Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
9 – 10 / 10
0 (0)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Děti-II-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
7 / 7
0 (0)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-C-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
6 / 14
12 (12)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Děti-II-C-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
5 / 10
7 (19)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-C-LAT
Rossi Rafael & Walker Adéla
Taneční klub Antonio (CZ)
4 / 10
8 (19)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Dospělí-E-LAT
Ryška Richard & Kadlecová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
8 / 11
3 (56)
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční…
TPV-J1-SOLO-STT
Fucymanová Markéta & Fucymanová Markéta
Taneční klub Antonio (CZ)
4 / 6
0 (0)
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční…
TPV-D2-SOLO-KOMB
Fucymanová Markéta & Fucymanová Markéta
Taneční klub Antonio (CZ)
7 – 9 / 11
0 (0)
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční…
TPV-J2-SOLO-LAT
Chýlková Karin & Chýlková Karin
Taneční klub Antonio (CZ)
7 / 7
0 (0)
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční…
TPV-J1-SOLO-LAT
Fucymanová Markéta & Fucymanová Markéta
Taneční klub Antonio (CZ)
9 / 10
0 (0)
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční…
TPV-J1-SOLO-LAT
Chýlková Karin & Chýlková Karin
Taneční klub Antonio (CZ)
10 / 10
0 (0)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Děti-II-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 14
32 F (174 F6)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-I-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
17 / 20
3 (6)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-I-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 18 C
36 F (210 F7)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Dospělí-E-LAT
Ryška Richard & Kadlecová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
3 / 7
11 (53)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-B-LAT
Ryška Jan & Folterová Amelie
Taneční klub Antonio (CZ)
7 / 11
4 (4)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
TL-Mládeže-LAT
Kudláč Matěj & Bajgarová Michaela
Taneční klub Antonio (CZ)
15 / 19
40 (40)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
TL-Jun-II-LAT
Ryška Jan & Folterová Amelie
Taneční klub Antonio (CZ)
17 / 25
38 (38)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Jun-I-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
25 / 25
0 (3)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Děti-II-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
15 – 16 / 16
0 (3)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Děti-II-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
8 / 16
10 (129 F5)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Jun-I-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
14 / 25
13 (142 F5)
16.11.2019 Pohár Královského města Slaný …
TL-Mládeže-LAT
Kudláč Matěj & Bajgarová Michaela
Taneční klub Antonio (CZ)
18 / 24
33 (33)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-I-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
15 / 15
0 (3)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-I-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
5 / 14
11 (118 F5)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Děti-II-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
10 / 10
0 (3)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Děti-II-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
10 / 11
1 (119 F5)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Dospělí-E-LAT
Ryška Richard & Kadlecová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
6 / 12
8 (52)
03.11.2019 Podzimní cena města Vyškova 20…
Jun-I-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
3 / 18
24 F (106 F5)
03.11.2019 Podzimní cena města Vyškova 20…
Děti-II-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
6 – 7 / 8
1 (107 F5)
02.11.2019 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Děti-II-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
11 / 11
0 (2)
02.11.2019 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Jun-I-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
9 – 10 / 11
1 (3)
02.11.2019 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Děti-II-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 10
26 F (66 F3)
02.11.2019 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Jun-I-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
3 / 12
16 F (82 F4)
02.11.2019 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Dospělí-E-LAT
Ryška Richard & Kadlecová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 7
23 (44)
26.10.2019 O pohár starosty města Uherské…
Jun-II-C-LAT
Ryška Jan & Folterová Amelie
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 14 B
32 F (200 F8)
19.10.2019 Prague Dance Festival For All …
Jun-II-C-LAT
Ryška Jan & Folterová Amelie
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 13
31 F (168 F7)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Děti-II-D-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
11 / 13
2 (2)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Děti-II-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
3 / 13
19 F (19 F)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Jun-I-D-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
3 / 15
21 F (40 F2)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Jun-II-C-LAT
Ryška Jan & Folterová Amelie
Taneční klub Antonio (CZ)
2 / 15
27 F (137 F6)
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, V…
Dospělí-E-LAT
Ryška Richard & Kadlecová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
6 / 10
6 (21)
28.09.2019 QUICK Dance CUP
Jun-II-C-LAT
Ryška Jan & Folterová Amelie
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 11
27 F (110 F5)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance a KD Želez…
SuperTL-Mládeže-LAT
Kudláč Matěj & Bajgarová Michaela
Taneční klub Antonio (CZ)
29 / 29
64 (64)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
TL-Jun-II-LAT
Kudláč Matěj & Bajgarová Michaela
Taneční klub Antonio (CZ)
13 – 14 / 26
51 (51)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
TL-Mládeže-LAT
Kudláč Matěj & Bajgarová Michaela
Taneční klub Antonio (CZ)
13 / 19
45 (45)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
Jun-I-E-STT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
4 / 5
1 (190)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
Děti-II-E-KOMBI
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 6
22 (212)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
Jun-I-E-LAT
Šedovič Adam & Vykrutová Sára
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 7
23 (632)
21.09.2019 DANCE CUP 2019
Mládež-C-LAT
Ryška Jan & Folterová Amelie
Taneční klub Antonio (CZ)
1 / 8
24 F (65 F3)

Celkem nalezeno 131 výsledků.

— dancerank.cz