Jun-I-10 tanců: Mistrovství České republiky v 10 tancích

Mistrovství České republiky v 10 tancích, sobota 24.03.2018, Kojetín, Česko (ČSTS)

Jun-I-10 tanců, 33 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1113Kopáček Marek & Hrubá ZuzanaMZ Dance Team (CZ)
2105Červenák David & Stoklasová JulieKST Swing Kroměříž (CZ)
3135Veverka Dominik & Zymová AnetaTK Olymp Olomouc (CZ)
4128Slepička Adam & Klápová JanaMZ Dance Team (CZ)
5120Novák Martin & Kasálková JulieTK Gradace Kroměříž (CZ)
6131Svěntý Mikuláš & Procházková JuliaTK Olymp Olomouc (CZ)
Semifinále
7116Krása Tadeáš & Hajníková ŠtěpánkaTK Maestro (CZ)
8112Kolářík Petr & Rumpíková AmálieTK Fortuna Zlín (CZ)
9124Plachý Jan & Kopáčková AnežkaMZ Dance Team (CZ)
10117Malčík Michal & Stoklasová KláraKST Swing Kroměříž (CZ)
11123Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ)
12109Grossmann Matyáš & Křenová TerezieTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
2. kolo
13126Routa Ondřej & Větrovská PetraTK Sparta Praha (CZ)
14119Mihók David & Ptáčková JulieKST Swing Kroměříž (CZ)
15 – 16103Bortlík Šimon & Doležalová SáraTK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ)
15 – 16107Dudash Erik & Kubínová KamilaDSP Kometa Vyškov (CZ)
17110Hrtoň Vojtěch & Vališová NatálieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
18101Badej Michal & Ivankova AnastasiaTK MDK Sokolov (CZ)
19 – 20102Blažek Vojtěch & Neradová AdélaTSK Salta Benešov (CZ)
19 – 20130Sokol Jan & Ondráčková AdélaKST Next Šumperk (CZ)
21114Kotronias Lukáš & Futerová EleniTK Koškovi Liberec (CZ)
22133Tsepelev Maxim & Skalková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ)
23 – 24104Bureš David & Špičáková BáraTK Olymp Olomouc (CZ)
23 – 24129Smolucha Vojtěch & Javůrková TerezaTK Astra Praha (CZ)
1. kolo
25127Schurmann Filip & Zhydovska AnastasiaTK Astra Praha (CZ)
26111Jelínek Vojtěch & Veselá VeronikaJiskra Raspenava (CZ)
27106Donát Matěj & Kitlerová PetraTAK Dance KROK (CZ)
28134Ulvr Štěpán & Kazdová KarolínaTK Starlet Brno (CZ)
29136Volf Richard & Dostálová VeronikaTK Sparta Praha (CZ)
30132Tomšík Radim & Quintero KláraTK Niké Brno (CZ)
31122Pejsar Tomáš & Čechtická LucieTK Koškovi Liberec (CZ)
32137Waldhauser Vít & Schillingová AdélaTŠ Atak Tábor (CZ)
33108Fabián Jakub & Fialová AdélaTK Koškovi Liberec (CZ)

Porotci

A Bartoš J. CZ
B Činčura J. CZ
C Dvořák M. CZ
D Fencak J. CZ
E Harvan J. CZ
F Henzélyová L. CZ
G Kosmák V. CZ
H Koubek J. CZ
I Tománek J. CZ
— dancerank.cz