DatumSoutěžní akceSoutěže 
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota
29.02.2020 Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - standardní tance
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
15.02.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
12.01.2020 Velká cena města Brna - postupová soutěž třídy A
21.12.2019 Vánoční cena města Rokycan
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 2019 - Memoriál Jana Nekoly
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých
01.12.2019 Zimní SPARTA CUP 2019
30.11.2019 Jesenický pohár 2019 - 13. ročník
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota
16.11.2019 Pohár Královského města Slaný - 5. ročník
16.11.2019 Pohár Královského města Slaný - 5. ročník
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna
19.10.2019 Podještědský pohár - 50. ročník
19.10.2019 Podještědský pohár - 50. ročník
12.10.2019 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2019
29.09.2019 Plzeň 2019 - Grand Prix Parkhotelu Plzeň
28.09.2019 Velká cena MZ Dance a KD Železničářů - Memoriál Aloise Dvořáka
21.09.2019 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 29.ročník
21.09.2019 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 29.ročník
22.06.2019 Trutnov Open 17.ročník
16.06.2019 Cena města Skalná
15.06.2019 Cena města Chebu
02.06.2019 Letní pohár města Kladna
01.06.2019 COOL DANCE 2019
26.05.2019 LITOMĚŘICKÝ KALICH
25.05.2019 Cena města Vlašimi
19.05.2019 OPEN Planá nad Lužnicí 20. ročník
18.05.2019 OPEN Planá nad Lužnicí 20. ročník
11.05.2019 Jarní pohár města Kladna a Cena města Kladna
04.05.2019 ANTONIO CUP TL 2019 - Frýdlant nad Ostravicí
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019
20.04.2019 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města
20.04.2019 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
30.03.2019 Mistrovství ČR - kombinace 10 tanců 2019
16.03.2019 Novohradská číše 2019 - 41. ročník - Memoriál Karla Hrušky
16.03.2019 Novohradská číše 2019 - 41. ročník - Memoriál Karla Hrušky
09.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - sobota
23.02.2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích - Zlín 2019
16.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
16.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
09.02.2019 Benátecký pohár - 40. ročník
22.12.2018 Vánoční cena města Rokycan
16.12.2018 Vánoční cena METRONOM Praha 2018 - memoriál Rudolfa Janouda
15.12.2018 CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH
09.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018
08.12.2018 Kamenický pohár
01.12.2018 Jesenický pohár 2018 - 12. ročník
25.11.2018 Mistrovství ČR družstev 2018
25.11.2018 Mistrovství ČR družstev 2018
25.11.2018 Mistrovství ČR družstev 2018
24.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 2018 - sobota
18.11.2018 Chomutovské taneční GALA 2018 - Velká cena města Chomutova - 33. ročník
17.11.2018 O cenu města Jičína - 50. ročník
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna
03.11.2018 Mistrovství ČR Showdance - 49. Mezinárodní taneční festival 2018
03.11.2018 Mistrovství ČR Formací - 49. Mezinárodní taneční festival 2018
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
21.10.2018 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
20.10.2018 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2018
30.09.2018 Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň
28.09.2018 MIA CUP 2018
08.09.2018 Ghepardo Open
23.06.2018 Trutnov Open 16.ročník
09.06.2018 Cena Posázaví
02.06.2018 COOL DANCE 2018
27.05.2018 Jarní cena města Třebíče - 3. ročník
26.05.2018 Cena města Vlašimi
13.05.2018 Tábor OPEN 19. ročník
12.05.2018 Tábor OPEN 19. ročník
05.05.2018 COOL DANCE Frýdlant - taneční liga
29.04.2018 Memoriál Bohuslava Matiáše
28.04.2018 Mistrovství Prahy 2018,Taneční liga Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu
22.04.2018 Jarní pohár města Kladna
21.04.2018 Benátecký pohár - 39. ročník
15.04.2018 Táborský pecen 18. ročník
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota
01.04.2018 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Mistrovství jižních Čech 2018
