Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

Daniel ONDŘEJ

IDT 10201183, Česko (ČSTS)

DatumSoutěžní akceSoutěže 
20.06.2021 (předběžné výsledky) SOUTĚŽNÍ RESTART vol. 2 , aneb tanec nic nezastaví
04.10.2020 Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu
04.10.2020 Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu
19.09.2020 DanceTime Cup 2020
12.09.2020 Chvaletický pohár
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
16.02.2020 MIA CUP
16.02.2020 MIA CUP
15.02.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 2019 - Memoriál Jana Nekoly
08.12.2019 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 4. ročník
01.12.2019 Zimní SPARTA CUP 2019
30.11.2019 Jesenický pohár 2019 - 13. ročník
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota
17.11.2019 Chomutovské taneční GALA 2019 - Velká cena města Chomutova - 34.ročník
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna
26.10.2019 O cenu města Neratovic 2019 - 22.ročník
20.10.2019 Fuego Cup
19.10.2019 Prague Dance Festival For All 2019
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, Velká cena ŠLAPANIC
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, Velká cena ŠLAPANIC
22.09.2019 ÚSTECKÝ POHÁR - JUBILEJNÍ 50.ROČNÍK
21.09.2019 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 29.ročník
21.09.2019 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 29.ročník
07.09.2019 Chvaletický pohár
22.06.2019 Trutnov Open 17.ročník
22.06.2019 Trutnov Open 17.ročník
16.06.2019 Cena města Skalná
15.06.2019 Cena města Chebu
09.06.2019 Cena města Týnec nad Sázavou
02.06.2019 Letní pohár města Kladna
25.05.2019 Cena města Vlašimi
18.05.2019 O cenu města Neratovic 2019 - 22.ročník
08.05.2019 Nymburská pečeť
04.05.2019 ANTONIO CUP TL 2019 - Frýdlant nad Ostravicí
28.04.2019 SPARTA CUP 2019 - 5. ročník
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu
20.04.2019 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města
20.04.2019 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
24.03.2019 Dance Time Cup 2019 - 2.ročník
16.03.2019 Novohradská číše 2019 - 41. ročník - Memoriál Karla Hrušky
16.03.2019 Novohradská číše 2019 - 41. ročník - Memoriál Karla Hrušky
09.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - sobota
17.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
16.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
16.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
09.02.2019 Benátecký pohár - 40. ročník
27.01.2019 Zimní cena Hradce Králové
22.12.2018 Vánoční cena města Rokycan
15.12.2018 Vánoční pohár TK AMICIA DANCE PRAHA
08.12.2018 Kamenický pohár
02.12.2018 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou
01.12.2018 Jesenický pohár 2018 - 12. ročník
25.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 2018 - neděle
24.11.2018 Dvectis Kometa Cup 2018
18.11.2018 Chomutovské taneční GALA 2018 - Velká cena města Chomutova - 33. ročník
17.11.2018 Vltavský pohár Prahy 7
28.10.2018 Podzimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK AD Praha
27.10.2018 Podzimní cena TK AD Praha a KST Silueta Praha, o.p.s.
20.10.2018 Cena Společenského centra Týnec nad Sázavou a TSK SALTA Benešov
30.09.2018 Ústecký pohár - 49.ročník
29.09.2018 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 28.ročník
29.09.2018 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 28.ročník
28.09.2018 Grand Prix Austerlitz - Taneční liga 2018
28.09.2018 Grand Prix Austerlitz - Taneční liga 2018
09.09.2018 Chvaletický pohár
24.06.2018 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK AD Praha
09.06.2018 Cena Posázaví
03.06.2018 Letní pohár města Kladna
27.05.2018 Jarní cena města Třebíče - 3. ročník
26.05.2018 Cena města Vlašimi
20.05.2018 Cena TK Linie
13.05.2018 Tábor OPEN 19. ročník
12.05.2018 Tábor OPEN 19. ročník
06.05.2018 Nymburská pečeť
05.05.2018 COOL DANCE Frýdlant - taneční liga
28.04.2018 O Pohár Hejtmanky Středočeského kraje
22.04.2018 Jarní pohár města Kladna
21.04.2018 Benátecký pohár - 39. ročník
15.04.2018 Táborský pecen 18. ročník
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota
01.04.2018 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Mistrovství jižních Čech 2018
