Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-D-STT
Bednář Tomáš & Vojáčková Barbora
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 11
15 F (15 F)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-D-LAT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 9
19 F (197 F8)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-D-LAT
Klášterka Jan & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 9
5 (172 F5)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-C-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 11
15 F (15 F)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-C-STT
Melichar Nikolaj & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 11
8 (57 F)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-C-LAT
Bednář Tomáš & Vojáčková Barbora
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 11
27 F (27 F)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-C-LAT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
11 / 11
0 (5)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-B-STT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
8 / 10
2 (30)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Senioři-I-B-STT
Berka Aleš & Niedermeierová Ilona
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 4
18 F (58 F3)
27.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Pos…
Dospělí-E-STT
Totušek František & Appeltová EmilyViktoria
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 14
12 (84)
26.09.2020 Velká cena MZ Dance Team - Sup…
SuperTL-Dospělí-STT
Tomášek Martin & Nevrlá Kristýna
Taneční škola Hes (CZ)
45 – 47 / 54
51 (51)
19.09.2020 DanceTime Cup 2020
Dospělí-D-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 12 C
22 F (219 F9)
19.09.2020 DanceTime Cup 2020
Dospělí-D-LAT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 4
12 (178 F7)
29.08.2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 20…
Dospělí-C-STT
Horák Jan & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 9
25 F (73 F2)
29.08.2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 20…
Dospělí-A-STT
Tomášek Martin & Nevrlá Kristýna
Taneční škola Hes (CZ)
14 / 18
4 (40 F)
29.08.2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 20…
TL-Dospělí-STT
Tomášek Martin & Nevrlá Kristýna
Taneční škola Hes (CZ)
17 / 29
45 (45)
14.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-C-STT
Horák Jan & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 5
13 (48 F)
13.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-D-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 10
26 F (197 F8)
13.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-D-LAT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 12
28 F (166 F7)
13.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-D-LAT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 12
22 F (142 F6)
13.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-C-STT
Horák Jan & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 11
27 F (35 F)
08.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-STT
Le.Quy Anh.Vu & Lintymerová Eliška
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 13
25 F (120 F4)
08.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-C-STT
Melichar Nikolaj & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 7
11 (49 F)
08.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-C-LAT
Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 11 B
15 F (208 F7)
08.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-LAT
Klášterka Jan & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 11
15 F (167 F5)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-E-STT
Totušek František & Appeltová EmilyViktoria
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 14
26 (72)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-C-STT
Melichar Nikolaj & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 12
9 (38 F)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-C-STT
Horák Jan & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 12
8 (8)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Senioři-I-B-STT
Berka Aleš & Niedermeierová Ilona
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 5
19 F (40 F2)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-STT
Le.Quy Anh.Vu & Lintymerová Eliška
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 19
25 F (95 F3)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-LAT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 12
28 F (120 F5)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-LAT
Klášterka Jan & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 12
22 F (152 F4)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-C-LAT
Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 12
16 F (193 F6)
01.03.2020 Chvaletice dětem, aneb....
Dospělí-D-LAT
Klášterka Jan & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 16
28 F (130 F3)
01.03.2020 Chvaletice dětem, aneb....
Dospělí-D-LAT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
4 / 16
16 F (92 F4)
29.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Dospělí-STT
Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana
Taneční škola Hes (CZ)
13 / 46
0 (0)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-E-STT
Totušek František & Appeltová EmilyViktoria
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 22
20 (46)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-STT
Klášterka Jan & Zintlová Barbora
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 14
18 F (183 F4)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-STT
Votruba David & Žatecká Michaela
Taneční škola Hes (CZ)
10 / 14
4 (4)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-LAT
Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 21
19 (177 F5)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-LAT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
16 / 21
5 (5)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-D-LAT
Klášterka Jan & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 21
39 F (102 F2)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-D-LAT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
4 / 21
21 F (76 F3)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-STT
Tomášek Martin & Nevrlá Kristýna
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 28
36 F (36 F)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-STT
Drábek Antonín & Kloučková Julie
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 28
29 F (100 F3)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-STT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
15 / 28
15 (18)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-STT
Tlustý Petr & Kováčiková Jolana
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 17
16 (28)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-STT
Pavouček Dominik & Březinová Adéla
Taneční škola Hes (CZ)
9 / 17
10 (30)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-STT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
15 – 16 / 17
1 (28)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-LAT
Tlustý Petr & Valíková Klára
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 18
17 (48)
— dancerank.cz