Dospělí-A-LAT: Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE, sobota 29.04.2017, Nymburk, Česko (ČSTS)

Dospělí-A-LAT, 28 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem Postup
Finále
1144Mikula Matěj & Beňová SamantaKST Swing Kroměříž (CZ) 48 F 213 F4
2291Jareš Tomáš & Krausová LucieTK Marendi (CZ) 42 F 170 F3
3154Mandlík Pavel & Johannesová SarahTK Marendi (CZ) 36 F 98 F3
463Metlický Jan & Hrubá VeronikaMZ Dance Team (CZ) 30 F 90 F1
5147Vlach Karel & Šlechtová KláraiDance Studio (CZ) 29 F 311 F5 M
6288Machač Filip & Hagarová EditaCTS Perfect Pardubice (CZ) 28 F 201 F3
Semifinále
7159Lorenc Vít & Barochová TerezaCOOL DANCE (CZ) 25 113 F1
8305Pavliska Zdeněk & Vodičková TerezaCOOL DANCE (CZ) 24 47
960Jalůvka Jiří & Výduchová NatálieTK Fortuna Zlín (CZ) 23 110
10299Fabík Anton & Vargová IvetaTK ELLEGANCE Košice (SVK) 22 22
11336Zujevs Dmitrijs & Šírová NelaTK Olymp Olomouc (CZ) 21 65
1266Wozar Filip & Zaoralová DenisaTK Orel Telnice (CZ) 20 86
2. kolo
13 – 14120Brožovský Jan & Stehnová EliškaTK Astra Praha (CZ) 16 194
13 – 14342Tlapák Daniel & Hudíková EditaMZ Dance Team (CZ) 16 139
15155Holman Aleš & Mikulíková MarkétaBene Dance Art Team (CZ) 15 21
16161Hlawiczka Martin & Kolářová NelaTK Marendi (CZ) 14 49 F1
17 – 18292Měcháček Natanael & Schwarzová HanaTK Maestro (CZ) 12 22
17 – 18298Šindler Jan & Ježíková EsterTK Admira (CZ) 12 51
1982Stříteský Vojtěch & Kosmáková ŠárkaCOOL DANCE (CZ) 11 34
2064Jodl David & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 10 17
21300Katolický Pavel & Plašilová AdélaTK Marendi (CZ) 9 20
1. kolo
22289Bilý André & Bilá TerezaSTK Praha (CZ) 6 347
23 – 24153Hübst Lukáš & Izajová KláraTK Marendi (CZ) 4 24
23 – 24340Minarovič Jakub & Seková JanaCOOL DANCE (CZ) 4 43
25 – 26156Juřeník Tomáš & Jílková KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 2 21
25 – 26290Synek Martin & Brzáková TerezaSTK Praha (CZ) 2 40
27124Rambousek Richard & Bulířová VeronikaCOOL DANCE (CZ) 1 4
28160Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaCOOL DANCE (CZ) 0 29

Porotci

A Bartuňková Eva CZ
B Dlouhý Bohumil CZ
C Elschek Walter CZ
D Gebertová Lenka CZ
E Koubek Josef CZ
F Ondřej Daniel CZ
G Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz