Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-I-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 5
19 F (19 F)
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-I-C-LAT
Pek Jiří & Pokorná Jana
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 6
22 F (94 F3)
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-II-B-STT
Pek Jiří & Pokorná Jana
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 6
16 F (135 F4)
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-II-D-STT
Březina Jiří & Březinová Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7
23 F (42 F2)
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-II-D-STT
Čmolík Pavel & Čmolíková Věra
Taneční škola Hes (CZ)
7 / 7
0 (0)
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-I-B-STT
Pek Jiří & Pokorná Jana
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 8
18 F (153 F5)
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-II-D-LAT
Čmolík Pavel & Čmolíková Věra
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 3
5 (5)
20.10.2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mi…
Senioři-II-C-LAT
Pek Jiří & Pokorná Jana
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 4
18 F (112 F4)
20.10.2019 Fuego Cup
Mládež-E-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 13
31 (187)
20.10.2019 Fuego Cup
Mládež-E-STT
Melichar Nikolaj & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 13
25 (217)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-E-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 25 D
43 (230)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-D-STT
Le_Quy Anh_Vu & Lintymerová Eliška
Taneční škola Hes (CZ)
6 – 7 / 15
10 (48 F2)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-B-STT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
7 – 8 / 20
14 (158 F3)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-B-STT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
14 / 20
6 (12)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-C-STT
Klášterka Jan & Zintlová Barbora
Taneční škola Hes (CZ)
5 / 12
9 (118 F2)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Štaffová Jana
Taneční škola Hes (CZ)
7 / 12
5 (73 F)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-E-LAT
Klášterka Jan & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 17
23 (83)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-D-LAT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
10 / 22
14 (163 F3)
20.10.2019 Fuego Cup
Dospělí-B-LAT
Krejčík Vít & Lintymerová Eliška
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 18
24 F (69 F2)
12.10.2019 Cena města Benešova
Mládež-E-STT
Melichar Nikolaj & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7
23 (179)
12.10.2019 Cena města Benešova
Mládež-E-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 7
17 (137)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-B-STT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 15
21 F (144 F3)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-D-STT
Le_Quy Anh_Vu & Lintymerová Eliška
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 9
13 (38 F2)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-D-STT
Černý Jan & Písková Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
8 / 9
1 (10)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-E-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 5
19 (156)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-E-STT
Melichar Nikolaj & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 5
13 (192)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-B-LAT
Krejčík Vít & Lintymerová Eliška
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 12
22 F (45 F)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-D-LAT
Černý Jan & Písková Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
8 / 9
1 (4)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-E-LAT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7 D
23 (206)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-E-LAT
Klášterka Jan & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 7
17 (60)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Senioři-II-D-STT
Čmolík Pavel & Čmolíková Věra
Taneční škola Hes (CZ)
4 / 5
1 (1)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Senioři-II-D-LAT
Čmolík Pavel & Čmolíková Věra
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 7
1 (1)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Senioři-III-D-STT
Čmolík Pavel & Čmolíková Věra
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 2
16 (17)
12.10.2019 Podzimní Cup 2019
Senioři-III-D-LAT
Čmolík Pavel & Čmolíková Věra
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 4
12 (13)
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, V…
TL-Senioři-I-STT
Sedlář Milan & Grošupová Martina
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 12
198 (198)
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí,…
Dospělí-B-STT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 10
6 (6)
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí,…
Dospělí-C-STT
Kudroň Jakub & Štaffová Jana
Taneční škola Hes (CZ)
4 / 11
9 (68 F)
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí,…
Dospělí-D-STT
Le_Quy Anh_Vu & Lintymerová Eliška
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 13
19 F (25 F2)
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí,…
Dospělí-D-STT
Votruba David & Žatecká Michaela
Taneční škola Hes (CZ)
7 / 13
8 (123 F)
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí,…
Dospělí-D-STT
Černý Jan & Písková Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
13 / 13
0 (9)
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí,…
Dospělí-D-LAT
Hrdinka Tomáš & Janderová Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
4 / 7
5 (149 F3)
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí,…
Dospělí-D-LAT
Černý Jan & Písková Lucie
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 7
1 (3)
29.09.2019 Plzeň 2019 - Grand Prix Parkho…
Dospělí-A-STT
Tomášek Martin & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes (CZ)
4 / 7
5 (312 F2)
29.09.2019 Plzeň 2019 - Grand Prix Parkho…
Dospělí-A-STT
Drábek Antonín & Kloučková Julie
Taneční škola Hes (CZ)
6 / 7
1 (28)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD …
Mládež-E-STT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7
23 (120)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD …
Mládež-E-STT
Melichar Nikolaj & Gregorová Karolína
Taneční škola Hes (CZ)
2 / 7
17 (156)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD …
Mládež-E-LAT
Solil Jan & Vostrovská Kateřina
Taneční škola Hes (CZ)
1 / 7
23 (183)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance a KD Želez…
TL-Senioři-I-STT
Sedlář Milan & Grošupová Martina
Taneční škola Hes (CZ)
3 / 13
180 (180)
22.09.2019 ÚSTECKÝ POHÁR - JUBILEJNÍ 50.…
Dospělí-B-STT
Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea
Taneční škola Hes (CZ)
4 / 7
5 (123 F2)
22.09.2019 ÚSTECKÝ POHÁR - JUBILEJNÍ 50.…
Dospělí-B-STT
Pavouček Dominik & Březinová Adéla
Taneční škola Hes (CZ)
7 / 7
0 (14)
— dancerank.cz