Dospělí-A-STT: Taneční festival TK GRADACE 2018 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých

Taneční festival TK GRADACE 2018 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých, sobota 22.09.2018, Otrokovice, Česko (ČSTS)

Dospělí-A-STT, 12 párů, 2 kola

Porotci

A Kazda Robert CZ
B Kosmák Václav CZ
C Kučera Jaroslav CZ
D Matoušek Vladimír CZ
E Mrázová Renáta CZ
F Novotná Jana CZ
G Martinec Ivan POL

A: Kazda Robert (CZ)

#Pár
1Králíček Šimon & Kosková Nela 11111 XXXXX
2Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 54555 ---XX
3Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika 45334 XXXXX
4Mistr Rudolf & Indráčková Monika 33442 XXXXX
5Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester 22223 XXXXX
6Jakubčík Adam & Švábenická Michaela 66666 -X---
7Hnilica Tomáš & Patáková Michaela -----
8Hric Andrej & Herková Soňa -X---
9Sianta Richard & Miháliková Katarína ----X
10Huvar Jakub & Marková Alexa X-XX-
11Kupčík Jan & Rulíšková Pavla X-X--
12Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika -----

B: Kosmák Václav (CZ)

#Pár
1Králíček Šimon & Kosková Nela 11211 XXXXX
2Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 44444 -XXXX
3Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika 66555 ----X
4Mistr Rudolf & Indráčková Monika 22122 XXXXX
5Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester 33333 XXXXX
6Jakubčík Adam & Švábenická Michaela 55666 XXXXX
7Hnilica Tomáš & Patáková Michaela X-XX-
8Hric Andrej & Herková Soňa X----
9Sianta Richard & Miháliková Katarína -----
10Huvar Jakub & Marková Alexa -X---
11Kupčík Jan & Rulíšková Pavla -----
12Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika -----

C: Kučera Jaroslav (CZ)

#Pár
1Králíček Šimon & Kosková Nela 12211 XXXXX
2Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 21122 XXXX-
3Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika 66666 ----X
4Mistr Rudolf & Indráčková Monika 35553 XXXXX
5Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester 43434 XXXXX
6Jakubčík Adam & Švábenická Michaela 54345 XXXXX
7Hnilica Tomáš & Patáková Michaela XXXXX
8Hric Andrej & Herková Soňa -----
9Sianta Richard & Miháliková Katarína -----
10Huvar Jakub & Marková Alexa -----
11Kupčík Jan & Rulíšková Pavla -----
12Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika -----

D: Matoušek Vladimír (CZ)

#Pár
1Králíček Šimon & Kosková Nela 21111 XXXXX
2Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 33342 XX-XX
3Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika 56433 --XXX
4Mistr Rudolf & Indráčková Monika 12224 XXXXX
5Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester 65566 --X--
6Jakubčík Adam & Švábenická Michaela 44655 -X-XX
7Hnilica Tomáš & Patáková Michaela -----
8Hric Andrej & Herková Soňa XXX--
9Sianta Richard & Miháliková Katarína XXXXX
10Huvar Jakub & Marková Alexa X----
11Kupčík Jan & Rulíšková Pavla -----
12Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika -----

E: Mrázová Renáta (CZ)

#Pár
1Králíček Šimon & Kosková Nela 11111 XXXXX
2Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 22222 XXXXX
3Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika 63433 --XXX
4Mistr Rudolf & Indráčková Monika 45565 XXX-X
5Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester 56646 X-XX-
6Jakubčík Adam & Švábenická Michaela 34354 XXXXX
7Hnilica Tomáš & Patáková Michaela XX-XX
8Hric Andrej & Herková Soňa -X---
9Sianta Richard & Miháliková Katarína -----
10Huvar Jakub & Marková Alexa -----
11Kupčík Jan & Rulíšková Pavla -----
12Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika -----

F: Novotná Jana (CZ)

#Pár
1Králíček Šimon & Kosková Nela 11111 XXXXX
2Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 43333 -XXXX
3Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika 22222 XXXXX
4Mistr Rudolf & Indráčková Monika 34444 XXXXX
5Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester 55555 ----X
6Jakubčík Adam & Švábenická Michaela 66666 ---X-
7Hnilica Tomáš & Patáková Michaela X---X
8Hric Andrej & Herková Soňa XXX--
9Sianta Richard & Miháliková Katarína XXX--
10Huvar Jakub & Marková Alexa -----
11Kupčík Jan & Rulíšková Pavla -----
12Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika ---X-

G: Martinec Ivan (POL)

#Pár
1Králíček Šimon & Kosková Nela 11111 XXXXX
2Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana 65444 --X--
3Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika 23223 -XXXX
4Mistr Rudolf & Indráčková Monika 54666 X---X
5Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester 32332 XXXXX
6Jakubčík Adam & Švábenická Michaela 46555 XX-X-
7Hnilica Tomáš & Patáková Michaela XXXXX
8Hric Andrej & Herková Soňa XX---
9Sianta Richard & Miháliková Katarína -----
10Huvar Jakub & Marková Alexa --XXX
11Kupčík Jan & Rulíšková Pavla -----
12Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika -----

Porotci

A Kazda Robert CZ
B Kosmák Václav CZ
C Kučera Jaroslav CZ
D Matoušek Vladimír CZ
E Mrázová Renáta CZ
F Novotná Jana CZ
G Martinec Ivan POL
— dancerank.cz