TL-Dospělí-LAT: Kladenský pohár 2019 - 7.ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky

Kladenský pohár 2019 - 7.ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky, sobota 13.04.2019, Kladno, Česko (ČSTS)

TL-Dospělí-LAT, 32 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
189Chmelík Lukáš & Šťastná ZuzanaTanec Kladno (CZ) 216 216
2114Pařík Vilém & Šigutová JanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 198 198
391Vysloužil Radim & Slouková AnnaDance Studio Like (CZ) 180 180
490Richtár Jakub & Kaszubová ViktorieKST KD Hlučín (CZ) 162 162
5103Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 144 144
694Holý Tomáš & Tomešová CharlotteMZ Dance Team (CZ) 126 126
Semifinále
7105Tojnar Martin & Jozífová KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ) 108 108
8112Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaCOOL DANCE (CZ) 90 90
948Chmel Filip & Dunajová ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ) 80 80
1097Žoudlík Václav & Letošníková LenkaCOOL DANCE (CZ) 72 72
11111Fábera Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 62 62
1295Hájek Jiří & Koutná KarolinaDance Studio Starlight (CZ) 54 54
2. kolo
1398Wozar Filip & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 49 49
1496Vlach Karel & Němcová BarboraiDance Studio (CZ) 46 46
1584Forman Filip & Nováčková NatálieMZ Dance Team (CZ) 43 43
1657Skalický Pavel & Holíková VanesaInfinity Dance Team (CZ) 41 41
1736Gajdoš Ondřej & Růžičková ZuzanaTK Koškovi Liberec (CZ) 38 38
18 – 2071Oliva Tomáš & Semelová LucieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 34 34
18 – 2073Fridrich Tomáš & Jordanovová VeronikaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 34 34
18 – 20102Sabol Filip & Eremenko AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 34 34
2175Fišar Tomáš & Müllerová MarkétaTanec Kladno (CZ) 29 29
2277Klíma Daniel & Pšeničková RadkaSTK Praha (CZ) 28 28
1. kolo
2328Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 26 26
2470Vilášek Jan & Dušková KateřinaTK Trend Ostrava (CZ) 25 25
2541Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 24 24
2682Durchánek Stanislav & Šebková KateřinaSTK Praha (CZ) 24 24
2747Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 24 24
2846Knedla Daniel & Sokolová AlžbětaDance Studio Starlight (CZ) 24 24
2945Roháček Vít & Fruhwirtová LucieInfinity Dance Team (CZ) 24 24
30 – 3150Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška (CZ) 24 24
30 – 3187Jehlička Viktor & Jehličková ValentýnaTŠ Standardklub Praha (CZ) 24 24
3274Burant Jan & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 24 24 ODSTOUPIL

Porotci

A Dvořáková Marie CZ
B Fencak Zdenek CZ
C Gebertová Lenka CZ
D Kosmák Václav CZ
E Kuchař Miroslav CZ
F Landsfeld Zdeněk CZ
G Matoušek Vladimír CZ
H Pixa Jiří CZ
I Rázek Vítězslav CZ
J Šilhánová Zuzana CZ
K Tancibudek Miloš CZ
— dancerank.cz