25.03.2018 Velká cena MZ Dance Team - "Memorial Aloise Dvořáka" 6.ročník
17.03.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník
24.02.2018 Novohradská číše 2018 - 40. ročník - Memoriál Karla Hrušky
17.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
17.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
10.02.2018 3. Podřipský taneční pohár 2018
20.01.2018 Nezbedný bakalář 2018 (38. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
13.01.2018 Zimní taneční pohár 2018
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017
16.12.2017 CRYSTAL CUP 2017, Taneční liga dospělých
10.12.2017 Zimní cena města Příbrami
09.12.2017 Kamenický pohár
03.12.2017 Zimní SPARTA CUP 2017
02.12.2017 Jesenický pohár 2017
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
25.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - sobota
19.11.2017 Chomutovské taneční GALA 2017 - Velká města Chomutova - 32. ročník mezinárodní s
18.11.2017 Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha
17.11.2017 Vltavský pohár 2017 - soutěž je pořádána za finanční podpory MČ Praha 7
12.11.2017 Pohár Královského města Slaný - 3. ročník
11.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Showdance
05.11.2017 Podzimní pohár města Kladna
28.10.2017 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
08.10.2017 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
30.09.2017 České Budějovice Open - 3. ročník
23.09.2017 GRAND PRIX Ústí nad Labem - 27.ročník - Taneční liga ČR
25.06.2017 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
24.06.2017 Letní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha
11.06.2017 Letní pohár města Kladna
10.06.2017 Cena TSK SALTA Benešov z.s.
04.06.2017 Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle 4.6.2017
03.06.2017 COOL DANCE Frýdlant
03.06.2017 COOL DANCE Frýdlant
28.05.2017 Jarní cena města Třebíče - 2. ročník
27.05.2017 Cena Posázaví
21.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník
21.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník
20.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník
14.05.2017 Cena města Skalná
13.05.2017 Cena města Chebu
06.05.2017 SPARTA CUP 2017
23.04.2017 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
22.04.2017 O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína - TL v tanečním sportu
09.04.2017 Holešovický pohár - 2. ročník
02.04.2017 Táborský pecen 17. ročník
01.04.2017 O cenu plzeňských firem - Plzeňský Blackpool
11.03.2017 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2017
04.03.2017 Taneční liga - Jarní cena TK Olymp Olomouc
04.03.2017 Taneční liga - Jarní cena TK Olymp Olomouc
18.02.2017 Benátecký pohár - 38. ročník
11.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník
11.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník
29.01.2017 Memoriál Bohuslava Matiáše
14.01.2017 Nezbedný bakalář 2017 (37. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
26.12.2016 Vánoční cena města Rokycan
18.12.2016 Vánoční cena METRONOM Praha 2016
10.12.2016 Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
04.12.2016 Zimní SPARTA CUP 2016
03.12.2016 Kamenický pohár
26.11.2016 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou
20.11.2016 Chomutovské taneční GALA-Velká cena města Chomutova-31.ročník-mezinárodní soutěž
13.11.2016 Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna
05.11.2016 Dvectis Kometa Cup 2016
28.10.2016 Pojizerský pohár - Cena TK Rytmus Bakov nad Jizerou
23.10.2016 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
22.10.2016 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2016
15.10.2016 Podještědský pohár - 47. ročník
01.10.2016 České Budějovice Open 2.ročník
28.09.2016 Mistrovství ČR družstev 2016
28.09.2016 Mistrovství ČR družstev 2016
28.09.2016 Mistrovství ČR družstev 2016
28.09.2016 Mistrovství ČR družstev 2016
25.09.2016 Plzeň 2016 - Grand Prix Parkhotelu Plzeň
24.09.2016 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM-26.ročník - účast párů zemí EU
18.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Dospělí
18.06.2016 Trutnov Open 15.ročník
11.06.2016 Cena Posázaví
05.06.2016 SPARTA CUP 2016
04.06.2016 Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
22.05.2016 OK Dance Open 2016
21.05.2016 OK Dance Open 2016
14.05.2016 Cena města Benešova
08.05.2016 Jarní cena města Třebíče - 1. ročník
01.05.2016 Holešovický pohár 2016
30.04.2016 Poděbradský pohár 2016
30.04.2016 Poděbradský pohár 2016
17.04.2016 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2016
10.04.2016 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2016
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool
26.03.2016 "Mistrovství jižních Čech2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje"
12.03.2016 Novohradská číše 2016 - 38. ročník - Memoriál Karla Hrušky
12.03.2016 Novohradská číše 2016 - 38. ročník - Memoriál Karla Hrušky
06.03.2016 O cenu města Holýšova
28.02.2016 Táborský pecen 16. ročník
27.02.2016 Benátecký pohár - 37. ročník
20.02.2016 Kamenický pohár
20.02.2016 Kamenický pohár
31.01.2016 Memoriál Bohuslava Matiáše
30.01.2016 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016
23.01.2016 COOL DANCE 2016 - 8. ročník
16.01.2016 Nezbedný bakalář 2016 (36.ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
08.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část-pátek 18-23
20.12.2015 Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2015
19.12.2015 Vánoční cena města Rokycan
29.11.2015 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE
15.11.2015 Chomutovské taneční gala 2015 - Velká cena města Chomutova
01.11.2015 Podzimní pohár města Kladna
01.11.2015 Podzimní pohár města Kladna
31.10.2015 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2015
28.10.2015 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
17.10.2015 Cena města Týnec nad Sázavou
17.10.2015 Cena města Týnec nad Sázavou
11.10.2015 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
10.10.2015 Podještědský pohár - 46.ročník
27.09.2015 Plzeň 2015 - Grand Prix Parkhotelu
26.09.2015 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 25.ročník / malé jubileum/
