TL-Mládeže-LAT: TREND CUP 2019-Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu

TREND CUP 2019-Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu, sobota 06.04.2019, Ostrava, Česko (ČSTS)

TL-Mládeže-LAT, 29 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1243Hlaváč Marian & Maturová TerezaTK Trend Ostrava (CZ) 270 270
2247Boldiš Tomáš & Glistová MarieTK Trend Ostrava (CZ) 248 248
3239Kiršner Mario & Golombová AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 225 225
4224Chmel Filip & Dunajová ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ) 203 203
5250Kirnig Tomáš & Konečná KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 180 180
6232Fried Martin & Vondřejcová SáraTK Sparta Praha (CZ) 158 158
Semifinále
7 – 8193Dobruský Patrik & Nováková VeronikaCOOL DANCE (CZ) 124 124
7 – 8220Pallas Kryštof & Hendrychová HanaCOOL DANCE (CZ) 124 124
9219Burant Jan & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 101 101
10198Vengrynský Petr & Stehnová EliškaMZ Dance Team (CZ) 90 90
11212Mistr Rudolf & Indráčková MonikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 78 78
12229Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ) 68 68
2. kolo
13 – 14188Stříteský Vojtěch & Netolická MichaelaCOOL DANCE (CZ) 60 60
13 – 14223Los Chovanec Oliver & Šáchová TinaiDance Studio (CZ) 60 60
15235Mylek Dominik & Bajgarová MichaelaTaneční klub Antonio (CZ) 54 54
16207Klápa Adam & Krásová AnetaTK Maestro (CZ) 51 51
17228Doležal Radek & Folcová NicoleDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 48 48
18 – 19190Vild Jan & Epsteinová SofieKST Silueta Praha (CZ) 44 44
18 – 19210Herman David & Koštovalová EliškaTK Elán Třinec (CZ) 44 44
20178Martínek Lukáš & Duchková BeataTK Admira (CZ) 39 39
1. kolo
21194Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ) 36 36
22213Slovák Daniel & Linhová KristýnaKST Silueta Praha (CZ) 35 35
23202Munzar Tomáš & Mottlová EliškaMZ Dance Team (CZ) 33 33
24191Rambousek Richard & Bulířová VeronikaCOOL DANCE (CZ) 32 32
25227Juhás Ladislav & Arnoldová BarboraMZ Dance Team (CZ) 30 30
26 – 27206Kočař Dušan & Rudy ŠarlotaiDance Studio (CZ) 30 30
26 – 27245Skulina Stanislav & Kluzová KláraTK HAPPY DANCE (CZ) 30 30
28234Šustek Jiří & Dobrozemská VeronikaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 30 30
29233Kapitán Filip & Vejrostová JolanaTK Gradace Kroměříž (CZ) 30 30

Porotci

A Dvořák Martin CZ
B Felcman Radek CZ
C Fencak Zdenek CZ
D Henzélyová Linda CZ
E Horáček Petr SVK
F Hošek Tomáš CZ
G Hýžová Marie CZ
H Kosmák Václav CZ
I Kuchař Miroslav CZ
J Odstrčil Martin CZ
K Pixa Jiří CZ
— dancerank.cz