SuperTL-Dospělí-STT: Dvectis Kometa Cup 2018

Dvectis Kometa Cup 2018, sobota 24.11.2018, Brno, Česko (ČSTS)

SuperTL-Dospělí-STT, 48 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
17129Odstrčil David & Bohak TaraDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 576 576
27112Mestek Martin & Starečková AnnaTK Gradace Kroměříž (CZ) 528 528
37156Přikryl Tomáš & Los_Chovancová SanelaiDance Studio (CZ) 480 480
47140Pecha Roman & Banková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 432 432
57207Zemlyakov Oleg & Riederová IvaTK Maestro (CZ) 384 384
67073Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ) 336 336
Semifinále
77113Metlický Jan & Kasalová ElaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 288 288
8 – 97023Dostál Štěpán & Šimáčková TerezaMZ Dance Team (CZ) 227 227
8 – 97130Ondráček Robin & Jendrulková TerezaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 227 227
107179Šír Vilém & Šišková Hana_AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 192 192
117062Jalůvka Jiří & Výduchová NatálieTK Fortuna Zlín (CZ) 166 166
127121Musal Jan & Kukučová JanaMZ Dance Team (CZ) 144 144
2. kolo
137146Piňos Ondřej & Stepaková TerezaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 131 131
147099Liška Petr & Brizgalová ŽanetaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 122 122
157141Pěnkava Robert & Drekslerová MarianaTaneční škola Hes, o.s. (CZ) 115 115
167194Vika Martin & Vojtíková ZdeňkaTaneční škola Hes, o.s. (CZ) 109 109
177190Turek Tomáš & Bezpalcová TerezaSTK Praha (CZ) 102 102
187157Rada Tomáš & Horáková EliškaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 96 96
197005Benýšek Martin & Maňásková MartinaMZ Dance Team (CZ) 90 90
207102Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaCOOL DANCE (CZ) 83 83
217152Pozdíšek Jakub & Dostálová EsterTK Olymp Olomouc (CZ) 77 77
22 – 237003Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 72 72
22 – 237210Zujevs Dmitrijs & Kouřilová AnetaTK Olymp Olomouc (CZ) 72 72
247205Zárybnický Jakub & Kozlovská TerezaTK Olymp Olomouc (CZ) 67 67
1. kolo
257066Jodl David & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 64 64
26 – 277103Makovec Daniel & Borovková MichaelaMZ Dance Team (CZ) 64 64
26 – 277197Vlach Karel & Němcová BarboraKST KD Hlučín (CZ) 64 64
287119Mrázek Viktor & Vykydalová VeronikaKlub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 64 64
297016Bushuev Timofey & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ) 64 64
307204Wozar Filip & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 64 64
317076Kladrubský Michal & Březinová HelenaTŠ Standardklub Praha (CZ) 64 64
327018Čech Martin & Čechová KateřinaTK Sparta Praha (CZ) 64 64
337027Fábera Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 64 64
347110Matějka Robin & Cupalová NicolTK Starlet Brno (CZ) 64 64
357174Svoboda Matěj & Kozar AlinaTK DanceTime (CZ) 64 64
367178Šimko Andrej & Šmrhová MarcelaTK Sparta Praha (CZ) 64 64
377083Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 48 48
38 – 407042Grepl Pavel & Dobešová LenkaTK Olymp Olomouc (CZ) 48 48
38 – 407136Paulík Matyáš & Wolfová VeronikaTK Fortuna Zlín (CZ) 48 48
38 – 407211Žaloudek Michal & Podshivalova DariaTK Maestro (CZ) 48 48
41 – 437034Franzki Kevin & Jedličková LenkaDanza Brno (CZ) 48 48
41 – 437044Hájek Jiří & Koutná KarolinaDance Studio Starlight (CZ) 48 48
41 – 437059Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 48 48
44 – 467035Fridrich Miroslav & Fridrichová HedvikaDance studio Ostrava (CZ) 48 48
44 – 467072Kašpar Aleš & Sofková MichaelaTK Sparta Praha (CZ) 48 48
44 – 467199Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 48 48
477031Florian Jakub & Hegrová VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 48 48
487050Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 48 48

Porotci

ABartuňková EvaCZ
BDlouhý BohumilCZ
CDvořáková MarieCZ
DKazda RobertCZ
ELandsfeldová PavlaCZ
FPixa JiříCZ
GTřeštiková AndreaCZ
HFilgas RostislavCZ
IKopečný JiříCZ
JKrtička JaroslavCZ
KKučera JaroslavCZ
LMatoušek VladimírCZ
— dancerank.cz