20.09.2015 Mistrovství ČR družstev 2015 v tanečním sportu
20.09.2015 Mistrovství ČR družstev 2015 v tanečním sportu
13.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Dospělí
12.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři
21.06.2015 Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha
20.06.2015 Trutnov Open 14.ročník
14.06.2015 Letní pohár města Kladna
13.06.2015 Jaro Open a Jaro Junior 2015
30.05.2015 Cena města Benešova
24.05.2015 Tábor OPEN 16. ročník
24.05.2015 Tábor OPEN 16. ročník
23.05.2015 Tábor OPEN 16. ročník
17.05.2015 Májová cena TŠ Bonstep
10.05.2015 Cena města Skalná
09.05.2015 Cena města Chebu
08.05.2015 Novohradská číše 2015 -37.ročník-Memoriál K.Hrušky
08.05.2015 Novohradská číše 2015 -37.ročník-Memoriál K.Hrušky
01.05.2015 Májová cena
25.04.2015 Mistrovství Prahy 2015, TL Dospělí M a VC Prahy
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015
11.04.2015 Blanenský Danza Cup
05.04.2015 Mistrovství jižních Čech 2015- Velká cena hejtmana
28.03.2015 Plzeňský Blackpool - O cenu plzeňských firem
14.03.2015 Mistrovství ČR v deseti tancích 2015
07.03.2015 Kamenický pohár 2015
07.03.2015 Kamenický pohár 2015
22.02.2015 Pohár TK AD Praha
21.02.2015 Benátecký pohár 2015 - 37.ročník
07.02.2015 Kladenský pohár 2015 -3.ročník-Memoriál R.Ostrůvky
01.02.2015 Memorial Bohuslava Matiáše
31.01.2015 O cenu města Holýšova
24.01.2015 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2015
17.01.2015 COOL DANCE 2015 - 7.ročník
21.12.2014 Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2014
20.12.2014 Vánéční cena Rokycan
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha
16.11.2014 Chomutovské taneční gala 2014-Velká cena města Cho
15.11.2014 Štít města Sokolova a Mistr. Karlovarského kraje
09.11.2014 Podzimní pohár města Kladna
28.10.2014 Pojizerský pohár-Cena TK Rytmus Bakov nad Jizerou
18.10.2014 Blanenský Danza Cup
11.10.2014 Cena města Benešova
28.09.2014 Plzeň 2014
27.09.2014 Grand Prix 2014 Ústí
21.06.2014 Trutnov Open 13.ročník
14.06.2014 Otavský pohár SIKO 2014
25.05.2014 Tabor OPEN 15.ročník
24.05.2014 O cenu Valdštejnova Jičína
11.05.2014 Cena města Skalná
10.05.2014 Cena města Chebu
01.05.2014 Novohradská číše - 36.ročník-Memoriál Karla Hrušky
26.04.2014 Mistrovství Prahy 2014
20.04.2014 Mistrovství jižních Čech
12.04.2014 Cena města Týnec nad Sázavou
12.04.2014 Cena města Týnec nad Sázavou
06.04.2014 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2014
05.04.2014 Cena města Vlašimi
29.03.2014 O cenu plzeňských firem - Plzeňský Blackpool
02.03.2014 Kladenský pohár 2014
01.03.2014 Kamenický pohár 2014
01.03.2014 Kamenický pohár 2014
22.02.2014 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2014
02.02.2014 Memorial Bohuslava Matiáše
01.02.2014 O cenu města Holýšova
25.01.2014 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
18.01.2014 COOL DANCE 2014 - 6. ročník
22.12.2013 Vánoční cena TŠ METRONOM 2013
21.12.2013 Vánoční cena města Rokycan
15.12.2013 Štít města Sokolova a Mistrovství KVK
07.12.2013 Kamenický pohár 2013
07.12.2013 Kamenický pohár 2013
24.11.2013 Pohár TK Maestro 2013
17.11.2013 Chomutovské taneční GALA 2013 - 28.ročník
28.10.2013 Pojizerský pohár-cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
28.10.2013 Pojizerský pohár-cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
