Jun-II-10 tanců: Mistrovství České republiky v 10 tancích

Mistrovství České republiky v 10 tancích, sobota 24.03.2018, Kojetín, Česko (ČSTS)

Jun-II-10 tanců, 32 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1232Tománek Jonáš & Růžičková LucieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2203Borůvka Daniel & Borůvková BarboraTK Olymp Olomouc (CZ)
3205Felcman Matyáš & Bobková BarboraTK Fortuna Zlín (CZ)
4220Los Chovanec Oliver & Šáchová TinaiDance Studio (CZ)
5206Fried Martin & Vaňáčová JohanaTK Sparta Praha (CZ)
6224Novák Petr & Hrnčiríková VendulkaTK Gradace Kroměříž (CZ)
Semifinále
7233Vengrynský Petr & Vondřejcová SáraMZ Dance Team (CZ)
8219Kvapil Tomáš & Musilová EllenMZ Dance Team (CZ)
9213Kočař Dušan & Rudy ŠarlotaiDance Studio (CZ)
10227Petráš Jan & Petrášová VeronikaTK Trend Ostrava (CZ)
11208Herman David & Koštovalová EliškaTK Elán Třinec (CZ)
12230Sokol Daniel & Mužná KristýnaTK Elán Třinec (CZ)
2. kolo
13 – 14212Kapitán Filip & Mrhálková NatálieTK Gradace Kroměříž (CZ)
13 – 14222Mašek Štěpán & Högerová ZuzanaMZ Dance Team (CZ)
15218Kuntoš Vilém & Kábrtová VendulaTaneční škola Ivy Langerové (CZ)
16204Čadílek Adam & Holíková VanesaTK Olymp Olomouc (CZ)
17 – 18207Helmich Viktor & Holá HelenaTK DanceTime (CZ)
17 – 18231Szmek Antonín & Suszková EliškaTK Elán Třinec (CZ)
19209Hodný Dominik & Waldhauserová NikolaTŠ Atak Tábor (CZ)
20235Vlček Jan & Příplatová PetraTK Koškovi Liberec (CZ)
21234Vild Jan & Trejbalová EliškaKST Silueta Praha (CZ)
22 – 23210Hruška Štěpán & Vejrostová JolanaTaneční klub H+L Vyškov (CZ)
22 – 23223Michálek Lukáš & Osičková HanaKST Silueta Praha (CZ)
24211Jelínek Matyáš & Nezvedová EmmaCTS Perfect Pardubice (CZ)
1. kolo
25229Smolucha Jakub & Šubertová RebeccaTK Astra Praha (CZ)
26202Bortlík Adam & Doležalová AdélaTK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ)
27201Bělík David & Havlíčková KateřinaDanza Brno (CZ)
28214Kolák Albert & Průšová AlexandraKlub Tanečního Sportu Šumperk (CZ)
29221Mareš Vojtěch & Bártová AnnaTSK Salta Benešov (CZ)
30215Kotronias Patrik & Plischkeová ValentýnaTK Koškovi Liberec (CZ)
31228Piesche Tadeáš & Vykoukalová SabinaLiberec (CZ)
32216Krajča Kryštof & Fialová EliškaTK Olymp Olomouc (CZ)

Porotci

A Bank K. CZ
B Bartoš J. CZ
C Činčura J. CZ
D Fencak J. CZ
E Henzélyová L. CZ
F Horník M. CZ
G Kopečný J. CZ
H Kosmák V. CZ
I Koubek J. CZ
— dancerank.cz