Ranklist Dospělí-A-STT (aktuální) — Česko (ČSTS)

#PárKlubSkóre
1Klápa Adam & Krásová AnetaTK Maestro 924
2Novák Petr & Kosková NelaTK Gradace Kroměříž 864
3Svoboda Matěj & Petlachová NikolaTK Henzély-Swing 860
4Kuča Josef & Šeráková DanielaKAT Zbraslav 826
5Los Chovanec Oliver & Plachá EliškaiDance Studio 732
6Dobruský Patrik & Nováková VeronikaCOOL DANCE 705
7Vild Jan & Musilová EllenKST Silueta Praha 677
8Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava 650
9Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team 642
10Juhás Ladislav & Arnoldová BarboraMZ Dance Team 556
11Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška 515
12Bortlík Adam & Brožková EvaDvectis - DSP Kometa Brno 464
13Florian Jakub & Hegrová VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno 460
14Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec 460
15Vojtěšek Daniel & Jedličková LenkaDanza Brno 448
16Jelínek David & Jancáková BáraCOOL DANCE 442
17Drábek Antonín & Kloučková JulieTaneční škola Hes 427
18Tomášek Martin & Mazuchová WandaTaneční škola Hes 418
19Provazník Daniel & Florianová VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno 389
20Bejr Michael & Procházková SofieCOOL DANCE 378
21Roháček Vít & Fruhwirtová LucieInfinity Dance Team 363
22Zeman Jan & Jurášková KateřinaTK Maestro 335
23Bříza Lukáš & Krejčí VeronikaTK Maestro 328
24Kiesel Petr & Mikesková NikolaDvectis - DSP Kometa Brno 322
25Buzáš Marek & Slovenčíková AnetaDance Studio Starlight 315
26Munzar Tomáš & Mottlová EliškaMZ Dance Team 309
27Šimko Andrej & Šmrhová MarcelaTK Sparta Praha 291
28Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight 291
29Formánek David & Konečná AnnaInfinity Dance Team 280
30Jarolímek Viktor & Kúdelová VeronikaTaneční škola Hes 274
31Herman David & Koštovalová EliškaTK Elán Třinec 249
32Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing 246
33Hošek Matyáš & Moravová EliškaKAT Zbraslav 232
34Kapitán Filip & Rudy ŠarlotaiDance Studio 217
35Sokl Karel & Woznicová MarkétaInfinity Dance Team 211
36Vojtík Michal & Holá HelenaSTK Praha 201
37Zieris Otakar & Nešetřilová ZuzanaCTS Perfect Pardubice 192
38Hucek Martin & Kamysheva AnnaTapos Litoměřice 184
39Kozub Michal & Bogaczová TerezaTK Marendi 181
40Zitko Jan & Meruňková AdélaStarlet Brno TK Orel Telnice 137
41Dohnal Filip & Chalupská ZuzanaCTS Perfect Pardubice 122
42Balcárek Tomáš & Marešová MartinaTŠ Atak Tábor 115
43Vítek Lukáš & Trutnová KarolínaInfinity Dance Team 104
44Landovský Jakub & Švihlíková AdélaKST Silueta Praha 101
45Stejskal Jaromír & Hadrovská AdélaAltadance Sport 100
46Najman Antonín & Houbová LucieTK R.Chvátalové Beroun 95
47Polák Vojtěch & Skalická SilvieTSK Salta Benešov 95
48Kupčík Jan & Rulíšková PavlaStarlet Brno TK Orel Telnice 92
49Zeman Jaroslav & Adamcová AnetaTaneční klub Stabil 81
50Holý Jakub & Navrátilíková KateřinaSTK Praha 75
51Pluháček Tomáš & Drekslerová AndreaTaneční škola Hes 72
52Procházka Adam & Zemanová EliškaTaneční klub BONSTEP 67
53Havíř Jan & Mahenová BarboraTK Maestro 67
54Vyhňák Antonín & Vyhňáková JanaKAT Zbraslav 58
55Vydra Michael & Baranová MarieTapos Litoměřice 46
56Kučera Jakub_Jan & Merklová MonikaTK Maestro 25
57Kolařík Martin & Mlčková EvaDance Studio Starlight 11

Ranklist zahrnuje všechny páry registrované v ČSTS, které se účastnily postupové soutěže odpovídající kategorie, třídy a disciplíny v posledních 90 dnech. Skóre páru se počítá jako průměr výsledků páru na soutěžích, přičemž větší nebo nedávné soutěže mají větší váhu než malé nebo starší soutěže. Páry, které se účastnily malého počtu soutěží, mají skóre odpovídajícím způsobem sníženo.

Uvedené ranklisty nejsou nijak spojené s ČSTS a neodráží žádné oficiální hodnocení.

— dancerank.cz