12.10.2013 Cena města Benešova
05.10.2013 GRAND PRIX ÚSTÍ nad Labem
29.09.2013 O pohár primátora města Kladna
28.09.2013 Podještědský pohár - 44.ročník
22.09.2013 Plzeň 2013-Grand Prix Parkhotelu Plzeň
14.09.2013 Prague Open 2013
23.06.2013 Trutnov Open 12.ročník
15.06.2013 Otavský pohár SIKO 2013 - 29.ročník
26.05.2013 Tábor OPEN 14.ročník
25.05.2013 Tabor OPEN 14.ročník
11.05.2013 Kladenský pohár 2013
01.05.2013 Mistrovství Prahy 2013 v tanečním sportu
20.04.2013 Cena města Chebu
14.04.2013 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2013
13.04.2013 Zlínský taneční festival 2013
13.04.2013 Zlínský taneční festival 2013
07.04.2013 Táborský pecen 13. ročník
31.03.2013 Mistrovství jižních Čech 2013
30.03.2013 Novohradská číše 2013
17.03.2013 Brno Open 2013
16.03.2013 Brno Open 2013
23.02.2013 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
03.02.2013 Memoriál Bohuslava Matiáše
02.02.2013 Uhlířskojanovická parketa 2013
26.01.2013 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2013
20.01.2013 O cenu města Holýšova
19.01.2013 COOL DANCE 2013 - 5. ročník
22.12.2012 Vánoční cena města Rokycan
16.12.2012 Vánoční cena METRONOM Praha
09.12.2012 Chomutovské taneční GALA 2012-27.ročník Velké ceny
01.12.2012 Kamenický pohár 2012
11.11.2012 Hradec Králové Open 2012
10.11.2012 Hradec Králové Open 2012
04.11.2012 O Štít města Sokolova
03.11.2012 Mistrovství ČR Free style
27.10.2012 Mezinárodní teneční soutěž GRAND PRIX Cheb
13.10.2012 PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 43.ročník
30.09.2012 Podzimní cena města Břeclav - 3.ročník
29.09.2012 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 22. ročník
28.09.2012 O pohár primátora města Kladna
08.09.2012 Prague Open 2012
24.06.2012 Trutnov Open 11.ročník
17.06.2012 Tábor OPEN 13.ročník
09.06.2012 Otavský pohár SiKO 2012 - 28.ročník
19.05.2012 O cenu Valdštejnova Jičína
08.05.2012 Poděbradský pohár 2012
01.05.2012 Mistrovství Prahy / TL Dospělí ST,LA/ O pohár KCV
29.04.2012 Cena města Skalná
21.04.2012 Jesenický pohár 2012
15.04.2012 Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012
14.04.2012 Nymburská pečeť 2012
08.04.2012 Mistrovství jižních Čech 2012
31.03.2012 Novohradská číše 2012 - 34.ročník
24.03.2012 Plzeňský Blackpool - O cenu plzeňských firem
17.03.2012 Mistrovství ČR v 10ti tancích
26.02.2012 Táborský pecen - 12. ročník
18.02.2012 Mistrovství ČR ve standardních tancích
11.02.2012 Zimní cena TŠ KROK Hradec Králové
05.02.2012 Memoriál Bohuslava Matiáše
04.02.2012 Uhlířskojanovická parketa 2012
29.01.2012 O cenu města Holýšova
28.01.2012 COOL DANCE 2012
21.01.2012 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
18.12.2011 Vánoční cena METRONOM Praha
17.12.2011 Vánoční cena města Rokycan
11.12.2011 Chomutovské taneční GALA 2011
03.12.2011 Kamenický pohár 2011
27.11.2011 Kometa Cup 2011
27.11.2011 Kometa Cup 2011
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice
19.11.2011 O štít města Sokolova
17.11.2011 Vltavský pohár 2011
29.10.2011 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2011
22.10.2011 Velká cena Tábora 13. ročník
15.10.2011 PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 42.ročník
09.10.2011 Plzeň 2011
08.10.2011 GRAN PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 21.ročník - mezinárodn
02.10.2011 Easy Dance Cup 2011
28.09.2011 O pohár primátora Města Kladna - 8.ročník
