Jaromír BARTOŠ

IDT 10201374, Česko (ČSTS)

DatumSoutěžní akceSoutěže 
14.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec nic nezastaví
08.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - neděle
07.12.2019 Kamenický pohár 2019
24.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - neděle
16.11.2019 Pohár Královského města Slaný - 5. ročník
16.11.2019 Pohár Královského města Slaný - 5. ročník
02.11.2019 Velká cena města Berouna 2019 - 22. ročník
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí, 21. ročník (původně Tábora)
25.05.2019 Velká cena MZ Dance Team Plzeň - Taneční liga
25.05.2019 Velká cena MZ Dance Team Plzeň - Taneční liga
18.05.2019 OPEN Planá nad Lužnicí 20. ročník
07.04.2019 Mladovožický (Táborský) pecen 19. ročník
30.03.2019 Mistrovství ČR - kombinace 10 tanců 2019
23.03.2019 Dance Time Cup 2019 - 2.ročník
10.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - neděle
08.12.2018 Kamenický pohár
25.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 2018 - neděle
18.11.2018 Holický kramflíček 25. ročník.
03.11.2018 Velká cena města Berouna 2018 - 21. ročník
27.10.2018 Podzimní cena TK AD Praha a KST Silueta Praha, o.p.s.
30.09.2018 Fuego Cup
28.09.2018 Grand Prix Austerlitz - Taneční liga 2018
28.09.2018 Grand Prix Austerlitz - Taneční liga 2018
22.09.2018 Taneční festival TK GRADACE 2018 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých
15.04.2018 Táborský pecen 18. ročník
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota
17.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
17.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
11.02.2018 Stříbrná vločka ve Starletu - postupová soutěž třídy A
09.12.2017 Kamenický pohár
26.11.2017 Holický kramflíček 24. ročník
25.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - sobota
19.11.2017 O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA
19.11.2017 O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA
04.11.2017 Velká cena města Berouna 2017 - 20.ročník
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník
26.08.2017 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce
24.06.2017 Letní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha
04.06.2017 Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle 4.6.2017
19.03.2017 Jarní cena NKC Nové Strašecí
11.03.2017 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2017
11.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník
11.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník
03.12.2016 Kamenický pohár
27.11.2016 Holický kramflíček 23. ročník
20.11.2016 Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA a KST Silueta Praha o.p.s.aneb Praha tancem oděná II
05.11.2016 Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník
16.10.2016 Fuego Cup 2016
25.06.2016 Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA - PRAHA TANCEM ODĚNÁ
28.05.2016 Jarní cena Chrudimě - TANEČNÍ LIGA
17.04.2016 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2016
20.03.2016 Jarní cena NKC Nové Strašecí
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB
20.02.2016 Kamenický pohár
20.02.2016 Kamenický pohár
08.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část-pátek 18-23
29.11.2015 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE
15.11.2015 Holický kramflíček 22. ročník
07.11.2015 Velká cena města Berouna 2015 - 18. ročník
01.11.2015 Podzimní pohár města Kladna
01.11.2015 Podzimní pohár města Kladna
18.10.2015 Fuego Cup 2015
28.03.2015 Mistrovství Prahy DCB 2015
14.03.2015 Mistrovství ČR v deseti tancích 2015
07.03.2015 Kamenický pohár 2015
07.03.2015 Kamenický pohár 2015
16.11.2014 Holický kramflíček 21.ročník
01.11.2014 Velká cena města Berouna
18.10.2014 O Zbraslavskou loutku
29.03.2014 Mistrovství Prahy 2014 - DCB
17.11.2013 Holický kramflíček 20.ročník
02.11.2013 Velká cena Města Berouna 2013 - 16.ročník
28.04.2013 Cena Města Stod 2013
02.03.2013 Kamenický pohár 2013
02.03.2013 Kamenický pohár 2013
25.11.2012 Holický kramflíček 19. ročník
27.10.2012 Fuego Cup 2012
23.06.2012 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD
14.04.2012 Cena města Stod
03.03.2012 Kamenický pohár 2012
03.03.2012 Kamenický pohár 2012
27.11.2011 Holický kramflíček XVIII.ročník
19.11.2011 Pohár taneční školy Astra Praha 2011
23.10.2011 Fuego Cup 2011
10.04.2011 Jesenický pohár 2011
05.03.2011 Kamenický pohár 2011
05.03.2011 Kamenický pohár 2011
20.02.2011 Říčanský pohár 2011
21.11.2010 Holický kramflíček XVII.ročník
20.11.2010 Pohár TŠ Astra Praha
26.09.2010 Mistrovství Západočeského regionu 2010
10.04.2010 Cena Města Stod
06.03.2010 Kamenický pohár 2010
06.03.2010 Kamenický pohár 2010
13.02.2010 Mistrovství PRAHY DCB - 2010
07.11.2009 Velká cena města Berouna 2009
11.10.2009 Mistrovství západočeského regionu
07.06.2009 Stříbrný pohár 2009
29.03.2009 Cena Města Stod
07.03.2009 Kamenický pohár 2009
07.03.2009 Kamenický pohár 2009
14.02.2009 Mistrovství PRAHY DCB - 2009
17.11.2008 Pohár TŠ ASTRA Praha 2008
04.10.2008 Podzimní cena KST Silueta Praha
13.04.2008 Sříbrný pohár 2008
16.02.2008 Mistrovství Prahy DCB - 2008
17.11.2007 Pohár TŠ ASTRA PRAHA 2007
03.11.2007 Velká cena Města Berouna 2007
23.09.2007 Chodský pohár 2007
16.06.2007 Cena města Hlinska
20.05.2007 Sedmý Májový polibek
14.04.2007 CENA Města Stod
17.02.2007 MISTROVSTVÍ PRAHY 2007 - DCB
18.11.2006 Pohár TŠ ASTRA Praha 2006
04.11.2006 Velká cena města Berouna
01.10.2006 Chodský pohár 2006
21.05.2006 Šestý májový polibek
08.04.2006 Stříbrný pohár 2006
18.02.2006 MISTROVSTVÍ PRAHY 2006 - DCB
29.10.2005 Velká cena Města Berouna 2005
02.10.2005 Chodský pohár 2005
22.05.2005 Pátý májový polibek
17.04.2005 Cena města Staňkova
19.02.2005 MISTROVSTVÍ PRAHY 2005 - DCB
10.10.2004 Chodský pohár 2004
08.05.2004 Čtvrtý májový polibek
25.04.2004 Jarní cena města Březnice 2004
03.04.2004 O cenu města Staňkova
21.02.2004 Mistrovství Prahy DCB-2004
29.11.2003 Pohár TŠ MAESTRO
28.11.2003 Pohár TŠ ASTRA PRAHA
12.10.2003 Chodský pohár 2003
14.06.2003 O cenu tanečního studia TWISTER
13.04.2003 Stříbrný pohár 2003
05.04.2003 Velká cena města Strakonice
08.03.2003 Kamenický pohár 2003
23.11.2002 5. POHÁR TŠ ASTRA PRAHA
20.10.2002 Chodský pohár 2002
06.04.2002 Velká cena města Strakonic
02.03.2002 O cenu DMC
24.02.2002 MISTROVSTVÍ PRAHY
18.11.2001 POHAR TS ASTRA PRAHA 2001
03.11.2001 Velká cena města Berouna
30.09.2001 Velká cena a.s. KOVOSVIT
25.02.2001 MISTROVSTVÍ PRAHY
27.01.2001 O veselský pohár
— dancerank.cz