ----- ----- 10 / 60
28Havíř Jan & Černíková Lucie ----- ----- ---X- --X-X XX--- -XXX- ----- ----- ----- ----- X---- ----- 9 / 60
29Hnilica Tomáš & Patáková Michaela X-X-- ----- ----- ----- ---X- ----- ----- XX--X ----- ----- -X--- ----- 7 / 60
30Appl Hynek & Applová Pavlína ----- ----- XXXXX ----- ----- ----- ----- ----- ----- --X-- ----- ----- 6 / 60
31Slovák Daniel & Linhová Kristýna ----- ----- X---- ---XX ----- --X-- ----- ----- ----- X---- ----- ----- 5 / 60
32 – 34Florian Jakub & Hegrová Veronika ----- ----- ----- ----- ---XX ----- ----- ----- ----- X--X- ----- ----- 4 / 60
32 – 34Kasalický Tomáš & Zichová Eliška ----- ----- --X-- -X-X- ----- ----- ----- ----- ----- -X--- ----- ----- 4 / 60
32 – 34Vrablík Vojtěch & Havlová Klára ----- ----- ----- ---X- ----- ----- ----- ----- -XX-- ----- X---- ----- 4 / 60
35Batala Martin & Svobodová Veronika ---X- ----- ----- -X--- ----- -X--- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 3 / 60
36Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna ----- ----- ----- ----- ----- -X-X- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 2 / 60
37Páral Josef & Malinovská Klára ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 0 / 60

Porotci

AFencak ZdenekCZ
BGebert MarcelCZ
CHenzély Igor_stCZ
DKopečný JiříCZ
EKosmák VaclavCZ
FKoubek JosefCZ
GKučera JaroslavCZ
HMrázová RenátaCZ
INováček DobromilCZ
JŠevčík JiříCZ
KDanilov IlyaRUS
LChren MatejSVK
— dancerank.cz