25.03.2018 Dance Time Cup 2018
24.03.2018 Plzeňský Blackpool
18.03.2018 Jarní cena NKC Nové Strašecí
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník
03.03.2018 Chvaletice dětem, aneb....
18.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
17.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
14.01.2018 Zimní taneční pohár 2018
13.01.2018 Zimní taneční pohár 2018
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017
16.12.2017 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 2. ročník
09.12.2017 Sport agency cup
02.12.2017 Jesenický pohár 2017
26.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - neděle
25.11.2017 Dvectis Kometa Cup 2017
19.11.2017 Podzimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
18.11.2017 Štít města Sokolova a Mistrovství Karlovarského kraje - 45.ročník
17.11.2017 Vltavský pohár 2017 - soutěž je pořádána za finanční podpory MČ Praha 7
05.11.2017 Podzimní pohár města Kladna
28.10.2017 O cenu města Neratovic 2017 - 20.ročník
21.10.2017 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2017
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník
30.09.2017 České Budějovice Open - 3. ročník
09.09.2017 Chvaletický pohár
25.06.2017 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
11.06.2017 Letní pohár města Kladna
10.06.2017 Cena TSK SALTA Benešov z.s.
04.06.2017 Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle 4.6.2017
03.06.2017 COOL DANCE Frýdlant
03.06.2017 COOL DANCE Frýdlant
28.05.2017 Jarní cena města Třebíče - 2. ročník
21.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník
21.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník
20.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník
14.05.2017 Cena města Skalná
13.05.2017 Cena města Chebu
01.05.2017 Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE
23.04.2017 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
22.04.2017 Poděbradský pohár
15.04.2017 Mistrovství jižních Čech 2017 - Velká cena hejtmana Jihočeského kraje -
09.04.2017 Holešovický pohár - 2. ročník
08.04.2017 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2017
02.04.2017 Táborský pecen 17. ročník
01.04.2017 Cena města Vlašimi
26.03.2017 Pohár Taneční školy Ivy Langerové
19.03.2017 Jarní cena NKC Nové Strašecí
11.03.2017 O cenu města Holýšova
05.03.2017 Cena TK LINIE
04.03.2017 Uhlířskojanovická parketa 2017 - 23. ročník
18.02.2017 Benátecký pohár - 38. ročník
12.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník
04.02.2017 Cena Města Kralovice
29.01.2017 Memoriál Bohuslava Matiáše
18.12.2016 Vánoční cena Pojišťovny Generali aneb pražská klika v porotě
10.12.2016 Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
13.11.2016 Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna
06.11.2016 Dvectis Kometa Cup 2016
05.11.2016 Dvectis Kometa Cup 2016
23.10.2016 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
22.10.2016 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2016
16.10.2016 Fuego Cup 2016
08.10.2016 Cena města Týnec nad Sázavou
02.10.2016 Štít města Sokolova a Mistrovství Karlovarského kraje - 45.ročník
01.10.2016 České Budějovice Open 2.ročník
28.09.2016 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
10.09.2016 Chvaletický pohár
04.09.2016 CENA PRASKAČKY
26.06.2016 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
19.06.2016 O cenu města Neratovic 2016
18.06.2016 Trutnov Open 15.ročník
12.06.2016 Letní pohár města Kladna
11.06.2016 Cena Posázaví
22.05.2016 Tábor OPEN 17. ročník
22.05.2016 Tábor OPEN 17. ročník
21.05.2016 Tábor OPEN 17. ročník
15.05.2016 Nymburská pečeť 2016
14.05.2016 Cena města Benešova
08.05.2016 Jarní cena města Třebíče - 1. ročník
07.05.2016 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 11. ročník
01.05.2016 Holešovický pohár 2016
30.04.2016 Poděbradský pohár 2016
30.04.2016 Poděbradský pohár 2016
10.04.2016 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2016
02.04.2016 Cena města Vlašimi
26.03.2016 "Mistrovství jižních Čech2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje"
20.03.2016 Jarní cena NKC Nové Strašecí
19.03.2016 Uhlířskojanovická parketa 2016
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB
28.02.2016 Táborský pecen 16. ročník
27.02.2016 Benátecký pohár - 37. ročník
14.02.2016 O Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA
07.02.2016 Cena Města Kralovice
31.01.2016 Memoriál Bohuslava Matiáše
17.01.2016 Cena Hankova domu
09.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část-sobota 9.30-17
20.12.2015 Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2015
13.12.2015 DĚTSKÝ FESTIVAL SPORTOVNÍHO TANCE
12.12.2015 Taneční škrpál 2015
06.12.2015 Poděbradský zvoneček
28.11.2015 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE
01.11.2015 Podzimní pohár města Kladna
01.11.2015 Podzimní pohár města Kladna
31.10.2015 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2015
24.10.2015 Velká cena Tábora 17. ročník
18.10.2015 Fuego Cup 2015
04.10.2015 Štít města Sokolova a Mistrovství Karlovarského kraje - 44. ročník
03.10.2015 České Budějovice Open 1.ročník
26.09.2015 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 25.ročník / malé jubileum/
20.09.2015 CENA PRASKAČKY
05.09.2015 Chvaletický pohár
20.06.2015 Trutnov Open 14.ročník
14.06.2015 Letní pohár města Kladna
24.05.2015 Tábor OPEN 16. ročník
24.05.2015 Tábor OPEN 16. ročník
23.05.2015 Tábor OPEN 16. ročník
17.05.2015 Cena TŠ Salta
16.05.2015 COOL DANCE 2015 -Jarní cena MČ Prahy 12 -10.ročník
10.05.2015 Cena města Skalná
09.05.2015 Cena města Chebu
03.05.2015 Nymburská pečeť 2015
02.05.2015 Poděbradský pohár 2015
25.04.2015 Mistrovství Prahy 2015, TL Dospělí M a VC Prahy
19.04.2015 Cena města Vlašimi
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015
05.04.2015 Mistrovství jižních Čech 2015- Velká cena hejtmana
28.03.2015 Mistrovství Prahy DCB 2015
08.03.2015 Jarní cena NKC Nové Strašecí
14.02.2015 Cena Města Kralovice
01.02.2015 Memorial Bohuslava Matiáše
17.01.2015 Cena Hankova domu
21.12.2014 Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2014
14.12.2014 Pohár města Ústí nad Labem
07.12.2014 Poděbradský zvoneček
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha
16.11.2014 Dětský festival sportovního tance
15.11.2014 Štít města Sokolova a Mistr. Karlovarského kraje
09.11.2014 Podzimní pohár města Kladna
25.10.2014 Velká cena Tábora 16. ročník
12.10.2014 Fuego Cup 2014
11.10.2014 Cena města Benešova
27.09.2014 COOL DANCE - Modřanská homole 2014 - 11.ročník
20.09.2014 Cena Praskačky
06.09.2014 Chvaletický pohár
22.06.2014 Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha
21.06.2014 Trutnov Open 13.ročník
15.06.2014 Letní pohár města Kladna
01.06.2014 O cenu města Neratovic 2014
31.05.2014 Jarní cena NKC Nové Strašecí
25.05.2014 Tabor OPEN 15.ročník
24.05.2014 Tábor OPEN 15.ročník
18.05.2014 Cena TŠ SALTA
17.05.2014 COOL DANCE 2014-Jarní cena MČ Praha 12 - 9.ročník
11.05.2014 Cena města Skalná
10.05.2014 Cena města Chebu
27.04.2014 Nymburská pečeť 2014
20.04.2014 Mistrovství jižních Čech
06.04.2014 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2014
29.03.2014 Benátecký pohár 2014 - 35.ročník
23.03.2014 Táborský pecen 14.ročník
15.03.2014 Uhlířskojanovická parketa 2014
08.02.2014 O cenu města Kralovic
02.02.2014 Memorial Bohuslava Matiáše
11.01.2014 Nezbedný bakalář 2014 (34.ročník)
15.12.2013 Štít města Sokolova a Mistrovství KVK
01.12.2013 Poděbradský zvoneček
16.11.2013 Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD
10.11.2013 Dětský festival sportovního tance
26.10.2013 O cenu města Neratovic 2013
19.10.2013 Fuego Cup 2013
06.10.2013 Cena Praskačky
05.10.2013 Velká cena Tábora 15.ročník
22.09.2013 Podzimní pohár města Kladna
21.09.2013 COOL DANCE - Modřanská homole 2013 - 10.ročník
07.09.2013 Chvaletický pohár
23.06.2013 Trutnov Open 12.ročník
22.06.2013 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Pr
09.06.2013 Letní pohár města Kladna
02.06.2013 Spektrum festival 2013
01.06.2013 Cena TŠ SALTA
26.05.2013 Tábor OPEN 14.ročník
25.05.2013 Tabor OPEN 14.ročník
18.05.2013 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 8.ročník
11.05.2013 Kladenský pohár 2013
08.05.2013 Poděbradský pohár 2013 v Nymburku
05.05.2013 Jarní cena NKC Nové Strašecí
21.04.2013 Jarní cena města Břeclav - 4. ročník
20.04.2013 Cena města Vlašimi
14.04.2013 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2013
13.04.2013 Mistrovství Prahy DCB 2013
07.04.2013 Táborský pecen 13. ročník
06.04.2013 Nymburská pečeť 2013
31.03.2013 Mistrovství jižních Čech 2013
10.02.2013 O cenu města Kralovic
03.02.2013 Memoriál Bohuslava Matiáše
20.01.2013 O cenu města Holýšova
12.01.2013 Nezbedný bakalář 2013 (33.ročník)
09.12.2012 Taneční škrpál Slaný 2012
02.12.2012 Poděbradský zvoneček 2012
18.11.2012 Pohár města Ústí nad Labem
17.11.2012 Podzimní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha
04.11.2012 O Štít města Sokolova
27.10.2012 Fuego Cup 2012
14.10.2012 Podzimní pohár města Kladna
13.10.2012 Velká cena Tábora 14.ročník
06.10.2012 O konopišťskou růži
22.09.2012 Cena TK LINIE Poděbrady
15.09.2012 Cena Praskačky
08.09.2012 Chvaletický pohár
24.06.2012 Trutnov Open 11.ročník
23.06.2012 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD
17.06.2012 Tábor OPEN 13.ročník
16.06.2012 Sport Agency Praha Cup - 6.ročník
09.06.2012 O cenu města Neratovice
03.06.2012 Letní pohár města Kladna
02.06.2012 Cena TŠ SALTA
27.05.2012 Jarní cena NKC Nové Strašecí
20.05.2012 Spektrum Festival 2012
12.05.2012 COOL DANCE - Jarní cena Mč Praha 12 - 7.ročník
08.05.2012 Poděbradský pohár 2012
