Ranklist Dospělí-A-LAT (aktuální) — Česko (ČSTS)

#PárKlubSkóre
1Vengrynský Petr & Stehnová EliškaMZ Dance Team 832
2Pallas Kryštof & Hendrychová HanaPraha 821
3Martínek Lukáš & Duchková BeataTK Admira 682
4Skalický Pavel & Holíková VanesaInfinity Dance Team 655
5Klápa Adam & Krásová AnetaTK Maestro 648
6Dohnal Filip & Chalupská ZuzanaCTS Perfect Pardubice 647
7Havel Adam & Cihlářová AnnaTaneční klub Vavruška 636
8Synek Martin & Šrejmová AdrianaSTK Praha 620
9Rubáš Štěpán & Černá SimonaSTK Praha 573
10Svoboda Matěj & Petlachová NikolaTK Henzély-Swing 534
11Fišar Tomáš & Müllerová MarkétaTanec Kladno 533
12Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight 530
13Majtyka Jakub & Galuszková ZuzanaTK Marendi 524
14Zhouf Daniel & Váňová AnnaTaneční klub BONSTEP 487
15Oliva Tomáš & Semelová LucieDvectis - DSP Kometa Brno 466
16Vild Jan & Musilová EllenKST Silueta Praha 391
17Valčuha David & Čapková MichaelaSTK Praha 375
18Šafář Ondřej & Jungwirthová TerezaBOHEMIA DANCE CLUB 373
19Hranický Filip & Matušová TerezaTaneční klub Ostrava 358
20Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing 336
21Werthaim Jan & Konszká BarboraTapos Litoměřice 324
22Florian Jakub & Hegrová VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno 309
23Klíma Daniel & Pšeničková RadkaSTK Praha 303
24Fridrich Tomáš & Jordanovová VeronikaLR Cosmetic Dance Team Ostrava 298
25Nekl Ondřej & Nezvedová AnetaCTS Perfect Pardubice 297
26Gilar Ondřej & Nováková EvaTaneční klub Ostrava 288
27Zemen Tomáš & Slanináková BarboraCTS Perfect Pardubice 253
28Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec 249
29Mejvald Michal & Zuzánková MichaelaPaul Dance 249
30Kubát Václav & Trübenekrová AnnaTaneční škola Hes 242
31Šulc Stanislav & Epsteinová SofieSTK Praha 235
32Kment Radim & Schallerová Anna MarieCTS Perfect Pardubice 222
33Piastek Jakub & Sitarová JulieDvectis - DSP Kometa Brno 206
34Havíř Jan & Černíková LucieTK Maestro 195
35Roháček Vít & Fruhwirtová LucieInfinity Dance Team 191
36Grepl Pavel & Dobešová LenkaTK Olymp Olomouc 187
37Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team 177
38Jelínek Matyáš & Fílová KristinaTK Maestro 142
39Hýl Petr & Körnerová MarieTK Trend Ostrava 142
40Batala Martin & Svobodová VeronikaTK Admira 140
41Munzar Tomáš & Mottlová EliškaMZ Dance Team 134
42Polák Vojtěch & Skalická SilvieTSK Salta Benešov 127
43Vítek Lukáš & Trutnová KarolínaInfinity Dance Team 120
44Kapitán Filip & Rudy ŠarlotaiDance Studio 118
45Veselý Jan & Vrátilová KarolínaTaneční klub BONSTEP 109
46Šťastný Josef & Hajznerová AnetaTK Astra Praha 109
47Jašek Josef & Vašíčková LucieSTK Praha 93
48Páral Josef & Malinovská KláraTK TJ Sokol Lysá nad Labem 90
49Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška 86
50Zeman Jan & Jurášková KateřinaTK Maestro 85
51Kolář Lukáš & Affašová JasmínaTaneční klub Vavruška 81
52Balcárek Tomáš & Marešová MartinaTŠ Atak Tábor 75
53Kučera Jakub_Jan & Merklová MonikaTK Maestro 68
54Janík Petr & Klimyak VladislavaInfinity Dance Team 51
55Horňák Dominik & Koudelová MonikaTaneční Studio Vítkovice 22
56Suchý Zdeněk & Větrovská MichaelaCOOL DANCE 17

Ranklist zahrnuje všechny páry registrované v ČSTS, které se účastnily postupové soutěže odpovídající kategorie, třídy a disciplíny v posledních 90 dnech. Skóre páru se počítá jako průměr výsledků páru na soutěžích, přičemž větší nebo nedávné soutěže mají větší váhu než malé nebo starší soutěže. Páry, které se účastnily malého počtu soutěží, mají skóre odpovídajícím způsobem sníženo.

Uvedené ranklisty nejsou nijak spojené s ČSTS a neodráží žádné oficiální hodnocení.

— dancerank.cz