Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Dospělí-B-LAT
Jesionka Vojtěch & Jesionková Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
11 – 12 / 15
3 (20)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
1 / 12
28 (89)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-II-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 12
22 F (132 F)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-I-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 13
19 (152)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-II-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 12
10 (90 F)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 7
0 (132 F)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 10
3 (93 F)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 10
8 (109)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 6
1 (110)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
10 / 14
6 (73 F)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 10
7 (80 F)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 6
16 (60)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
6 / 7
1 (61)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 8
6 (120)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 5
13 (133)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Dospělí-D-STT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 12
16 F (93 F3)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 – 10 / 12
2 (10)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Dospělí-D-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 9 C
19 F (247 F5)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Dospělí-B-LAT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 8
12 (50 F)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Dospělí-B-LAT
Gába Ondřej & Moravcová Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 8
3 (38)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-I-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
20 / 20
0 (98)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
11 – 12 / 15
3 (101)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
11 / 16
5 (55 F)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-I-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
11 – 12 / 22
12 (67 F)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
6 / 8
2 (8)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Dospělí-D-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 10
5 (228 F4)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Dospělí-B-LAT
Gába Ondřej & Moravcová Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 / 13
6 (35)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
TL-Jun-I-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
16 – 17 / 27
43 (43)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Jun-I-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
13 – 14 / 25
13 (97)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Jun-II-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
17 / 18
1 (98)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Jun-II-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 / 17
10 (45 F)
24.11.2019 Kometa Low Cost
Jun-I-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
15 – 16 / 21
5 (50 F)
24.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-D-STT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 10
7 (77 F2)
24.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
6 – 7 / 10
3 (6)
24.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-B-LAT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 6
16 F (38 F)
24.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-D-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 6
10 (223 F4)
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Mládež-B-LAT
Verner Jakub & Stiborská Natálie
Taneční a sportovní klub… (CZ)
13 / 13
0 (0)
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-D-STT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 11
8 (70 F2)
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
8 / 11
3 (3)
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-D-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 11
15 F (213 F4)
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-B-LAT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
10 – 11 / 18
9 (22)
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Dospělí-B-LAT
Verner Jakub & Stiborská Natálie
Taneční a sportovní klub… (CZ)
18 / 18
0 (0)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-II-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
8 / 9
1 (38)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 11
6 (44)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-I-E-STT
Kupka Josef & Plačková Pavlína
Taneční a sportovní klub… (CZ)
11 / 11
0 (9)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-II-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
8 / 10
2 (88)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-I-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 14
26 (114)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Jun-I-E-LAT
Kupka Josef & Plačková Pavlína
Taneční a sportovní klub… (CZ)
12 – 14 / 14
0 (8)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Dospělí-D-STT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 12
10 (62 F2)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Dospělí-B-LAT
Neděla Jakub_Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 11
9 (13)

Celkem nalezeno 548 výsledků.

— dancerank.cz