29.04.2012 Cena města Skalná
28.04.2012 Cena města Chebu
21.04.2012 Jesenický pohár 2012
15.04.2012 Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012
14.04.2012 Nymburská pečeť 2012
08.04.2012 Mistrovství jižních Čech 2012
25.03.2012 Dětský festival sportovního tance
18.03.2012 Velká cena TŠ KROK
04.03.2012 O cenu TK Linie Poděbrad
26.02.2012 Táborský pecen - 12. ročník
25.02.2012 Mistrovství Prahy DCB - 2012
19.02.2012 Říčanský pohár - 35. ročník
12.02.2012 O cenu města Kralovic
05.02.2012 Memoriál Bohuslava Matiáše
14.01.2012 Nezbedný bakalář (32.ročník)
11.12.2011 Taneční škrpál 2011
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice
19.11.2011 O štít města Sokolova
13.11.2011 NIVEA CUP
30.10.2011 Podzimní cena KTS Příbram
28.10.2011 O cenu města Neratovic 2011
23.10.2011 Fuego Cup 2011
22.10.2011 Velká cena Tábora 13. ročník
16.10.2011 Podzimní pohár města Kladna
15.10.2011 Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD
10.09.2011 Chvaletický pohár
26.06.2011 Trutnov Open 10.ročník
18.06.2011 Sport Agency Praha Cup - 2011
12.06.2011 Letní pohár Města Kladna
05.06.2011 Spektrum festival 2011 - 5. ročník
28.05.2011 Cena TŠ SALTA
22.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník
14.05.2011 Jarní cena MČ Praha 12
30.04.2011 Dětský festival sportovního tance
24.04.2011 Cena města Skalná
23.04.2011 Cena města Chebu
17.04.2011 Středočeský pohár 2011
10.04.2011 Jesenický pohár 2011
09.04.2011 Nymburská pečeť 2011
03.04.2011 Jarní cena KC DUO 2011
02.04.2011 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2011
27.03.2011 Jarní pohár města Kladna 2011
06.03.2011 Spektrum festival 2011
26.02.2011 Mistrovství Prahy DCB-2011
20.02.2011 Říčanský pohár 2011
13.02.2011 O cenu města Kralovic
06.02.2011 Táborský pecen 2011 - 11.ročník
30.01.2011 Memoriál Bohuslava Matiáše 2011
15.01.2011 Nezbedný bakalář 2011
11.12.2010 Poděbradský zvoneček 2010
21.11.2010 Podzimní pohár města Kladna 2010
20.11.2010 Štít města Sokolova
14.11.2010 O pohár starosty obce Jesenice
30.10.2010 Vltavský pohár 2010
28.10.2010 O cenu města Neratovice
23.10.2010 Velká cena Tábora
16.10.2010 Podzimní cena KTS Silueta Praha a Tš AD
03.10.2010 Easy Dance Cup 2010
25.09.2010 Františkolázeňský pohár
12.09.2010 Cena Fy.TANGO - Wroclaw a TŠ KROK Hradec Králové
27.06.2010 Trutnov Open 2010
26.06.2010 Kladenský kahan 2010
19.06.2010 Sport Agency Praha Cup 2010
13.06.2010 Letní pohár města Kladna 2010
06.06.2010 Spektrum festival 2010
30.05.2010 Mezinárodní pohár Euroregionu Krušnohoří - Erzgebü
29.05.2010 Cena Tš SALTA
23.05.2010 Tábor OPEN 11 ročník
22.05.2010 Tábor OPEN
15.05.2010 Cena Společenského centra Týnec nad Sázavou
02.05.2010 Cena Města Skalná
01.05.2010 Jarní cena MČ Praha 12
24.04.2010 Pohár města Ústí nad Labem
17.04.2010 Jarní cena DUETU Memoriál Josefa Dřevínka
11.04.2010 Jesenický pohár 2010
10.04.2010 Nymburská pečeť
04.04.2010 Mistrovství jižních Čech 2010
14.03.2010 Jarní pohár města Kladna 2010
21.02.2010 Říčanský pohár 2010
14.02.2010 O Cenu Města Kralovic
13.02.2010 Mistrovství PRAHY DCB - 2010
07.02.2010 Táborský pecen
31.01.2010 Memoriál Bohuslava Matiáše 2010
16.01.2010 Nezbedný Bakalář 2010-Memoriál Dr.V.Černého
20.12.2009 Litoměřický kalich
