TL-Dospělí-LAT: Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou

Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou, sobota 28.10.2017, Mladá Boleslav, Česko (ČSTS)

TL-Dospělí-LAT, 48 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
132Michňa Marián & Veselá KarolínaTK Trend Ostrava (CZ) 252 252
221Vácha Jiří & Brožáková LenkaMZ Dance Team (CZ) 231 231
343Kožený Aleš & Chalupská KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ) 210 210
460Musal Jan & Kukučová JanaCOOL DANCE (CZ) 189 189
57Kozub Michal & Bogaczová TerezaTK Marendi (CZ) 168 168
662Babinec Jan & Sedmáková ZuzanaTK Orel Telnice (CZ) 147 147
758Paulíny Martin & Čákorová KateřinaTK Astra Praha (CZ) 126 126
Semifinále
825Kozel Lubomír & Siročáková AdélaTK Trend Ostrava (CZ) 105 105
91Jakubec Tomáš & Kvasničková LindaTK TŠ Starlet Brno (CZ) 94 94
1017Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaCOOL DANCE (CZ) 84 84
1133Mandlík Pavel & Johannesová SarahTK Marendi (CZ) 73 73
1242Tojnar Martin & Jozífová KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ) 63 63
1344Očenášek Matěj & Horáková EliškaTK Olymp Olomouc (CZ) 57 57
2. kolo
1436Matějka Robin & Cupalová NicolTK TŠ Starlet Brno (CZ) 53 53
1553Chobot Jan & Sádková MichaelaCOOL DANCE (CZ) 50 50
16647Lorenc Vít & Barochová TerezaMZ Dance Team (CZ) 48 48
1716Sekera Jan_Carlos & Valečková AnastázieSTK Praha (CZ) 45 45
1855Mohyla Vojtěch & Šticová AdélaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 42 42
19 – 2115Zankel Adam & Černíková LucieTK Maestro (CZ) 37 37
19 – 2124Piskač Michal & Bartošová MagdalenaTK Marendi (CZ) 37 37
19 – 21618Opichal Tomáš & Maňásková MonikaKST Quick Olomouc (CZ) 37 37
2259Skalský René & Burešová KamilaTK Koškovi Liberec (CZ) 32 32
23652Metlický Jan & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ) 31 31
2434Zárybnický Jakub & Kozlovská TerezaTK TŠ Starlet Brno (CZ) 29 29
1. kolo
25630Pavliska Zdeněk & Gazdíková AdélaCOOL DANCE (CZ) 28 28
264Forman Filip & Nováková VeronikaCTS Perfect Pardubice (CZ) 28 28
2761Bilý André & Bilá TerezaSTK Praha (CZ) 28 28
28638Faltejsek Michal & Málková KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ) 28 28
29 – 33606Vojtík Michal & Krausová NatálieMZ Dance Team (CZ) 28 28
29 – 33610Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 28 28
29 – 33614Brožovský Jan & Stehnová EliškaMZ Dance Team (CZ) 28 28
29 – 33619Minarovič Jakub & Seková JanaCOOL DANCE (CZ) 28 28
29 – 33646Jodl David & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 28 28
34 – 35620Šindler Jan & Ježíková EsterCTS Perfect Pardubice (CZ) 28 28
34 – 35645Dohnal Filip & Chvasteková ŠtěpánkaCTS Perfect Pardubice (CZ) 28 28
36654Jašek Josef & Svatoňová NelaCTS Perfect Pardubice (CZ) 28 28
37651Jareš Tomáš & Krausová LucieTK Marendi (CZ) 21 21
38 – 4157Sabol Filip & Eremenko AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 21 21
38 – 41623Lípa Jan & Dragounová JolanaBene Dance Art Team (CZ) 21 21
38 – 41637Měcháček Natanael & Schwarzová HanaTK Maestro (CZ) 21 21
38 – 41656Rambousek Richard & Bulířová VeronikaCOOL DANCE (CZ) 21 21
42648Zeman Jan & Jurášková KateřinaTK Maestro (CZ) 21 21
43613Hnilica Tomáš & Patáková MichaelaDance Studio Starlight (CZ) 21 21
44640Synek Martin & Brzáková TerezaSTK Praha (CZ) 21 21
45622Salaj Tomáš & Suchá KristýnaTK Orel Telnice (CZ) 21 21
46612Havíř Jan & Spáčilová ŠárkaTK Maestro (CZ) 21 21
47603Pelikán Tomáš & Krákorová MichaelaTK TŠ Starlet Brno (CZ) 21 21 ODSTOUPIL
48649Březina Lukáš & Čermáková KristýnaTK Maestro (CZ) 21 21

Porotci

ABank KarelCZ
BFencak ZdenekCZ
CFilgas RostislavCZ
DHenzély IgorCZ
EHorník MiroslavCZ
FKoubek JosefCZ
GKučera JaroslavCZ
HNováček DobromilCZ
IŘeřábek ZdeněkCZ
JŠevčík JiříCZ
KTománek JanCZ
— dancerank.cz