SuperTL-Dospělí-STT: CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH

CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH, sobota 15.12.2018, Ostrava, Česko (ČSTS)

SuperTL-Dospělí-STT, 34 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
11020Mestek Martin & Starečková AnnaTK Gradace Kroměříž (CZ) 468 468
21027Přikryl Tomáš & Los_Chovancová SanelaiDance Studio (CZ) 429 429
31013Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ) 390 390
41024Pecha Roman & Banková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 351 351
51037Zemlyakov Oleg & Riederová IvaTK Maestro (CZ) 312 312
61010Jalůvka Jiří & Výduchová NatálieTK Fortuna Zlín (CZ) 273 273
Semifinále
71031Šír Vilém & Šišková Hana_AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 234 234
81023Musal Jan & Kukučová JanaMZ Dance Team (CZ) 195 195
91033Vika Martin & Vojtíková ZdeňkaTaneční škola Hes, o.s. (CZ) 174 174
101028Rada Tomáš & Horáková EliškaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 156 156
111025Piňos Ondřej & Stepaková TerezaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 135 135
121026Pozdíšek Jakub & Dostálová EsterTK Olymp Olomouc (CZ) 117 117
2. kolo
13 – 141001Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 103 103
13 – 141036Wozar Filip & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 103 103
151018Kutálek Matěj & Bubeníčková MichaelaInfinity Dance Team (CZ) 94 94
161034Vlach Karel & Němcová BarboraiDance Studio (CZ) 88 88
17 – 181002Bushuev Timofey & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ) 81 81
17 – 181038Zujevs Dmitrijs & Kouřilová AnetaTK Olymp Olomouc (CZ) 81 81
191015Kladrubský Michal & Březinová HelenaTŠ Standardklub Praha (CZ) 73 73
201011Janák Matěj & Krátká AnnaTK Chvaletice (CZ) 68 68
21 – 221009Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 61 61
21 – 221022Mrázek Viktor & Vykydalová VeronikaKlub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 61 61
23 – 241003Fábera Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 56 56
23 – 241019Matějka Robin & Cupalová NicolInfinity Dance Team (CZ) 56 56
1. kolo
251016Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 52 52
261007Grzesiak Jakub & Kurleto IzabellaST ELITA, Kraków (POL) 52 52
271008Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 52 52
281006Grepl Pavel & Dobešová LenkaTK Olymp Olomouc (CZ) 52 52
291014Kiesel Petr & Mikesková NikolaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 52 52
30 – 311035Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 52 52
30 – 311039Žaloudek Michal & Podshivalova DariaTK Maestro (CZ) 52 52
32 – 331012Jeřábek Jakub & Jeřábková PetraTK Fortuna Zlín (CZ) 52 52
32 – 331017Kupčík Jan & Rulíšková PavlaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 52 52
341005Fridrich Miroslav & Fridrichová HedvikaDance studio Ostrava (CZ) 52 52

Porotci

A Dvořák Martin CZ
B Filgas Rostislav CZ
C Harvan Jaroslav CZ
D Henzélyová Jaroslava CZ
E Kazda Robert CZ
F Matoušek Vladimír CZ
G Nováček Dobromil CZ
H Pixa Jiří CZ
I Řeřábek Zdeněk CZ
J Sedlák Lubomír CZ
K Ševčík Jiří CZ
L Plačko Milan CZ
M Felcman Radek CZ
N Landsfeldová Pavla CZ
— dancerank.cz