Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-STT
Heger Petr & Koutenská Karolína
Taneční klub Vavruška (CZ)
5 / 14
11 (183 F4)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-LAT
Jeřábek Václav & Štěpánková Eliška
Taneční klub Vavruška (CZ)
10 – 11 / 19
10 (136)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-LAT
Heger Petr & Koutenská Karolína
Taneční klub Vavruška (CZ)
8 / 21
15 (60)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-STT
Vrablík Vojtěch & Havlová Klára
Taneční klub Vavruška (CZ)
13 / 28
19 (197 F3)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-STT
Hynek-Krämer Antonín & Slesarenko Jana
Taneční klub Vavruška (CZ)
6 / 17
13 (165 F3)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-STT
Kincl Lukáš & Kolářová Michaela
Taneční klub Vavruška (CZ)
13 / 17
4 (238)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-LAT
Hynek-Krämer Antonín & Slesarenko Jana
Taneční klub Vavruška (CZ)
6 – 8 / 18
12 (37)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-LAT
Konečný Josef & Švejdová Michaela
Taneční klub Vavruška (CZ)
10 / 18
10 (173 F4)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Senioři-II-B-LAT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
6 – 7 / 8
1 (94 F)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-LAT
Jeřábek Václav & Štěpánková Eliška
Taneční klub Vavruška (CZ)
4 / 6
4 (117)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Senioři-II-B-STT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
4 / 8
6 (282 F3)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Senioři-II-A-STT
Skočdopole Jiří & Skočdopolová Renata
Taneční klub Vavruška (CZ)
13 / 14
1 (33)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-E-LAT
Jeřábek Václav & Štěpánková Eliška
Taneční klub Vavruška (CZ)
6 / 13
9 (126)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Senioři-I-A-STT
Skočdopole Jiří & Skočdopolová Renata
Taneční klub Vavruška (CZ)
8 – 9 / 10
1 (34)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Senioři-I-B-STT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
11 / 11
0 (282 F3)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-II-STT
Skočdopole Jiří & Skočdopolová Renata
Taneční klub Vavruška (CZ)
24 – 25 / 28
54 (54)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-II-STT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
28 / 28
52 (52)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-I-STT
Skočdopole Jiří & Skočdopolová Renata
Taneční klub Vavruška (CZ)
25 / 25
64 (64)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-II-LAT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
9 / 11
161 (161)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Mládeže-STT
Vrablík Vojtěch & Havlová Klára
Taneční klub Vavruška (CZ)
5 / 16
132 (132)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Mládeže-LAT
Vrablík Vojtěch & Havlová Klára
Taneční klub Vavruška (CZ)
7 / 15
90 (90)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Dospělí-LAT
Konečný Josef & Švejdová Michaela
Taneční klub Vavruška (CZ)
27 / 27
26 (26)
15.02.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
Mládež-A-STT
Vrablík Vojtěch & Havlová Klára
Taneční klub Vavruška (CZ)
2 / 10
20 F (150 F2)
15.02.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
Dospělí-A-STT
Vrablík Vojtěch & Havlová Klára
Taneční klub Vavruška (CZ)
2 / 16
28 F (178 F3)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Jun-I-LAT
Anelt Vojtěch & Hrušková Šarlota
Taneční klub Vavruška (CZ)
29 / 30
0 (0)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Mládež-LAT
Vrablík Vojtěch & Havlová Klára
Taneční klub Vavruška (CZ)
20 – 22 / 36
0 (0)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-I-B-STT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
4 / 7
5 (266 F3)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-II-C-STT
Sedláček Jiří & Sedláčková Kateřina
Taneční klub Vavruška (CZ)
5 / 11
8 (136 F3)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-II-B-STT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
3 / 6
10 (276 F3)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-III-C-STT
Sedláček Jiří & Sedláčková Kateřina
Taneční klub Vavruška (CZ)
1 / 5
19 F (155 F4)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-I-B-LAT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
5 / 5
0 (93 F)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-II-D-LAT
Sedláček Jiří & Sedláčková Kateřina
Taneční klub Vavruška (CZ)
6 / 13
11 (289 F4)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-II-B-LAT
Hynek Tomáš & Hynková Šárka
Taneční klub Vavruška (CZ)
9 / 9
0 (93 F)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-III-D-LAT
Sedláček Jiří & Sedláčková Kateřina
Taneční klub Vavruška (CZ)
3 / 7
11 (300 F4)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Jun-I-C-LAT
Anelt Vojtěch & Hrušková Šarlota
Taneční klub Vavruška (CZ)
1 / 5
19 F (96 F)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Jun-II-C-LAT
Anelt Vojtěch & Hrušková Šarlota
Taneční klub Vavruška (CZ)
7 / 10
3 (99 F)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Dospělí-E-STT
Pokorný Jan & Kalinová Martina
Taneční klub Vavruška (CZ)
14 / 15
1 (46)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Dospělí-C-LAT
Balek Theodor & Wright Gabriela
Taneční klub Vavruška (CZ)
7 / 9
2 (68 F)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Dospělí-E-LAT
Jeřábek Václav & Štěpánková Eliška
Taneční klub Vavruška (CZ)
6 – 7 / 10
3 (113)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Dospělí-E-LAT
Pokorný Jan & Kalinová Martina
Taneční klub Vavruška (CZ)
9 / 10
1 (28)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Mládež-C-LAT
Balek Theodor & Wright Gabriela
Taneční klub Vavruška (CZ)
2 / 5
13 (81 F)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Senioři-I-C-STT
Štrosser Ivan & Štrosserová Gabriela
Taneční klub Vavruška (CZ)
5 / 12
9 (238 F4)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Senioři-II-C-STT
Sedláček Jiří & Sedláčková Kateřina
Taneční klub Vavruška (CZ)
4 / 14
14 (109 F2)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Senioři-II-C-STT
Štrosser Ivan & Štrosserová Gabriela
Taneční klub Vavruška (CZ)
7 / 14
9 (247 F4)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Senioři-III-C-STT
Sedláček Jiří & Sedláčková Kateřina
Taneční klub Vavruška (CZ)
1 / 5
19 F (128 F3)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Senioři-II-C-LAT
Štrosser Ivan & Štrosserová Gabriela
Taneční klub Vavruška (CZ)
4 / 7
5 (5)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-E-LAT
Šindelář Vojtěch & Janebová Karolína
Taneční klub Vavruška (CZ)
6 / 13
9 (9)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-E-LAT
Pokorný Jan & Kalinová Martina
Taneční klub Vavruška (CZ)
9 – 10 / 13
3 (27)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-C-LAT
Heger Petr & Koutenská Karolína
Taneční klub Vavruška (CZ)
10 / 14
4 (45)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-C-LAT
Balek Theodor & Wright Gabriela
Taneční klub Vavruška (CZ)
11 – 12 / 14
2 (66 F)
— dancerank.cz