Mládež-LAT: Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance

Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance, sobota 03.02.2018, Praha, Česko (ČSTS)

Mládež-LAT, 36 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1305Brück Jakub & Riebauerová AnnaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2311Hlaváč Marian & Maturová TerezaTK Trend Ostrava (CZ)
3303Braš Daniel & Glistová MarieTK Trend Ostrava (CZ)
4302Boldiš Tomáš & Rezková JulieMZ Dance Team (CZ)
5325Mandlík Pavel & Johannesová SarahTK Marendi (CZ)
6326Maslák Daniel & Nebeská KarolínaCOOL DANCE (CZ)
Semifinále
7324Lorenc Vít & Barochová TerezaMZ Dance Team (CZ)
8340Zaorálek Jakub & Kolmanová BarboraKST Swing Kroměříž (CZ)
9315Chmel Filip & Filounková PetraTAK Dance KROK (CZ)
10 – 13306Burant Jan & Plachá EliškaMZ Dance Team (CZ)
10 – 13312Hlawiczka Martin & Škňouřil JoannaTK Marendi (CZ)
10 – 13328Metlický Jan & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ)
10 – 13338Svoboda Matěj & Kocmanová SabinaTK Sparta Praha (CZ)
2. kolo
14320Kiršner Mario & Golombová AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
15322Králíček Šimon & Kosková NelaTK Gradace Kroměříž (CZ)
16337Stříteský Vojtěch & Kosmáková ŠárkaCOOL DANCE (CZ)
17321Klápa Adam & Krásová AnetaTK Maestro (CZ)
18329Mikula Matěj & Beňová SamantaKST Swing Kroměříž (CZ)
19318Jodl David & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ)
20 – 21304Brožovský Jan & Stehnová EliškaTK Astra Praha (CZ)
20 – 21323Kummer Michal & Řeháková PetraTK Gradace Kroměříž (CZ)
22331Pallas Kryštof & Hendrychová HanaCOOL DANCE (CZ)
23330Mistr Rudolf & Indráčková MonikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
24308Dobruský Patrik & Netolická MichaelaCOOL DANCE (CZ)
1. kolo
25 – 26307Černohorský Patrik & Pomahačová NelaTK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ)
25 – 26309Frydrych Lukáš & Růžičková ZuzanaTK Koškovi Liberec (CZ)
27 – 28334Prokša Nikolas & Prokšová EmmaTK Gradace Kroměříž (CZ)
27 – 28339Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ)
29301Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ)
30 – 31319Kirnig Tomáš & Konečná KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
30 – 31335Rambousek Richard & Bulířová VeronikaCOOL DANCE (CZ)
32 – 33327Mazáč Martin & Dunajová ŠtěpánkaiDance Studio (CZ)
32 – 33336Slovák Daniel & Linhová KristýnaKST Silueta Praha (CZ)
34310Fusek Oliver & Marková GabrielaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
35314Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ)
36313Huslík David & Vokrojová KamilaMZ Dance Team (CZ)

Porotci

A Bank Karel CZ
B Bartuňková Eva CZ
C Fencak Jana CZ
D Filgas Rostislav CZ
E Henzély Igor ST
F Kopečný Jiří CZ
G Kučera Jaroslav CZ
H Odstrčil Petr CZ
I Šilhánová Zuzana CZ
J Horvatova Kristina SVK
K Ambroz Barbara SLO
— dancerank.cz