Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
09.02.2020 Únorové Géčko
Děti-II-E-KOMBI
Prošvic Josef & Holubová Justýna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
5 / 7
2 (66)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-II-D-STT
Zedka Filip & Holzknechtová Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
6 / 6
0 (0)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-I-E-STT
Prošvic Josef & Holubová Justýna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
4 / 4
0 (66)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-II-C-STT
Dušek Jan & Kubejová Kristýna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
8 / 8
0 (0)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-II-D-LAT
Zedka Filip & Holzknechtová Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
2 / 2
10 (10)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-I-E-LAT
Prošvic Josef & Holubová Justýna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
4 / 8
6 (79)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-I-E-LAT
Váňa Michal & Pomezná Nela
Taneční klub BONSTEP (CZ)
7 / 8
1 (10)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-II-E-LAT
Váňa Michal & Pomezná Nela
Taneční klub BONSTEP (CZ)
7 / 7
0 (10)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Mládež-E-LAT
Vodička Filip & Boudyšová Ludmila
Taneční klub BONSTEP (CZ)
4 / 9
7 (7)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Mládež-E-LAT
Klaban Matyáš & Bartoňová Anežka
Taneční klub BONSTEP (CZ)
5 / 9
6 (6)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Mládež-A-STT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
5 / 8
3 (5)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-STT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
11 / 17
8 (13)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-LAT
Zhouf Daniel & Váňová Anna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 / 19 M
37 F (274 F5)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-LAT
Veselý Jan & Vrátilová Karolína
Taneční klub BONSTEP (CZ)
15 / 19
4 (20)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-E-LAT
Vodička Filip & Boudyšová Ludmila
Taneční klub BONSTEP (CZ)
12 – 13 / 26
17 (24)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-E-LAT
Klaban Matyáš & Bartoňová Anežka
Taneční klub BONSTEP (CZ)
21 – 22 / 26
4 (10)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Mládež-D-STT
Míl Marek & Šimůnková Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 / 9
25 F (72 F3)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-B-LAT
Míl Marek & Šimůnková Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
2 / 15
27 F (41 F)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-B-LAT
Válek Lukáš & Blažková Tereza
Taneční klub BONSTEP (CZ)
6 / 15
13 (14)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-D-STT
Míl Marek & Šimůnková Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
2 / 20
32 F (104 F4)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-D-STT
Válek Lukáš & Blažková Tereza
Taneční klub BONSTEP (CZ)
18 – 19 / 20
1 (7)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Dospělí-LAT
Zhouf Daniel & Váňová Anna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
30 – 32 / 48
0 (0)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-D-STT
Veselý Vojtěch & Míšková Michaela
Taneční klub BONSTEP (CZ)
2 / 4
12 (61 F)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-D-LAT
Veselý Vojtěch & Míšková Michaela
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 / 5
19 F (181 F5)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Děti-II-E-KOMBI
Prošvic Josef & Holubová Justýna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
8 / 10
2 (64)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-E-LAT
Prošvic Josef & Holubová Justýna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
9 / 16
9 (71)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-II-D-LAT
Veselý Vojtěch & Míšková Michaela
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 / 8 C
24 F (205 F6)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Mládež-B-LAT
Míl Marek & Šimůnková Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
3 / 7
11 (11)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Mládež-B-LAT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
4 / 7
5 (21)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Mládež-E-LAT
Fišer Tomáš & Sekyrová Veronika
Taneční klub BONSTEP (CZ)
4 / 10
8 (33)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Mládež-E-STT
Fišer Tomáš & Sekyrová Veronika
Taneční klub BONSTEP (CZ)
6 / 7
1 (33)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Mládež-D-STT
Míl Marek & Šimůnková Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 / 6
22 F (22 F)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-D-STT
Míl Marek & Šimůnková Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 / 9
25 F (47 F2)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-D-STT
Válek Lukáš & Blažková Tereza
Taneční klub BONSTEP (CZ)
7 / 9
2 (6)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-B-LAT
Míl Marek & Šimůnková Kateřina
Taneční klub BONSTEP (CZ)
5 / 8
3 (14)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-B-LAT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
6 – 7 / 8
1 (22)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-B-LAT
Válek Lukáš & Blažková Tereza
Taneční klub BONSTEP (CZ)
6 – 7 / 8
1 (1)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Mládež-A-STT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
4 / 5
1 (1)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Dospělí-A-STT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
13 / 14
1 (2)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Mládež-B-LAT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
6 / 8
2 (16)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Dospělí-A-LAT
Veselý Jan & Vrátilová Karolína
Taneční klub BONSTEP (CZ)
10 / 12
2 (16)
21.12.2019 Vánoční cena města Rokycan
Dospělí-A-LAT
Zhouf Daniel & Váňová Anna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
2 / 7
17 F (237 F4)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-A-LAT
Zhouf Daniel & Váňová Anna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
5 / 25
26 F (220 F3)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-A-LAT
Veselý Jan & Vrátilová Karolína
Taneční klub BONSTEP (CZ)
15 / 25
12 (14)
14.12.2019 Vánoční cena TK Linie
Dospělí-B-STT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 / 3 A
17 F (214 F5)
14.12.2019 Vánoční cena TK Linie
Mládež-B-LAT
Procházka Adam & Zemanová Eliška
Taneční klub BONSTEP (CZ)
2 / 3
11 (14)
14.12.2019 Vánoční cena TK Linie
Dospělí-B-LAT
Kučera Vít & Neuwirthová Ludmila
Taneční klub BONSTEP (CZ)
5 / 7
2 (55)
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční…
SuperTL-Dospělí-LAT
Zhouf Daniel & Váňová Anna
Taneční klub BONSTEP (CZ)
25 / 36
56 (56)
08.12.2019 COOL DANCE - Vánoční cena měst…
Jun-I-D-STT
Veselý Vojtěch & Míšková Michaela
Taneční klub BONSTEP (CZ)
2 / 8
18 F (49 F)
08.12.2019 COOL DANCE - Vánoční cena měst…
Jun-I-D-LAT
Veselý Vojtěch & Míšková Michaela
Taneční klub BONSTEP (CZ)
9 / 12
3 (155 F4)
— dancerank.cz