18.09.2011 Cena TK LINIE Poděbrady
26.06.2011 Trutnov Open 10.ročník
11.06.2011 Otavský pohár SiKO 2011 - 27. ročník
04.06.2011 COOL DANCE 2011 - 3.ročník
22.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník
15.05.2011 Vesna Cup 2011 - 7. ročník
08.05.2011 Jarní cena města Břeclav - 2.ročník
07.05.2011 Poděbradský pohár 2011
30.04.2011 Mistrovství Prahy-O pohár KCV
24.04.2011 Mistrovství jižních Čech
23.04.2011 Novohradská číše 2011 - 33.ročník
17.04.2011 Středočeský pohár 2011
16.04.2011 Mezinárodní cena Středočeského kr. a města Příbam
10.04.2011 Jesenický pohár 2011
09.04.2011 Nymburská pečeť 2011
12.03.2011 Benátecký pohár 2011
19.02.2011 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
06.02.2011 Táborský pecen 2011 - 11.ročník
05.02.2011 Uhlířskojanovická parketa 2011
30.01.2011 Memoriál Bohuslava Matiáše 2011
29.01.2011 O cenu města Holýšova
22.01.2011 Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích
19.12.2010 Vánoční cena METRONOM Praha 2010
18.12.2010 Vánoční cena města Rokycan
12.12.2010 Chomutovské taneční GALA 2010 - 25. ročník
05.12.2010 Pohár Tš MAESTRO 2010
04.12.2010 Kamenický pohár 2010
28.11.2010 Kometa Cup 2010
28.11.2010 Kometa Cup 2010
20.11.2010 Štít města Sokolova
17.11.2010 Podzimní cena města Příbrami
14.11.2010 O pohár starosty obce Jesenice
30.10.2010 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb
28.10.2010 Pojizerský pohár-Cena TK Rytmus Bakov
23.10.2010 Velká cena Tábora
16.10.2010 PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 41.ročník
09.10.2010 Mistrovství České republiky družstev
09.10.2010 Mistrovství České republiky družstev
03.10.2010 Easy Dance Cup 2010
02.10.2010 O konopišťskou růži 2010
28.09.2010 O pohár primátora města Kladna
26.09.2010 O Břeclavský hrozen 2010
12.06.2010 Otavský pohár 2010
05.06.2010 COOL Dance 2010
30.05.2010 Mezinárodní pohár Euroregionu Krušnohoří - Erzgebü
23.05.2010 Tábor OPEN 11 ročník
22.05.2010 O cenu města Jičína
08.05.2010 Poděbradský pohár 2010
02.05.2010 Cena Města Skalná
01.05.2010 Cena Města Chebu
24.04.2010 Mistrovství Prahy 2010
11.04.2010 Jesenický pohár 2010
10.04.2010 Nymburská pečeť
04.04.2010 Mistrovství jižních Čech 2010
04.04.2010 Mistrovství jižních Čech 2010
03.04.2010 Novohradská číše 2010
27.03.2010 PLZEŇSKÝ BLACKPOOL-O cenu plzeňských firem
20.03.2010 O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska
14.03.2010 Jarní pohár města Kladna 2010
13.03.2010 Benátecký pohár 2010
20.02.2010 Mistrovství ČR ve standardních tancích
07.02.2010 Táborský pecen
06.02.2010 Uhlířskojanovická parketa 2010
31.01.2010 Memoriál Bohuslava Matiáše 2010
30.01.2010 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
23.01.2010 O cenu města Holýšova
20.12.2009 Vánoční cena Metronom Praha
19.12.2009 Vánoční cena města Rokycan
13.12.2009 Gala 2009 - Velká cena města Chomutova
05.12.2009 Kamenický pohár 2009
29.11.2009 O pohár starosty obce Jesenice 2009
28.11.2009 Podzimní cena KTS Příbram
17.11.2009 Vltavský pohár 2009
14.11.2009 Kometa Cup 2009 - Zimní Olympiáda dětí a mládeže
28.10.2009 Pojizerský pohár 2009
25.10.2009 Velká cena Tábora 11.ročník
24.10.2009 GRAND PRIX Cheb 2009
18.10.2009 Fuego Cup 2009
17.10.2009 Podještědský pohár - 40.ročník
11.10.2009 Easy Dance Cup 2009
28.09.2009 O Pohár Primátora Města Kladna 2009