19.12.2009 Kladenská vánoční hvězda 2009
13.12.2009 Pohár města Ústí nad Labem 2009
12.12.2009 Poděbradský zvoneček 2009
05.12.2009 Pohár TŠ Astra Praha - 2009 - Lucerna
29.11.2009 O pohár starosty obce Jesenice 2009
22.11.2009 Podzimní pohár města Kladno
14.11.2009 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2009
01.11.2009 Dvořákův pohár 2009
25.10.2009 Velká cena Tábora 11.ročník
17.10.2009 Kladenská pečeť 2009
11.10.2009 Easy Dance Cup 2009
10.10.2009 Podzimní cena KTS Silueta Praha 2009
03.10.2009 O konopišťskou růži 2009
26.09.2009 Modřanská homole 2009
21.06.2009 Spektrum Festival 2009
20.06.2009 Sport Agency Praha Cup 2009
14.06.2009 Letní pohár města Kladna 2009
06.06.2009 COOL DANCE 2009
31.05.2009 Mezinárod.pohár Euroregionu Krušnohoří
24.05.2009 Tábor OPEN 10.ročník
23.05.2009 Tábor OPEN 10.ročník
16.05.2009 Cena Společenského centra Týnec nad Sázavou
03.05.2009 Dětský festival sportovního tance 2009
02.05.2009 Cena města Chebu
01.05.2009 Jarní cena MČ Praha 12 - M Brilant Cup 2009
26.04.2009 Jarní cena KTS Příbram
18.04.2009 Jarní cena DUETU-Memoriál Josefa Dřevínka
12.04.2009 Mistrovství jižních Čech 2009
04.04.2009 Nymburská pečeť 2009
21.03.2009 Jihlavský pohár XI. ročník
14.03.2009 O cenu La-St Dance Teamu
08.03.2009 Jarní pohár města Kladna
22.02.2009 Říčanský pohár 2009
14.02.2009 Mistrovství PRAHY DCB - 2009
08.02.2009 O Táborský pecen 9. ročník
01.02.2009 Mamoriál Bohuslava Matiáše
17.01.2009 Nezbedný bakalář-Memoriál Václava Černého
20.12.2008 Poděbradský zvoneček 2008
13.12.2008 Taneční pohár městyse Senomaty
30.11.2008 Podzimní cena města Březnice
23.11.2008 Cena TŠ Tengler Kladno 2008
16.11.2008 Pohár Ústí nad Labem 2008
15.11.2008 Podzimní cena města Příbrami
08.11.2008 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2008
25.10.2008 Velká cena Tábora
18.10.2008 O konopišťskou růži 2008
12.10.2008 O cenu Českých Velenic a TK La-St Dance Team
11.10.2008 Dvořákův pohár 2008
05.10.2008 Easy Dance Cup 2008
04.10.2008 Podzimní cena KST Silueta Praha
27.09.2008 Modřanská homole 2008
21.09.2008 Davelský pohár 2008
21.06.2008 Sport Agency Praha Cup 2008
15.06.2008 Letní pohár Města Kladna 2008
14.06.2008 Mezinárodní pohár Euroregionu Krušnohoří Erzgebü
08.06.2008 Cena TŠ SALTA Benešov 2008
07.06.2008 Dětský festival sportovního tance
25.05.2008 Tábor OPEN 9. ročník
24.05.2008 Tábor OPEN
04.05.2008 Cena města Skalná
03.05.2008 Cena Společenského Centra 2008
01.05.2008 Jarní cena MČ Praha 12 - M Brilant Cup 2008
27.04.2008 Jarní cena KTS Příbram
12.04.2008 Jarní cena Duetu 2008
06.04.2008 Nymburská pečeť 2008
05.04.2008 Nymburská pečeť 2008
30.03.2008 Jarní pohár Města Kladna 2008
24.02.2008 Říčanský pohár 2008
16.02.2008 Mistrovství Prahy DCB - 2008
10.02.2008 O TÁBORSKÝ PECEN 8. ročník
03.02.2008 Memoriál Bohuslava Matiáše 2008
12.01.2008 Nezbedný bakalář 2008
08.12.2007 Poděbradský zvoneček 2007
02.12.2007 Mikulášská cena města Březnice
25.11.2007 Pohár města Ústí nad Labem
24.11.2007 Cena Tš Tengler Kladno
17.11.2007 Pohár TŠ ASTRA PRAHA 2007
10.11.2007 Cena Posázaví 2007
03.11.2007 Velká cena Města Berouna 2007
27.10.2007 Velká cena Tábora 9.ročník
13.10.2007 Dvořákův pohár 2007
