Eva BARTUŇKOVÁ

IDT 10200704, Česko (ČSTS)

DatumSoutěžní akceSoutěže 
09.02.2020 Únorové Géčko
08.02.2020 Hlinecké Géčko
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota
03.11.2019 50. Mezinárodní taneční festival 2019 - MČR Senioři, Showdance a Formace
02.11.2019 50. Mezinárodní taneční festival 2019 - MČR Senioři, Showdance a Formace
02.11.2019 50. Mezinárodní taneční festival 2019 - MČR Senioři, Showdance a Formace
22.06.2019 Trutnov Open 17.ročník
22.06.2019 Trutnov Open 17.ročník
01.06.2019 Olešnický střevíc
05.05.2019 Memoriál Bohuslava Matiáše
03.02.2019 Mistrovství České republiky družstev 2019 ve standardních tancích
02.02.2019 Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance
24.11.2018 Dvectis Kometa Cup 2018
22.09.2018 Taneční festival TK GRADACE 2018 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých
23.06.2018 Trutnov Open 16.ročník
05.05.2018 SPARTA CUP 2018
04.03.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance
03.03.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance
04.02.2018 Hlinecké Géčko
03.02.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance
03.12.2017 Zimní SPARTA CUP 2017
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
25.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - sobota
21.10.2017 Velká cena TŠ HES
14.10.2017 O pohár primátora města Kladna
24.09.2017 Taneční festival TK GRADACE 2017 - Taneční liga Juniorů, Mládeže a Dospělých
23.09.2017 Taneční festival TK GRADACE 2017
06.05.2017 SPARTA CUP 2017
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE
22.04.2017 O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína - TL v tanečním sportu
26.03.2017 Pohár Taneční školy Ivy Langerové
25.02.2017 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2017
05.02.2017 Únorové Géčko
04.02.2017 Hlinecké Géčko
29.01.2017 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2017
29.01.2017 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2017
17.12.2016 Dance Sport festival Hodonín Grand Prix Jihomoravského kraje
18.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Dospělí
28.05.2016 Jarní cena Chrudimě - TANEČNÍ LIGA
24.04.2016 Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE
17.04.2016 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2016
03.04.2016 COOL DANCE
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB
07.02.2016 Únorové Géčko
06.02.2016 Hlinecké Géčko
30.01.2016 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016
05.12.2015 KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015
05.12.2015 KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015
25.10.2015 Hradec Králové Open 2015
24.10.2015 Hradec Králové Open 2015
20.09.2015 Mistrovství ČR družstev 2015 v tanečním sportu
20.09.2015 Mistrovství ČR družstev 2015 v tanečním sportu
20.09.2015 Mistrovství ČR družstev 2015 v tanečním sportu
19.09.2015 Taneční festival TK GRADACE - TLD 2015
13.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Dospělí
12.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři
20.06.2015 Trutnov Open 14.ročník
08.05.2015 Novohradská číše 2015 -37.ročník-Memoriál K.Hrušky
08.05.2015 Novohradská číše 2015 -37.ročník-Memoriál K.Hrušky
18.04.2015 TL juniorů a mládeže a soutěž tř.A v tan.sportu
18.04.2015 TL juniorů a mládeže a soutěž tř.A v tan.sportu
11.04.2015 Cool Dance
28.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži
28.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži
28.02.2015 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2015