27.09.2009 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM
19.09.2009 Cena města Týnec nad Sázavou
19.09.2009 Cena města Týnec nad Sázavou
27.06.2009 Cena TSK Salta Benešov
13.06.2009 Otavský pohár 2009
24.05.2009 Tábor OPEN 10.ročník
23.05.2009 O cenu města Jičína
17.05.2009 Mistrovství České republiky družstev
17.05.2009 Mistrovství České republiky družstev
17.05.2009 Mistrovství České republiky družstev
08.05.2009 Poděbradský pohár 2009
02.05.2009 GRAND PRIX HRADEC KRÁLOVÉ 2009
02.05.2009 GRAND PRIX HRADEC KRÁLOVÉ 2009
25.04.2009 Mistrovství Prahy 2009
25.04.2009 Mistrovství Prahy 2009
19.04.2009 Vesna Cup 2009
18.04.2009 Jarní cena DUETU-Memoriál Josefa Dřevínka
12.04.2009 Mistrovství jižních Čech 2009
05.04.2009 Jesenický pohár 2009
28.03.2009 Benátecký pohár 2009
21.03.2009 Novohradská číše 2009
21.03.2009 Novohradská číše 2009
14.03.2009 Mistrovství ČR v 10-ti tancích
08.03.2009 Jarní pohár města Kladna
21.02.2009 Mistrovství ČR ve standardních tancích
14.02.2009 Mistrovství PRAHY DCB - 2009
07.02.2009 Uhlířskojanovická parketa
01.02.2009 Mamoriál Bohuslava Matiáše
31.01.2009 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
24.01.2009 O cenu města Holýšova
21.12.2008 Vánoční cena METRONOM Praha
20.12.2008 Vánoční cena města Rokycany
07.12.2008 Velká cena města Chomutova
06.12.2008 Kamenický pohár 2008
06.12.2008 Kamenický pohár
29.11.2008 Velká cena MěKS Strakonice
29.11.2008 Velká cena města Strakonic
22.11.2008 Vltavský pohár 2008
28.10.2008 Pojizerský pohár 2008-Cena TK Rytmus Bakov n.J.
25.10.2008 Velká cena Tábora
12.10.2008 O cenu Českých Velenic a TK La-St Dance Team
11.10.2008 Podještědský pohár
11.10.2008 Podještědský pohár 39.ročník
05.10.2008 Easy Dance Cup 2008
28.09.2008 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA KLADNA
27.09.2008 GRAND PRIX Ústí nad Labem
20.09.2008 Cena města Týnec nad Sázavou
20.09.2008 Cena města Týnec nad Sázavou
14.06.2008 Trutnov Open 2008
07.06.2008 Otavský pohár 2008
25.05.2008 Tábor OPEN 9. ročník
24.05.2008 O cenu Valdštejnova Jičína
17.05.2008 O cenu města Holýšova
08.05.2008 Poděbradský pohár 2008
04.05.2008 Cena města Skalná
03.05.2008 Cena Města Chebu
26.04.2008 Pohár KD Vltavská
20.04.2008 Vesna Cup 2008
13.04.2008 Jesenický pohár 2008
05.04.2008 Ústecký pohár - 39.ročník
30.03.2008 Jarní pohár Města Kladna 2008
29.03.2008 Plzeňský Blackpool- O cenu plzeňských firem
23.03.2008 Mistrovství jižních Čech
01.03.2008 Novohradská číše 2008
24.02.2008 Říčanský pohár 2008
23.02.2008 Mistrovství ČR ve standardních tancích
17.02.2008 O cenu La-St Dance Teamu
03.02.2008 Memoriál Bohuslava Matiáše 2008
02.02.2008 Uhlířskojanovická parketa 2008
02.02.2008 Uhlířskojanovická parketa 2008
26.01.2008 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
22.12.2007 Vánoční cena města Rokycan 2007
16.12.2007 Memoriál Jana Nekoly 2007
18.11.2007 Poděbradský pohár 2007
28.10.2007 Mistrovství západních Čech ve sportovních tancích
27.10.2007 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX 2007
21.10.2007 FUEGO CUP 2007
20.10.2007 Podještědský pohár - 38.ročník
20.10.2007 Podještědský pohár - 38.ročník
13.10.2007 O cenu Českých Velenic a TK La-St Dance Team
30.09.2007 O pohár primátora města Kladna
29.09.2007 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM
28.09.2007 Cena Hradecké pekárny a Fy.Tango Wroclaw
