Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
28.11.2021 Zimní Sparta CUP 2021
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Bušfyová Adriana
Taneční škola Hes (CZ)
8 / 8
0 (2)
28.11.2021 Zimní Sparta CUP 2021
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Bušfyová Adriana
Taneční škola Hes (CZ)
8 / 8
0 (2)
17.11.2021 Listopadový pohár města Kladna
Dospělí-E-STT
Čajan Dominik & Škopková Michaela
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7
23 (23)
17.11.2021 Listopadový pohár města Kladna
Dospělí-E-STT
Karásek David & Ančerlová Marie
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 7
4 (4)
17.11.2021 Listopadový pohár města Kladna
Dospělí-C-STT
Solil Jan & Jiránková Zuzana
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 5
19 F (78 F2)
17.11.2021 Listopadový pohár města Kladna
Dospělí-E-LAT
Karásek David & Ančerlová Marie
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 6
16 (16)
17.11.2021 Listopadový pohár města Kladna
Dospělí-E-LAT
Čajan Dominik & Škopková Michaela
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 6
10 (10)
17.11.2021 O cenu města Jičína
Senioři-I-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 8
24 F (179 F2)
17.11.2021 O cenu města Jičína
Senioři-II-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 8
24 F (203 F3)
14.11.2021 Holický kramflíček 26.ročník
Dospělí-D-LAT
Horák Jan & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 3
11 (62 F2)
14.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Senioři-I-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 5
7 (144 F)
14.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Senioři-II-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 7
11 (155 F)
13.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Dospělí-E-STT
Lejnar Jan.Jáchym & Šmejkalová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 8
18 (74)
13.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Mládež-E-STT
Lejnar Jan.Jáchym & Šmejkalová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 8
24 (98)
13.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Dospělí-C-STT
Solil Jan & Jiránková Zuzana
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 6
22 F (59 F)
13.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Bušfyová Adriana
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 6
1 (2)
13.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Dospělí-D-LAT
Horák Jan & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 14
26 F (51 F2)
13.11.2021 Podzimní cena KST Silueta Prah…
Dospělí-A-LAT
Lasík Adam & Kalendová Lenka
Taneční škola Hes (CZ)
10 / 13
3 (35)
06.11.2021 Velká cena města Berouna 2021 …
Senioři-I-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 4
12 (137 F)
06.11.2021 51. Mezinárodní taneční festiv…
MČR-Senioři-II-STT
Sedlář Milan & Grošupová Martina
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 24
0 (0)
31.10.2021 O kutnohorský groš
Dospělí-E-STT
Lejnar Jan.Jáchym & Šmejkalová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7
23 (56)
31.10.2021 O kutnohorský groš
Dospělí-C-LAT
Bednář Tomáš & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 5
19 F (186 F5)
30.10.2021 Podještědský pohár - 51. roční…
Dospělí-A-LAT
Lasík Adam & Kalendová Lenka
Taneční škola Hes (CZ)
10 – 11 / 16
7 (32)
30.10.2021 Podještědský pohár - 51. roční…
Dospělí-C-LAT
Bednář Tomáš & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7
23 F (190 F5)
30.10.2021 Podještědský pohár - 51. roční…
TL-Dospělí-LAT
Lasík Adam & Kalendová Lenka
Taneční škola Hes (CZ)
28 / 34
26 (26)
28.10.2021 Pojizerský pohár - Cena TK RYT…
SuperTL-Dospělí-STT
Pěnkava Robert & Hrubá Veronika
Taneční škola Hes (CZ)
10 / 47
180 (180)
28.10.2021 Pojizerský pohár - Cena TK RYT…
SuperTL-Dospělí-LAT
Pěnkava Robert & Hrubá Veronika
Taneční škola Hes (CZ)
27 / 46
60 (60)
28.10.2021 Pojizerský pohár - Cena TK RYT…
SuperTL-Dospělí-LAT
Krejčík Vít & Mrázková Dominika
Taneční škola Hes (CZ)
32 – 33 / 46
60 (60)
28.10.2021 Pojizerský pohár - Cena TK RYT…
SuperTL-Dospělí-LAT
Lasík Adam & Kalendová Lenka
Taneční škola Hes (CZ)
40 – 42 / 46
45 (45)
24.10.2021 Podzimní cena města Kladna
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Bušfyová Adriana
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 6
1 (1)
24.10.2021 Podzimní cena města Kladna
Dospělí-C-LAT
Bednář Tomáš & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 11
27 F (167 F4)
24.10.2021 Podzimní cena města Kladna
Dospělí-B-LAT
Krejčík Vít & Mrázková Dominika
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 8
18 F (18 F)
23.10.2021 Jilemnický taneční pohár
Senioři-I-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 5
7 (109)
23.10.2021 Jilemnický taneční pohár
Senioři-II-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 6
16 F (125 F)
23.10.2021 Mistrovství České republiky 20…
MČR-Dospělí-STT
Pěnkava Robert & Hrubá Veronika
Taneční škola Hes (CZ)
15 / 62
0 (0)
16.10.2021 Cena KTS Příbram
Mládež-E-STT
Lejnar Jan.Jáchym & Šmejkalová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 15
33 (33)
16.10.2021 Cena KTS Příbram
Dospělí-C-STT
Solil Jan & Jiránková Zuzana
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 5
13 (37)
16.10.2021 Cena KTS Příbram
Dospělí-D-LAT
Horák Jan & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 12
9 (25 F)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-D-LAT
Horák Jan & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 12
16 F (16 F)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-C-LAT
Bednář Tomáš & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 12
28 F (140 F3)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-C-STT
Solil Jan & Jiránková Zuzana
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 6
10 (24)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Bušfyová Adriana
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 6
0 (0)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-A-STT
Helmich Viktor & Drekslerová Mariana
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 15
27 F (64 F2)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-A-LAT
Lasík Adam & Kalendová Lenka
Taneční škola Hes (CZ)
7 / 12
7 (25)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
SuperTL-Sen-II-STT
Pek Jiří & Pokorná Jana
Taneční škola Hes (CZ)
17 – 18 / 26
87 (87)
10.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
SuperTL-Sen-I-STT
Berka Aleš & Berková.Niederme. Ilona
Taneční škola Hes (CZ)
9 / 14
161 (161)
09.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-C-STT
Solil Jan & Jiránková Zuzana
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 9
6 (14)
09.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Bušfyová Adriana
Taneční škola Hes (CZ)
9 / 9
0 (0)
09.10.2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup…
Dospělí-C-LAT
Bednář Tomáš & Pourová Markéta
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 10
26 F (112 F2)
08.10.2021 MČR S1 a S2 v 10tancích, Fuego…
Senioři-II-A-STT
Pek Jiří & Pokorná Jana
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 8
18 F (18 F)
— dancerank.cz