21.02.2015 Benátecký pohár 2015 - 37.ročník
24.01.2015 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2015
10.01.2015 Nezbedný bakalář 2015 (35. rořník)
28.10.2014 Pojizerský pohár-Cena TK Rytmus Bakov nad Jizerou
11.10.2014 Cena města Benešova
28.09.2014 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka
20.09.2014 Taneční festival TK GRADACE - TLJM 2014
20.09.2014 Taneční festival TK GRADACE - TLJM 2014
21.06.2014 Trutnov Open 13.ročník
13.04.2014 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav
12.04.2014 Cena města Týnec nad Sázavou
12.04.2014 Cena města Týnec nad Sázavou
05.04.2014 Zlínský tanešní festival 2014
29.03.2014 Benátecký pohár 2014 - 35.ročník
22.03.2014 Mistrovství ČR v deseti tancích 2014
02.03.2014 Kladenský pohár 2014
22.02.2014 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2014
09.02.2014 Únorové Géčko
08.02.2014 Hlinecké Géčko
22.12.2013 Vánoční cena TŠ METRONOM 2013
02.11.2013 Mistrovství ČR Showdance 2013
05.10.2013 GRAND PRIX ÚSTÍ nad Labem
19.05.2013 Cena města Týnec nad Sázavou
19.05.2013 Cena města Týnec nad Sázavou
18.05.2013 Jaro a Jaro Junior 2013
11.05.2013 Kladenský pohár 2013
09.03.2013 Mistrovství ČR v 10ti tancích
23.02.2013 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
17.02.2013 Říčanský pohár 36.ročník
16.12.2012 Vánoční cena METRONOM Praha
25.11.2012 Mistrovství ČR družstev
25.11.2012 Mistrovství ČR družstev
25.11.2012 Mistrovství ČR družstev
28.10.2012 Pojizerský pohár-Cena TK Rytmus Bakov nad Jizerou
13.10.2012 Blanenský DANZA CUP
29.09.2012 Taneční festival TK Gradace
29.09.2012 Taneční festival TK Gradace
09.06.2012 Otavský pohár SiKO 2012 - 28.ročník
02.06.2012 Cena TŠ SALTA
19.05.2012 Jaro a Jaro Junior 2012
13.05.2012 Cena města Benešova
22.04.2012 VESNA CUP 2012
21.04.2012 Jesenický pohár 2012
15.04.2012 Zlínský taneční festival
14.04.2012 Zlínský taneční festival 2012
10.03.2012 Benátecký pohár 2012 - 33.ročník
19.02.2012 Říčanský pohár - 35. ročník
19.11.2011 Taneční festival Hodonín ČEZ GRAND PRIX
12.11.2011 Mistrovství České republiky formací STT a LAT 2011
28.10.2011 Pojizerský pohár - Cena TK Rytmus Bakov n. Jizerou
22.10.2011 O pohár starosty města Uherské Hradiště
15.10.2011 Blanenský DANZA CUP
08.10.2011 GRAN PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 21.ročník - mezinárodn
17.09.2011 Cena města Týnec nad Sázavou
17.09.2011 Cena města Týnec nad Sázavou
21.05.2011 Jaro a Jaro Junior 2011
15.05.2011 Vesna Cup 2011 - 7. ročník
17.04.2011 Zlínský taneční festival 2011
17.04.2011 Zlínský taneční festival 2011
16.04.2011 Zlínský taneční festival 2011
02.04.2011 Blanenský pohár 2011
06.03.2011 Spektrum festival 2011
26.02.2011 Olomoucký taneční festival
19.02.2011 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
30.01.2011 Memoriál Bohuslava Matiáše 2011
11.12.2010 Vánoční cena Fortuny - ZÁMECKÁ
05.12.2010 Pohár Tš MAESTRO 2010
20.11.2010 Pohár TŠ Astra Praha
14.11.2010 O pohár starosty obce Jesenice
30.10.2010 Vltavský pohár 2010
28.10.2010 Pojizerský pohár-Cena TK Rytmus Bakov
16.10.2010 Blanenský pohár
10.10.2010 Mistrovství České republiky družstev
25.09.2010 Kroměřížský taneční festival 2010
25.09.2010 Kroměřížský taneční festival 2010
18.09.2010 Cena města Týnec nad Sázavou
18.09.2010 Cena města Týnec nad Sázavou
18.04.2010 Vesna Cup 2010
11.04.2010 Zlínský taneční festival
11.04.2010 Zlínský taneční festival
10.04.2010 Zlínský taneční festival
13.02.2010 Mistrovství PRAHY DCB - 2010
30.01.2010 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
