SuperTL-Dospělí-LAT: CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH

CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH, sobota 15.12.2018, Ostrava, Česko (ČSTS)

SuperTL-Dospělí-LAT, 48 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
12051Sutu George Edu & Florová TerezaTK Trend Ostrava (CZ) 504 504
22013Gál Tomáš & Karásková SabinaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 462 462
32035Masaryk Václav & Chovančíková KláraTK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 420 420
42040Michňa Marián & Veselá KarolínaTK Trend Ostrava (CZ) 378 378
52033Kypús Marek & TietzováSklenářová JaroTK Trend Ostrava (CZ) 336 336
62049Richtár Jakub & Kaszubová ViktorieKST KD Hlučín (CZ) 294 294
Semifinále
72044Pařík Vilém & Šigutová JanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 252 252
82025Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ) 210 210
92003Boldiš Tomáš & Glistová MarieTK Trend Ostrava (CZ) 188 188
102020Jakubec Tomáš & Kvasničková LindaInfinity Dance Team (CZ) 168 168
112032Kozel Lubomír & Siročáková AdélaTK Trend Ostrava (CZ) 146 146
122023Kalist Alexander & Kouřilová KarolínaTK Fortuna Zlín (CZ) 126 126
2. kolo
132041Musal Jan & Kukučová JanaMZ Dance Team (CZ) 115 115
142054Šír Vilém & Šišková Hana_AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 106 106
15 – 162024Kalous Tomáš & Nováková BarboraMZ Dance Team (CZ) 98 98
15 – 162046Pecha Roman & Banková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 98 98
172047Poláček Marek & Nováková ElenaTK Admira (CZ) 90 90
182002Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 84 84
192028Kiršner Mario & Golombová AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 78 78
202048Rada Tomáš & Horáková EliškaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 73 73
212057Tojnar Martin & Jozífová KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ) 67 67
22 – 242037Matějka Robin & Cupalová NicolInfinity Dance Team (CZ) 62 62
22 – 242043Opichal Tomáš & Maňásková MonikaKST Quick Olomouc (CZ) 62 62
22 – 242062Wozar Filip & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 62 62
252004Braš Daniel & Hrnčiríková VendulkaTK Trend Ostrava (CZ) 56 56
1. kolo
262001Agnorelli Milo & Niedobová KatarzynaTK Elán Třinec (CZ) 56 56
272012Frlička Paul & Karlíčková AnetaSTK Praha (CZ) 56 56
282038Matýsek Martin & Šírová NelaTK Olymp Olomouc (CZ) 56 56
292007Fábera Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 56 56
30 – 312017Holý Tomáš & Tomešová CharlotteTK Maestro (CZ) 56 56
30 – 312027Kirnig Tomáš & Konečná KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 56 56
32 – 332010Forman Filip & Nováčková NatálieCTS Perfect Pardubice (CZ) 56 56
32 – 332036Maslák Daniel & Slezáková JankaCOOL DANCE (CZ) 56 56
342060Vlach Karel & Němcová BarboraiDance Studio (CZ) 56 56
352022Juřeník Tomáš & Matýsková AdrianaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 56 56
36 – 372006Bushuev Timofey & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ) 49 49
36 – 372011Fridrich Tomáš & Jordanovová VeronikaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 49 49
382042Nevrla Luboš & Kaštovská JanaTK Trend Ostrava (CZ) 42 42
392019Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 42 42
402050Sekera Jan_Carlos & Filounková PetraCOOL DANCE (CZ) 42 42
41 – 432008Fišar Tomáš & Müllerová MarkétaTanec Kladno (CZ) 42 42
41 – 432015Havel Adam & Šrejmová AdrianaTaneční klub Vavruška (CZ) 42 42
41 – 432061Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 42 42
44 – 452016Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 42 42
44 – 452029Kladrubský Michal & Březinová HelenaTŠ Standardklub Praha (CZ) 42 42
46 – 472031Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 42 42
46 – 472052Svoboda Štěpán & Dufková VeronikaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 42 42
482055Širc Jakub & Nechayeva MariyaTK Maestro (CZ) 42 42

Porotci

A Elschek Walter CZ
B Fencak Zdenek CZ
C Filgas Rostislav CZ
D Harvan Jaroslav CZ
E Henzélyová Jaroslava CZ
F Horník Miroslav CZ
G Hýžová Marie CZ
H Kazda Robert CZ
I Kosmák Václav CZ
J Matoušek Vladimír CZ
K Pixa Jiří CZ
L Ševčík Jiří CZ
M Plačko Milan CZ
N Landsfeldová Pavla CZ
— dancerank.cz