SuperTL-Dospělí-LAT: CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH

CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH, sobota 15.12.2018, Ostrava, Česko (ČSTS)

SuperTL-Dospělí-LAT, 48 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
12051Sutu George Edu & Florová TerezaTK Trend Ostrava (CZ) 504 504
22013Gál Tomáš & Karásková SabinaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 462 462
32035Masaryk Václav & Chovančíková KláraTK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 420 420
42040Michňa Marián & Veselá KarolínaTK Trend Ostrava (CZ) 378 378
52033Kypús Marek & TietzováSklenářová JaroTK Trend Ostrava (CZ) 336 336
62049Richtár Jakub & Kaszubová ViktorieKST KD Hlučín (CZ) 294 294
Semifinále
72044Pařík Vilém & Šigutová JanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 252 252
82025Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ) 210 210
92003Boldiš Tomáš & Glistová MarieTK Trend Ostrava (CZ) 188 188
102020Jakubec Tomáš & Kvasničková LindaInfinity Dance Team (CZ) 168 168
112032Kozel Lubomír & Siročáková AdélaTK Trend Ostrava (CZ) 146 146
122023Kalist Alexander & Kouřilová KarolínaTK Fortuna Zlín (CZ) 126 126
2. kolo
132041Musal Jan & Kukučová JanaMZ Dance Team (CZ) 115 115
142054Šír Vilém & Šišková Hana_AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 106 106
15 – 162024Kalous Tomáš & Nováková BarboraMZ Dance Team (CZ) 98 98
15 – 162046Pecha Roman & Banková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 98 98
172047Poláček Marek & Nováková ElenaTK Admira (CZ) 90 90
182002Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 84 84
192028Kiršner Mario & Golombová AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 78 78
202048Rada Tomáš & Horáková EliškaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 73 73
212057Tojnar Martin & Jozífová KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ) 67 67
22 – 242037Matějka Robin & Cupalová NicolInfinity Dance Team (CZ) 62 62
22 – 242043Opichal Tomáš & Maňásková MonikaKST Quick Olomouc (CZ) 62 62
22 – 242062Wozar Filip & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 62 62
252004Braš Daniel & Hrnčiríková VendulkaTK Trend Ostrava (CZ) 56 56
1. kolo
262001Agnorelli Milo & Niedobová KatarzynaTK Elán Třinec (CZ) 56 56
272012Frlička Paul & Karlíčková AnetaSTK Praha (CZ) 56 56
282038Matýsek Martin & Šírová NelaTK Olymp Olomouc (CZ) 56 56
292007Fábera Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 56 56
30 – 312017Holý Tomáš & Tomešová CharlotteTK Maestro (CZ) 56 56
30 – 312027Kirnig Tomáš & Konečná KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 56 56
32 – 332010Forman Filip & Nováčková NatálieCTS Perfect Pardubice (CZ) 56 56
32 – 332036Maslák Daniel & Slezáková JankaCOOL DANCE (CZ) 56 56
342060Vlach Karel & Němcová BarboraiDance Studio (CZ) 56 56
352022Juřeník Tomáš & Matýsková AdrianaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 56 56
36 – 372006Bushuev Timofey & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ) 49 49
36 – 372011Fridrich Tomáš & Jordanovová VeronikaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 49 49
382042Nevrla Luboš & Kaštovská JanaTK Trend Ostrava (CZ) 42 42
392019Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 42 42
402050Sekera Jan_Carlos & Filounková PetraCOOL DANCE (CZ) 42 42
41 – 432008Fišar Tomáš & Müllerová MarkétaTanec Kladno (CZ) 42 42
41 – 432015Havel Adam & Šrejmová AdrianaTaneční klub Vavruška (CZ) 42 42
41 – 432061Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 42 42
44 – 452016Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 42 42
44 – 452029Kladrubský Michal & Březinová HelenaTŠ Standardklub Praha (CZ) 42 42
46 – 472031Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 42 42
46 – 472052Svoboda Štěpán & Dufková VeronikaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 42 42
482055Širc Jakub & Nechayeva MariyaTK Maestro (CZ) 42 42

Porotci

AElschek WalterCZ
BFencak ZdenekCZ
CFilgas RostislavCZ
DHarvan JaroslavCZ
EHenzélyová JaroslavaCZ
FHorník MiroslavCZ
GHýžová MarieCZ
HKazda RobertCZ
IKosmák VáclavCZ
JMatoušek VladimírCZ
KPixa JiříCZ
LŠevčík JiříCZ
MPlačko MilanCZ
NLandsfeldová PavlaCZ
— dancerank.cz