29.11.2009 O pohár starosty obce Jesenice 2009
17.11.2009 Vltavský pohár 2009
07.11.2009 Mistrovství ČR formací STT a LAT
18.10.2009 Fuego Cup 2009
26.09.2009 Kroměřížský taneční festival 2009
19.09.2009 Cena města Týnec nad Sázavou
19.09.2009 Cena města Týnec nad Sázavou
14.06.2009 Letní pohár města Kladna 2009
31.05.2009 Mezinárod.pohár Euroregionu Krušnohoří
19.04.2009 Zlínský Taneční Festival 2009
18.04.2009 Zlínský Taneční Festival 2009
18.04.2009 Zlínský Taneční Festival 2009
01.03.2009 Cena města Příbrami
14.02.2009 Olomoucký taneční festival
31.01.2009 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
17.11.2008 Pohár TŠ ASTRA Praha 2008
16.11.2008 Pohár Ústí nad Labem 2008
01.11.2008 Velká cena Města Berouna 2008
26.10.2008 Mistrovství západních Čech ve sportovních tancích
18.10.2008 Kroměřížský taneční festival
27.09.2008 O pohár starosty města Uherské Hradiště
21.06.2008 Sport Agency Praha Cup 2008
17.05.2008 O cenu města Neratovice
17.05.2008 O cenu města Neratovice
27.04.2008 Jarní cena KTS Příbram
20.04.2008 Vesna Cup 2008
13.04.2008 Zlínský taneční festival 2008
13.04.2008 Zlínský taneční festival 2008
12.04.2008 Zlínský taneční festival 2008
02.03.2008 Cena města Příbrami
03.02.2008 Memoriál Bohuslava Matiáše 2008
02.12.2007 Mikulášská cena města Březnice
25.11.2007 Podzimní cena KTS Příbram
17.11.2007 Pohár TŠ ASTRA PRAHA 2007
03.11.2007 Velká cena Města Berouna 2007
28.10.2007 Pojizerský pohár 2007
28.10.2007 Pojizerský pohár 2007
29.09.2007 Kroměřížský taneční festival 2007
29.09.2007 Kroměřížský taneční festival 2007
23.09.2007 Pohár TŠ Maestro
13.05.2007 Mistrovství ČR družstev
12.05.2007 Mistrovství ČR družstev
05.05.2007 O cenu města Neratovice 10. ročník
22.04.2007 Vesna Cup 2007
10.03.2007 Chvaletice dětem
03.12.2006 Millenium Cup 2006
18.11.2006 Pohár TŠ ASTRA Praha 2006
28.10.2006 Pojizerský pohár 2006
03.06.2006 O cenu města Neratovice
23.04.2006 Vesna Cup Kladno 2006
12.03.2006 Cena města Rožmitálu pod Třemšínem
11.03.2006 Chvaletice dětem aneb...
21.01.2006 Millenium Cup 2006
27.11.2005 Pohár TŠ ASTRA PRAHA 2005 - 7.ročník
17.11.2005 GRAND PRIX MILLENNIUM 2005
17.11.2005 Grand Prix Millennium 2005
22.10.2005 Mistrovství západních Čech
17.09.2005 Františkolázeňský pohár
16.04.2005 Velká cena Strakonic
06.03.2005 Pohar TK MAESTRO - 2.rocnik
05.03.2005 Chvaletice dětem
26.02.2005 Mistrovství České republiky LAT tancích
22.01.2005 Milenium Cup 2005
27.11.2004 Pohár TŠ ASTRA PRAHA - 6.ročník
06.11.2004 Velká cena Berouna 2004
25.09.2004 Mistrovství západních Čech
12.09.2004 GRAND PRIX Ústí n.L.-14.ročník
22.05.2004 Cena man.Kubíčkových a AVON cosmetic
08.05.2004 O cenu města Neratovice 2004
04.04.2004 Stříbrný pohár 2004
14.03.2004 Chvaletice dětem aneb ....
21.02.2004 Mistrovství Prahy DCB-2004
29.11.2003 Pohár TŠ MAESTRO
28.11.2003 Pohár TŠ ASTRA PRAHA
02.11.2003 Velká cena města Berouna
01.05.2003 Pohár skláren Ruckl Krystal Nižbor
13.04.2003 Stříbrný pohár 2003
02.03.2003 Chvaletice dětem
23.02.2003 Mistrovství Prahy 2003 - DCB
19.01.2003 Cena TK Axis Praha
07.12.2002 Velká Cena Krkonoš
23.11.2002 5. POHÁR TŠ ASTRA PRAHA
10.11.2002 Velká cena města Berouna
16.06.2002 Trutnov Open
15.06.2002 EAST Bohemia Cup
01.05.2002 Pohár skláren Ruckl Crystal
10.03.2002 Chvaletice dětem, aneb
24.02.2002 MISTROVSTVÍ PRAHY
18.11.2001 POHAR TS ASTRA PRAHA 2001
10.11.2001 Velká cena Krkonoš
03.11.2001 Velká cena města Berouna
20.10.2001 O cenu spojených sil
19.05.2001 Vltavotýnský květ
25.02.2001 MISTROVSTVÍ PRAHY
— dancerank.cz