Dospělí-LAT: Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance

Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance, sobota 03.02.2018, Praha, Česko (ČSTS)

Dospělí-LAT, 48 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1703Bureš Marek & Iermolenko AnastasiiaCOOL DANCE (CZ)
2709Gál Tomáš & Karásková SabinaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
3727Masaryk Václav & Chovančíková KláraTK Classic při SVČ Hodonín (CZ)
4712Chmelík Lukáš & Šťastná ZuzanaMZ Dance Team (CZ)
5723Kypús Marek & TietzováSklenářová JaroTK Trend Ostrava (CZ)
6719Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ)
Semifinále
7704Dostál Štěpán & Šimáčková TerezaMZ Dance Team (CZ)
8738Prágr Martin & Galandžárová DenisaTK Marendi (CZ)
9716Jakubec Tomáš & Kvasničková LindaTK TŠ Starlet Brno (CZ)
10720Kozel Lubomír & Siročáková AdélaTK Trend Ostrava (CZ)
11 – 12718Kalist Alexander & Kouřilová KarolínaTK Fortuna Zlín (CZ)
11 – 12722Kožený Aleš & Chalupská KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ)
2. kolo
13 – 14730Musal Jan & Kukučová JanaCOOL DANCE (CZ)
13 – 14734Pařík Vilém & Šigutová JanaTK Orel Telnice (CZ)
15711Holý Tomáš & Tomešová CharlotteTK Maestro (CZ)
16744Vácha Jiří & Brožáková LenkaMZ Dance Team (CZ)
17701Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaTK Orel Telnice (CZ)
18 – 19721Kozub Michal & Bogaczová TerezaTK Marendi (CZ)
18 – 19735Paulíny Martin & Čákorová KateřinaTK Astra Praha (CZ)
20 – 21725Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaCOOL DANCE (CZ)
20 – 21741Šír Vilém & Šišková Hana_AnnaTK Gradace Kroměříž (CZ)
22736Pecha Roman & Koldová EliškaTK Olymp Olomouc (CZ)
23739Rada Tomáš & Lišková VeronikaMZ Dance Team (CZ)
24710Hájek Jiří & Koutná KarolinaDance Studio Starlight (CZ)
1. kolo
25713Chmiel Jakub & Ichnovská SimonaTK Marendi (CZ)
26728Matějka Robin & Cupalová NicolTK TŠ Starlet Brno (CZ)
27 – 29714Chobot Jan & Sádková MichaelaCOOL DANCE (CZ)
27 – 29732Otáhal Petr & Prokopová VendulaTK Trend Ostrava (CZ)
27 – 29743Tojnar Martin & Jozífová KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ)
30 – 31708Fridrich Tomáš & Kaszubová ViktorieLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
30 – 31749Zárybnický Jakub & Kozlovská TerezaTK TŠ Starlet Brno (CZ)
32 – 35745Vlach Karel & Kolajová MonikaiDance Studio (CZ)
32 – 35747Wozar Filip & Zaoralová DenisaTK Orel Telnice (CZ)
32 – 35748Zankel Adam & Černíková LucieTK Maestro (CZ)
32 – 35750Žoudlík Václav & Letošníková LenkaCOOL DANCE (CZ)
36729Minarovič Jakub & Seková JanaCOOL DANCE (CZ)
37731Opichal Tomáš & Maňásková MonikaKST Quick Olomouc (CZ)
38740Šindler Jan & Ježíková EsterCTS Perfect Pardubice (CZ)
39726Makovec Daniel & Borovková MichaelaMZ Dance Team (CZ)
40 – 42707Forman Filip & Nováková VeronikaCTS Perfect Pardubice (CZ)
40 – 42737Pleyer Štěpán & Feiferová MarkétaTK Sparta Praha (CZ)
40 – 42742Širc Jakub & Nechayeva MariyaTK Maestro (CZ)
43 – 48702Bilý André & Bilá TerezaSTK Praha (CZ)
43 – 48706Faltejsek Michal & Málková KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ)
43 – 48715Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ)
43 – 48717Jašek Josef & Svatoňová NelaCTS Perfect Pardubice (CZ)
43 – 48724Lichnovský Tomáš & Kuchtová NatálieKST KD Hlučín (CZ)
43 – 48733Paluv Dominik & Němcová BarboraKST KD Hlučín (CZ)

Porotci

A Bank Karel CZ
B Bartuněk Petr CZ
C Henzély Igor ST
D Horník Miroslav CZ
E Kosmák Václav CZ
F Kučera Jaroslav CZ
G Kuchař Miroslav CZ
H Odstrčil Petr CZ
I Bakke Geir NOR
J Horvatova Kristina SVK
K Galchun Tatsiana Lahvinovich B
L Ambroz Barbara SLO
— dancerank.cz