Ranklist Dospělí-A-LAT (aktuální) — Česko (ČSTS)

#PárKlubSkóre
1Kiršner Mario & Golombová AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava 940
2Kirnig Tomáš & Konečná KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava 860
3Vengrynský Petr & Stehnová EliškaMZ Dance Team 817
4Klápa Adam & Krásová AnetaTK Maestro 759
5Havel Adam & Cihlářová AnnaTK Maestro 691
6Synek Martin & Šrejmová AdrianaSTK Praha 646
7Holaza Šimon & Kirnigová JanaLR Cosmetic Dance Team Ostrava 601
8Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava 600
9Rubáš Štěpán & Černá SimonaSTK Praha 598
10Fišar Tomáš & Müllerová MarkétaTanec Kladno 568
11Zhouf Daniel & Váňová AnnaTaneční klub BONSTEP 568
12Majtyka Jakub & Galuszková ZuzanaTK Marendi 567
13Los Chovanec Oliver & Plachá EliškaiDance Studio 525
14Dohnal Filip & Chalupská ZuzanaCTS Perfect Pardubice 503
15Oliva Tomáš & Semelová LucieDvectis - DSP Kometa Brno 494
16Novák Petr & Kosková NelaTK Gradace Kroměříž 471
17Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight 386
18Valčuha David & Čapková MichaelaSTK Praha 382
19Vild Jan & Musilová EllenKST Silueta Praha 363
20Vilášek Jan & Saňáková NikolaTK Olymp Olomouc 335
21Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing 335
22Kiesel Petr & Mikesková NikolaDvectis - DSP Kometa Brno 326
23Werthaim Jan & Konszká BarboraTapos Litoměřice 323
24Svoboda Matěj & Petlachová NikolaTK Henzély-Swing 319
25Nekl Ondřej & Nezvedová AnetaCTS Perfect Pardubice 313
26Tureček Vojtěch & Gottvaldová KristýnaInfinity Dance Team 305
27Gilar Ondřej & Nováková EvaTaneční klub Ostrava 301
28Kment Radim & Schallerová Anna MarieCTS Perfect Pardubice 293
29Hranický Filip & Matušová TerezaTaneční klub Ostrava 273
30Munzar Tomáš & Mottlová EliškaMZ Dance Team 259
31Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec 249
32Šulc Stanislav & Epsteinová SofieSTK Praha 221
33Mejvald Michal & Zuzánková MichaelaPaul Dance 212
34Herman David & Koštovalová EliškaTK Elán Třinec 208
35Synáček Jan & Hankeová VeronikaSTK Praha 200
36Zemen Tomáš & Slanináková BarboraCTS Perfect Pardubice 195
37Kubát Václav & Trübenekrová AnnaTaneční škola Hes 188
38Veselý Jan & Vrátilová KarolínaTaneční klub BONSTEP 181
39Piastek Jakub & Sitarová JulieDvectis - DSP Kometa Brno 181
40Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška 177
41Špaček Jan & Válková PavlínaLR Cosmetic Dance Team Ostrava 163
42Roháček Vít & Fruhwirtová LucieInfinity Dance Team 158
43Polák Vojtěch & Skalická SilvieTSK Salta Benešov 127
44Lasík Adam & Kalendová LenkaTK Astra Praha 124
45Sznapka Henryk & Toman DariaTK Marendi 121
46Hýl Petr & Körnerová MarieTK Trend Ostrava 119
47Grepl Pavel & Dobešová LenkaTK Olymp Olomouc 113
48Šťastný Josef & Hajznerová AnetaTK Astra Praha 109
49Skoupý Sebastian & Holá LenkaSTK Praha 107
50Páral Josef & Malinovská KláraTJ Sokol Lysá nad Labem 99
51Jašek Josef & Vašíčková LucieSTK Praha 97
52Kapitán Filip & Rudy ŠarlotaiDance Studio 91
53Vítek Lukáš & Trutnová KarolínaInfinity Dance Team 90
54Pisula David & Smiešková KláraTK Flodur-Floduráček Havířov 90
55Zeman Jan & Jurášková KateřinaTK Maestro 87
56Balcárek Tomáš & Marešová MartinaTŠ Atak Tábor 75
57Löfler Marek & Houžvičková AdélaTK Maestro 74
58Kučera Jakub_Jan & Merklová MonikaTK Maestro 67
59Vojtík Michal & Holá HelenaSTK Praha 55

Ranklist zahrnuje všechny páry registrované v ČSTS, které se účastnily postupové soutěže odpovídající kategorie, třídy a disciplíny v posledních 90 dnech. Skóre páru se počítá jako průměr výsledků páru na soutěžích, přičemž větší nebo nedávné soutěže mají větší váhu než malé nebo starší soutěže. Páry, které se účastnily malého počtu soutěží, mají skóre odpovídajícím způsobem sníženo.

Uvedené ranklisty nejsou nijak spojené s ČSTS a neodráží žádné oficiální hodnocení.

— dancerank.cz