TL-Dospělí-STT: Kladenský pohár 2019 - 7.ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky

Kladenský pohár 2019 - 7.ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky, sobota 13.04.2019, Kladno, Česko (ČSTS)

TL-Dospělí-STT, 29 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1125Kecskeméti Daniel & Fellinghauerová BarboraMZ Dance Team (CZ) 216 216
2127Musal Jan & Kukučová JanaMZ Dance Team (CZ) 198 198
3118Mikhalev Mikhail & Nováková MichaelaMZ Dance Team (CZ) 180 180
432Svoboda Matěj & Petlachová NikolaTK Sparta Praha (CZ) 162 162
5122Mrázek Viktor & Vykydalová VeronikaKlub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 144 144
648Chmel Filip & Dunajová ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ) 126 126
Semifinále
7115Janák Matěj & Krátká AnnaCTS Perfect Pardubice (CZ) 108 108
869Kutálek Matěj & Bubeníčková MichaelaInfinity Dance Team (CZ) 90 90
979Rambousek Richard & Bulířová VeronikaCOOL DANCE (CZ) 80 80
10101Pěnkava Robert & Drekslerová MarianaTaneční škola Hes (CZ) 72 72
11102Sabol Filip & Eremenko AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 62 62
12103Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 54 54
2. kolo
13111Fábera Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 49 49
14 – 1598Wozar Filip & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 45 45
14 – 15120Svoboda Matěj & Kozar AlinaTK DanceTime (CZ) 45 45
1696Vlach Karel & Němcová BarboraiDance Studio (CZ) 41 41
1728Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 38 38
1852Franzki Kevin & Jedličková LenkaDanza Brno (CZ) 36 36
1936Gajdoš Ondřej & Růžičková ZuzanaTK Koškovi Liberec (CZ) 34 34
2047Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 31 31
1. kolo
2141Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 29 29
2255Burian Jan & Konečná AnnaInfinity Dance Team (CZ) 28 28
2342Šimko Andrej & Šmrhová MarcelaTK Sparta Praha (CZ) 26 26
2438Hucek Martin & Kamysheva AnnaTapos Litoměřice (CZ) 25 25
2550Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška (CZ) 24 24
2645Roháček Vít & Fruhwirtová LucieInfinity Dance Team (CZ) 24 24
2739Klejch Ondřej & Klejchová MartinaSTK Praha (CZ) 24 24
2846Knedla Daniel & Sokolová AlžbětaDance Studio Starlight (CZ) 24 24
29104Pecha Jan & Pechová ZdeňkaTapos Litoměřice (CZ) 24 24

Porotci

ADvořáková MarieCZ
BFencak ZdenekCZ
CGebertová LenkaCZ
DKosmák VáclavCZ
EKuchař MiroslavCZ
FLandsfeldová PavlaCZ
GMatoušek VladimírCZ
HPixa JiříCZ
IRázek VítězslavCZ
JŠilhánová ZuzanaCZ
KHenzély Igor ml.CZ
— dancerank.cz