09.06.2007 Otavský pohár 2007
27.05.2007 Tábor OPEN 8.ročník
26.05.2007 Tábor OPEN 8. ročník
20.05.2007 Poděbradský pohár 2007
06.05.2007 Cena města Skalná
05.05.2007 Cena města Chebu
28.04.2007 Mistrovství Prahy 2007
22.04.2007 Vesna Cup 2007
07.04.2007 Mistrovství Jihočeského kraje ve sportovním tanci
31.03.2007 O cenu plzeň.firem- Blackpool
25.03.2007 Jarní pohár Města Kladna 2007
24.03.2007 Benátecký pohár 2007
17.03.2007 Mistrovství ČR ve standardních tancích
03.03.2007 Novohradská číše 2007-29.ročník
25.02.2007 Říčanský pohár 2007
24.02.2007 Jesenický pohár 2007
03.02.2007 Uhlířskojanovická parketa 2007
27.01.2007 Mistrovství ČR v 10-ti tancích
20.01.2007 O cenu města Holýšova
17.12.2006 Vánoční cena 2006
16.12.2006 Vánoční cena města Rokycan 2006
25.11.2006 Vivat Akademik
19.11.2006 Velká cena Tábora 8.ročník
17.11.2006 Vltavský pohár 2006
04.11.2006 MTS GRAND PRIX-Cheb
22.10.2006 Fuego Cup 2006
14.10.2006 Plzeň 2006
30.09.2006 O POHÁR STAROSTY MĚSTA RASPENAVY
23.09.2006 Podještědský pohár-37.ročník
17.09.2006 GRAND PRIX ÚSTÍ n.LABEM
17.06.2006 Mistrovství jižních Čech ve sportovním tanci 2006
28.05.2006 Tábor OPEN 7. ročník
27.05.2006 Tábor OPEN 7. ročník
27.05.2006 Pohár hlavní skupiny II Tábor OPEN
21.05.2006 M-Briant Cup 2006
20.05.2006 Poděbradský pohár 2006
29.04.2006 Mistrovství Prahy
29.04.2006 Mistrovství Prahy 2006
26.03.2006 Jarní pohár Města Kladna 2006
25.03.2006 Benátecký pohár 2006
18.03.2006 Mistrovství ČR v LAT tancích
04.03.2006 Nové Hrady 2006
26.02.2006 Říčanský pohár 2006
25.02.2006 Mistrovství ČR ve STT tancích
19.02.2006 Jesenický pohár 2006
04.02.2006 Uhlířskojanovická parketa 2006
21.01.2006 O cenu města Holýšova
14.01.2006 Trutnov Open
18.12.2005 Vánoční cena 2005
17.12.2005 Vánoční cena města Rokycan 2005
03.12.2005 Kamenický pohár 2005
27.11.2005 Velká cena Tábora 7 .ročník
20.11.2005 M BRILANT PRIZE
20.11.2005 M Brilant Prize
19.11.2005 Vivat TK Akademik 2005
13.11.2005 NET CALL CUP 2005
12.11.2005 Mistrovství ČR Formací
06.11.2005 Cena TŠ Bonstep
29.10.2005 GRAND PRIX 2005
23.10.2005 Fuego Cup 2005
22.10.2005 O pohár starosty města Raspenavy
16.10.2005 O pohár primátora města Kladna 2005
15.10.2005 Podještědský pohár - 36.ročník
02.10.2005 EASY DANCE CUP 2005
01.10.2005 Plzeň 2005
18.06.2005 CZECH OPEN Poděbrady
11.06.2005 MISTROVSTVÍ JIŽNÍCH ČECH VE SPORTOVNÍM TANCI 2005
11.06.2005 MISTROVSTVÍ JIŽNÍCH ČECH VE SPORTOVNÍM TANCI 2005
29.05.2005 Tábor OPEN 6.ročník
28.05.2005 Tábor OPEN 6. ročník
14.05.2005 O Cenu Kulturního domu Jičín
30.04.2005 Mistrovství Prahy 2005
23.04.2005 Otavský pohár 2005
09.04.2005 PLZEŇSKý BLACKPOOL
26.03.2005 Benátecký pohár 2005
12.03.2005 Novohradská číše 2005
05.03.2005 O cenu města Holýšova
26.02.2005 Mistrovství České republiky LAT tancích
13.02.2005 JESENICKÝ POHÁR 2005
19.12.2004 O Vánoční cenu 2004
18.12.2004 Vánoční cena města Rokycan 2004
27.11.2004 TATRA 2004
20.11.2004 Easy Dance Cup 2004
17.11.2004 Prague Open Championship 2004
30.10.2004 GRAND PRIX CHEB 2004
28.10.2004 Pojizerský pohár 2004
24.10.2004 Fuego Cup 2004
17.10.2004 Velká cena Tábora 2004
16.10.2004 Podještědský pohár - 35.ročník
28.09.2004 Cena Hradecké pekárny
18.09.2004 PRAGUE OPEN
12.09.2004 Cena Národního domu na Vinohradech
11.09.2004 Plzeň 2004
28.08.2004 Twister Cup 2004
20.06.2004 Mistrovství jižních Čech
13.06.2004 Tábor OPEN 5. ročník