06.10.2007 Podzimní cena KST Silueta Praha 2007
29.09.2007 O Konopišťskou růži 2007
22.09.2007 Modřanská homole-M Briant Prize
16.09.2007 Davelský pohár 2007
17.06.2007 Letní pohár Města Kladna 2007
16.06.2007 Pohár Euroregionu Krušnohoří
10.06.2007 Cena TŠ SALTA 2007
02.06.2007 Želivská perla 2007
27.05.2007 Tábor OPEN 8.ročník
26.05.2007 Tábor OPEN 8. ročník
08.05.2007 M Brilant Cup a Jarní cena MUSIC ART
06.05.2007 Cena města Skalná
05.05.2007 O cenu města Neratovice 2007
05.05.2007 O cenu města Neratovice 10. ročník
01.05.2007 Cena TŠ Zita Mladá Boleslav 2007
29.04.2007 Jarní cena KTS Příbram
14.04.2007 Jarní cena DUETU 2007
09.04.2007 Velikonoční cena TK Styl České Budějovice
01.04.2007 Nymburská pečeť 2007
31.03.2007 Nymburská pečeť
25.03.2007 Jarní pohár Města Kladna 2007
25.02.2007 Říčanský pohár 2007
24.02.2007 Jesenický pohár 2007
11.02.2007 O TÁBORSKÝ PECEN 7. ročník
04.02.2007 Kolínský pohár 2007 Memoriál Bohuslava Matiáše
03.12.2006 Millenium Cup 2006
25.11.2006 Podzimní cena města Březnice
19.11.2006 Velká cena Tábora 8.ročník
18.11.2006 Pohár TŠ ASTRA Praha 2006
12.11.2006 Cena Tš Tengler Kladno 2006
11.11.2006 Šumavský pohár
04.11.2006 Velká cena města Berouna
29.10.2006 Dětský festival sportovního tance 2006
15.10.2006 O vimperský křišťál
14.10.2006 Dvořákův pohár 2006
07.10.2006 Podzimní cena KST Silueta Praha 2006
30.09.2006 O konopišťskou růži 2006
24.09.2006 Davelský pohár 2006
23.09.2006 Cena SZUŠ Music ART-Modřanská homole
16.09.2006 Františkolázeňský pohár
18.06.2006 Letní pohár města Kladna 2006
11.06.2006 Cena TŠ SALTA K+J Maršálkových
10.06.2006 Cena OÚ Dolní Žandov
28.05.2006 Tábor OPEN 7. ročník
27.05.2006 Tábor OPEN 7. ročník
21.05.2006 M-Briant Cup 2006
01.05.2006 Jarní cena KASS Kralupy 2006
30.04.2006 Cena města Skalná
29.04.2006 Cena města Chebu
17.04.2006 O pohár obce Včelná
15.04.2006 Velikonoční cena Millennium Dance Teamu 2006
09.04.2006 Želivská perla 2006
08.04.2006 Jarní cena DUETU 2006
02.04.2006 Nymburská Pečeť 2006
01.04.2006 Nymburská Pečeť 2006
26.03.2006 Jarní pohár Města Kladna 2006
05.03.2006 Cena města Klatov
26.02.2006 Říčanský pohár 2006
19.02.2006 Jesenický pohár 2006
18.02.2006 MISTROVSTVÍ PRAHY 2006 - DCB
12.02.2006 O TÁBORSKÝ PECEN 5. ročník
10.12.2005 Taneční škrpál 2005
04.12.2005 Libický zvoneček
27.11.2005 Pohár TŠ ASTRA PRAHA 2005 - 7.ročník
20.11.2005 M BRILANT PRIZE
19.11.2005 Podzimní cena KST Silueta Praha 2005
13.11.2005 Šumavský pohár
12.11.2005 Cena Tš Tengler Kladno
06.11.2005 O vimperský křišťál
15.10.2005 Dvořákův pohár 2005
01.10.2005 Konopišťská Růže 2005
25.09.2005 Davelský pohár 2005
24.09.2005 Modřanská homole
17.09.2005 Františkolázeňský pohár
19.06.2005 Letní pohár města Kladna
11.06.2005 CENA OÚ Dolní Žandov
29.05.2005 Tábor OPEN 6.ročník
28.05.2005 Tábor OPEN 6. ročník
22.05.2005 Želivská perla 2005
14.05.2005 Slánský festival tance 2005
07.05.2005 Mistr. Čech + postupové soutěže
30.04.2005 Cena města Chebu
16.04.2005 Velká cena Strakonic
10.04.2005 Jarní juniorka KASS Kralupy 2005
09.04.2005 Jarní cena Duetu 2005
03.04.2005 Nymburská pečeť 2005
02.04.2005 Nymburská pečeť 2005
28.03.2005 O pohár obce Včelná 2005
20.03.2005 Jarní pohár Města Kladna
