SuperTL-Dospělí-STT: Dvectis Kometa Cup 2018

Dvectis Kometa Cup 2018, sobota 24.11.2018, Brno, Česko (ČSTS)

SuperTL-Dospělí-STT, 48 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
17129Odstrčil David & Bohak TaraDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 576 576
27112Mestek Martin & Starečková AnnaTK Gradace Kroměříž (CZ) 528 528
37156Přikryl Tomáš & Los_Chovancová SanelaiDance Studio (CZ) 480 480
47140Pecha Roman & Banková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 432 432
57207Zemlyakov Oleg & Riederová IvaTK Maestro (CZ) 384 384
67073Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ) 336 336
Semifinále
77113Metlický Jan & Kasalová ElaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 288 288
8 – 97023Dostál Štěpán & Šimáčková TerezaMZ Dance Team (CZ) 227 227
8 – 97130Ondráček Robin & Jendrulková TerezaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 227 227
107179Šír Vilém & Šišková Hana_AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 192 192
117062Jalůvka Jiří & Výduchová NatálieTK Fortuna Zlín (CZ) 166 166
127121Musal Jan & Kukučová JanaMZ Dance Team (CZ) 144 144
2. kolo
137146Piňos Ondřej & Stepaková TerezaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 131 131
147099Liška Petr & Brizgalová ŽanetaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 122 122
157141Pěnkava Robert & Drekslerová MarianaTaneční škola Hes, o.s. (CZ) 115 115
167194Vika Martin & Vojtíková ZdeňkaTaneční škola Hes, o.s. (CZ) 109 109
177190Turek Tomáš & Bezpalcová TerezaSTK Praha (CZ) 102 102
187157Rada Tomáš & Horáková EliškaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 96 96
197005Benýšek Martin & Maňásková MartinaMZ Dance Team (CZ) 90 90
207102Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaCOOL DANCE (CZ) 83 83
217152Pozdíšek Jakub & Dostálová EsterTK Olymp Olomouc (CZ) 77 77
22 – 237003Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 72 72
22 – 237210Zujevs Dmitrijs & Kouřilová AnetaTK Olymp Olomouc (CZ) 72 72
247205Zárybnický Jakub & Kozlovská TerezaTK Olymp Olomouc (CZ) 67 67
1. kolo
257066Jodl David & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 64 64
26 – 277103Makovec Daniel & Borovková MichaelaMZ Dance Team (CZ) 64 64
26 – 277197Vlach Karel & Němcová BarboraKST KD Hlučín (CZ) 64 64
287119Mrázek Viktor & Vykydalová VeronikaKlub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 64 64
297016Bushuev Timofey & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ) 64 64
307204Wozar Filip & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 64 64
317076Kladrubský Michal & Březinová HelenaTŠ Standardklub Praha (CZ) 64 64
327018Čech Martin & Čechová KateřinaTK Sparta Praha (CZ) 64 64
337027Fábera Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 64 64
347110Matějka Robin & Cupalová NicolTK Starlet Brno (CZ) 64 64
357174Svoboda Matěj & Kozar AlinaTK DanceTime (CZ) 64 64
367178Šimko Andrej & Šmrhová MarcelaTK Sparta Praha (CZ) 64 64
377083Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 48 48
38 – 407042Grepl Pavel & Dobešová LenkaTK Olymp Olomouc (CZ) 48 48
38 – 407136Paulík Matyáš & Wolfová VeronikaTK Fortuna Zlín (CZ) 48 48
38 – 407211Žaloudek Michal & Podshivalova DariaTK Maestro (CZ) 48 48
41 – 437034Franzki Kevin & Jedličková LenkaDanza Brno (CZ) 48 48
41 – 437044Hájek Jiří & Koutná KarolinaDance Studio Starlight (CZ) 48 48
41 – 437059Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 48 48
44 – 467035Fridrich Miroslav & Fridrichová HedvikaDance studio Ostrava (CZ) 48 48
44 – 467072Kašpar Aleš & Sofková MichaelaTK Sparta Praha (CZ) 48 48
44 – 467199Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 48 48
477031Florian Jakub & Hegrová VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 48 48
487050Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 48 48

Porotci

A Bartuňková Eva CZ
B Dlouhý Bohumil CZ
C Dvořáková Marie CZ
D Kazda Robert CZ
E Landsfeldová Pavla CZ
F Pixa Jiří CZ
G Třeštiková Andrea CZ
H Filgas Rostislav CZ
I Kopečný Jiří CZ
J Krtička Jaroslav CZ
K Kučera Jaroslav CZ
L Matoušek Vladimír CZ
— dancerank.cz