12.06.2004 Tábor OPEN 5. ročník
05.06.2004 Bohemia Cup 2004
23.05.2004 Zlínský taneční festival
22.05.2004 Zlínský taneční festival
25.04.2004 Jarní cena města Březnice 2004
17.04.2004 Grand Prix Millenium 2004
10.04.2004 Otavský pohár 2004
27.03.2004 Mistrovství ČR v tanečním sportu
20.03.2004 PLZEŇSKý BLACKPOOL-O cenu plzeňských firem
06.03.2004 O cenu města Holýšova
28.02.2004 Mistrovství ČR ve standardních tancích
14.02.2004 Novohradská číše 2004 - 26.ročník
21.12.2003 Vánoční cena 2003
21.12.2003 Vánoční cena 2003
20.12.2003 Vánoční cena Rokycan 2003
13.12.2003 Taneční liga juniorů a mládeže
29.11.2003 Tatra 2003
22.11.2003 Kamenický pohár 2003
28.10.2003 Pojizerský pohár 2003
26.10.2003 FUEGO CUP 2003
25.10.2003 Mezinárodní soutěž GRAND PRIX
18.10.2003 Podještědský pohár-34.ročník
12.10.2003 O Žďárský pohár
11.10.2003 Velká cena Tábora
27.09.2003 S DANCE - Taneční liga dospělých 2003
21.09.2003 EASY Dance Cup 2003
25.05.2003 O cenu KD Jičín
24.05.2003 O cenu KD Jičín
17.05.2003 Mistrovství Prahy 2003
11.05.2003 O cenu města Neratovice 2003
10.05.2003 O cenu města Neratovic 2003
26.04.2003 Hronovský Pohár
20.04.2003 Otavský pohár 2003
29.03.2003 Mistovství ČR v taneční sportu - standardní tance
22.03.2003 PLZEŇSKÝ BLACKPOOL
01.03.2003 O cenu města Holýšova
22.02.2003 Uhlířskojanovická parketa 2003
25.01.2003 Mistrovství ČR v 10-ti tancích
22.12.2002 O Vánoční cenu 2002
22.12.2002 O Vánoční cenu 2002
21.12.2002 Cena něsta Rokycan
23.11.2002 TATRA 2002
03.11.2002 Velká cena Tábora 2002
26.10.2002 GRAND PRIX 2002
20.10.2002 Jesenický pohár
19.10.2002 Podještědský pohár - 33.roč.
14.09.2002 GRAND PRIX
09.06.2002 Bohemia Open 2002 - IDSF OPEN
02.06.2002 O pohár IPB pojištovny
01.06.2002 Vltavotýnský květ
26.05.2002 O cenu města Neratovic 2002
25.05.2002 O cenu města Neratovic 2002
18.05.2002 Jarní cena Kladno 2002
08.05.2002 Mistrovství Prahy
05.05.2002 O klíč Jižního města
04.05.2002 Pohár DK-Tan.liga jun.a ml.
27.04.2002 Jarní cena města Březnice 2002
14.04.2002 Tábor Open 2002
13.04.2002 Jarní cena města Ústí n. Labem
06.04.2002 Velká cena města Strakonic
30.03.2002 Mistrovství ČR v LAT
09.03.2002 Novohradská číše 2002-24.roč.
02.03.2002 O cenu DMC
23.02.2002 O cenu města Holýšova
26.01.2002 Mistrovství ČR v 10 tancích
23.12.2001 Vánoční cena 2001
16.12.2001 Libický zvoneček
15.12.2001 Velká cena města Teplic
09.12.2001 Adventní Plzeň 2001
08.12.2001 Taneční liga J1,J2 a mládeže
02.12.2001 Zimní cena města Březnice
24.11.2001 Velká cena Tábora
10.11.2001 Mezinár.tan.soutěž Grand Prix
21.10.2001 Pojizerský pohár 2001
20.10.2001 Podještědský pohár - 32.ročník
14.10.2001 O Vimperský křišťál
22.09.2001 Grand Prix 2001
08.09.2001 TATRA 2001
16.06.2001 O cenu města Neratovice
10.06.2001 Tábor OPEN 2001
09.06.2001 Tábor OPEN 2001
26.05.2001 CONOL CUP - MOST 2001
20.05.2001 Fest.tan.sportu vzduš.sil AČR
19.05.2001 Velká cena TŠ QUICK Ústí n.L.
13.05.2001 Velká cena Metropol
12.05.2001 První májový polibek
05.05.2001 Cena města Chebu
28.04.2001 Mistrovství Prahy
24.03.2001 Sokolovský pohár 2001
17.03.2001 Benátecký pohár 2001
10.03.2001 Mistrovství ČR - STANDARD
03.03.2001 Novohradská číše 2001
24.02.2001 O cenu města Holýšova
17.02.2001 O pohár primátora
10.02.2001 Mistrovství ČR - LATINA
04.02.2001 Taneční liga juniorů a mládeže
03.02.2001 Zimní cena TŠ Krok
— dancerank.cz