06.03.2005 Cena města Klatov
27.02.2005 Říčanský pohár 2005
13.02.2005 JESENICKÝ POHÁR 2005
06.02.2005 O Táborský pecen 5.ročník
12.12.2004 Libický Zvoneček
11.12.2004 Velká cena města Chomutova
14.11.2004 Šumavský poháh
31.10.2004 M BRILAND PRIZE - 2. ročník
23.10.2004 O cenu Českých Velenic
16.10.2004 Dvořákův pohár 2004
10.10.2004 Podzimní pohár Města Kladna
02.10.2004 O konopišťskou růži
28.09.2004 Modřanská homole
20.06.2004 Cena TŠ Tengler Kladno - 1.Ročník
19.06.2004 Cena TŠ Salta Benešov
13.06.2004 Tábor OPEN 5. ročník
12.06.2004 Tábor OPEN 5. ročník
06.06.2004 Bohemia Cup 2004
22.05.2004 Táborský suvenýr
15.05.2004 Vltavský pohár 2004
09.05.2004 O cenu města Neratovice 2004
25.04.2004 Kaplická parketa
18.04.2004 Jarní juniorka KASS Kralupy 2004
12.04.2004 O pohár obce Včelná 2004
04.04.2004 Nymburská pečeť
03.04.2004 Nymburská pečeť
28.03.2004 O cenu města Prachatice
21.03.2004 Jarní pohár - Kladno 2004
14.03.2004 O Táborský Pecen 4.ročník
07.03.2004 Cena města Klatov
29.02.2004 Říčanský pohár 2004
08.02.2004 O cenu TŠ ATAK 5.ročník
01.02.2004 Zimní cena X-treme Dance Praha - 2.ročník
20.12.2003 Podzimní cena X-treme Dance Praha
14.12.2003 Libický Zvoneček
29.11.2003 Mikulášská cena Tš LUNA Louny
23.11.2003 O Vimperský křišťál
09.11.2003 Šumavský pohár
01.11.2003 Posázavský střevíc 2003
25.10.2003 O cenu Č. Velenic
18.10.2003 Dvořákův pohár 2003
12.10.2003 Podzimní cena-Kladno 2003
04.10.2003 M BRILANT PRICE
13.09.2003 O konopišťskou růži
31.08.2003 TWISTER CUP 1.ročník
30.08.2003 TWISTE CUP - 1.ročník
15.06.2003 Tábor OPEN 2003
14.06.2003 Tábor OPEN 2003
01.06.2003 O cenu dětského dne
01.06.2003 O cenu města Prachatice
27.04.2003 O cenu TŠ ATAK Tábor 2003
26.04.2003 Jarní cena města Březnice
06.04.2003 Nymburská pečeť
16.03.2003 O MLADOVOŽICKÝ PECEN
09.03.2003 Cena města Klatov
02.03.2003 Říčanský Pohár 2003
15.12.2002 Libický zvoneček
08.12.2002 Taneční škrpál 2002
07.12.2002 Mikulášská cena TŠ Luna Louny
01.12.2002 Zimní cena města Březnice
24.11.2002 Podzimní cena Kladno 2002
17.11.2002 Podzimní cena města Kolína
28.10.2002 Cena TK Efekt Mirovice
27.10.2002 O cenu Č. Velenic
20.10.2002 Podzimní cena KTS Příbram
19.10.2002 Dvořákův pohár 2002
12.10.2002 Vimperský křišťál
28.09.2002 Cena starostky Dolních Kralovic
22.06.2002 Velká cena Strakonic
15.06.2002 O cenu města Prachatic
02.06.2002 Českobrodská Brána
01.06.2002 Cena TŠ Salta 2002
18.05.2002 Jarní cena Kladno 2002
08.05.2002 Čelakovická juniorka
21.04.2002 Jarní cena KASS Kralupy 2002
14.04.2002 Tábor Open 2002
13.04.2002 Tábor Open 2002
17.03.2002 O MLADOVOŽICKÝ PECEN 2.ročník
23.02.2002 Říčanský pohár 2002
03.02.2002 Velká cena Milevska 2002
19.01.2002 Nezbedný bakalář 2002
16.12.2001 Libický zvoneček
09.12.2001 Taneční škrpál 2001
25.11.2001 Podzimní cena Kladno 2001
10.11.2001 O cenu Č. Velenic
14.10.2001 O Vimperský křišťál
06.10.2001 Dvořákův pohár 2001
29.09.2001 Cena Dolních Kralovic
16.06.2001 O cenu města Neratovice
10.06.2001 Tábor OPEN 2001
09.06.2001 Tábor OPEN 2001
26.05.2001 Cena TŠ Salta 2001
13.05.2001 Jarní cena 2001
08.05.2001 Jarní cena 2001
14.04.2001 Jarní cena Ústí nad Labem
18.03.2001 Mladovožický pecen
11.02.2001 Velká cena Milevska
— dancerank.cz