Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Jun-II-E-STT
Rejman Maxim & Buriánková Kateřina
TK Maestro (CZ)
6 / 16
12 (12)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Jun-II-C-STT
Makrlík Ondřej & Severinová Anna
TK Maestro (CZ)
6 / 10
4 (173 F2)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-STT
Černý Jiří & Petrusová Hana
TK Maestro (CZ)
14 – 16 / 18
2 (29)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Jun-II-C-LAT
Rejman Maxim & Buriánková Kateřina
TK Maestro (CZ)
10 / 10
0 (0)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-LAT
Černý Jiří & Petrusová Hana
TK Maestro (CZ)
3 / 19
25 (129)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-LAT
Homolka Ondřej & Pacnerová Rozálie
TK Maestro (CZ)
8 – 9 / 19
12 (28)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-C-LAT
Holý Tomáš & Šilhová Alžběta
TK Maestro (CZ)
10 / 16
6 (26 F)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-LAT
Holý Tomáš & Šilhová Alžběta
TK Maestro (CZ)
13 / 21
8 (34 F)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-STT
Bříza Lukáš & Krejčí Veronika
TK Maestro (CZ)
18 – 19 / 28
11 (68)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-STT
Kučera Jakub.Jan & Merklová Monika
TK Maestro (CZ)
28 / 28
0 (1)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-LAT
Löfler Marek & Houžvičková Adéla
TK Maestro (CZ)
15 / 21
6 (10)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-LAT
Kučera Jakub.Jan & Merklová Monika
TK Maestro (CZ)
18 – 19 / 21
2 (4)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-C-LAT
Holý Tomáš & Šilhová Alžběta
TK Maestro (CZ)
5 / 8
3 (20 F)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-LAT
Velyhan Aleksej & Vilhanová Karin
TK Maestro (CZ)
1 / 6
22 (190)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-LAT
Homolka Ondřej & Pacnerová Rozálie
TK Maestro (CZ)
2 / 6
16 (16)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-E-LAT
Velyhan Aleksej & Vilhanová Karin
TK Maestro (CZ)
3 / 13 D
17 (207)
16.02.2020 MIA CUP
Dospělí-A-LAT
Löfler Marek & Houžvičková Adéla
TK Maestro (CZ)
19 / 20
1 (4)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Jun-II-LAT
Makrlík Ondřej & Severinová Anna
TK Maestro (CZ)
18 – 19 / 20
32 (32)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
TK Maestro (CZ)
2 / 20
182 (182)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Dospělí-LAT
Havel Adam & Cihlářová Anna
TK Maestro (CZ)
7 / 27
117 (117)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Dospělí-LAT
Löfler Marek & Houžvičková Adéla
TK Maestro (CZ)
18 – 20 / 27
37 (37)
15.02.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
Dospělí-A-LAT
Löfler Marek & Houžvičková Adéla
TK Maestro (CZ)
23 / 25
2 (3)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-I-C-STT
Ratnikov David & Hendrychová Sára
TK Maestro (CZ)
3 / 6
10 (173 F5)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-II-C-STT
Ratnikov David & Hendrychová Sára
TK Maestro (CZ)
6 / 8
2 (175 F5)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-STT
Kučera Jakub.Jan & Merklová Monika
TK Maestro (CZ)
16 / 17
1 (1)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-LAT
Kučera Jakub.Jan & Merklová Monika
TK Maestro (CZ)
18 / 19
1 (2)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Jun-I-LAT
Ratnikov David & Hendrychová Sára
TK Maestro (CZ)
27 / 30
0 (0)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Dospělí-LAT
Havel Adam & Cihlářová Anna
TK Maestro (CZ)
26 – 27 / 48
0 (0)
18.01.2020 Nezbedný bakalář 2020 (40. roč…
Jun-II-D-LAT
Rejman Maxim & Buriánková Kateřina
TK Maestro (CZ)
1 / 9 C
25 F (204 F6)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-C-STT
Ratnikov David & Hendrychová Sára
TK Maestro (CZ)
2 / 4
12 (157 F5)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-E-STT
Severin Jakub & Novotná Ema
TK Maestro (CZ)
2 / 13
25 (58)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-II-C-STT
Makrlík Ondřej & Severinová Anna
TK Maestro (CZ)
2 / 9
19 F (169 F2)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-II-C-STT
Ratnikov David & Hendrychová Sára
TK Maestro (CZ)
5 / 9
6 (163 F5)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Děti-II-E-KOMBI
Severin Jakub & Novotná Ema
TK Maestro (CZ)
1 / 10
26 (84)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-C-LAT
Ratnikov David & Hendrychová Sára
TK Maestro (CZ)
3 / 3
5 (85 F2)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-E-LAT
Severin Jakub & Novotná Ema
TK Maestro (CZ)
2 / 16
28 (76)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-II-C-LAT
Ratnikov David & Hendrychová Sára
TK Maestro (CZ)
10 – 11 / 11
0 (85 F2)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Děti-II-D-STT
Kubálek Šimon & Vasilache Dana
TK Maestro (CZ)
4 / 4
0 (45)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Děti-II-E-KOMBI
Severin Jakub & Novotná Ema
TK Maestro (CZ)
2 / 6
16 (33)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Jun-I-D-LAT
Kubálek Šimon & Vasilache Dana
TK Maestro (CZ)
2 / 10
20 F (192 F8)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Jun-I-E-LAT
Severin Jakub & Novotná Ema
TK Maestro (CZ)
3 / 11
15 (32)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Děti-II-D-LAT
Kubálek Šimon & Vasilache Dana
TK Maestro (CZ)
1 / 3 C
17 F (209 F9)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Jun-II-D-LAT
Rejman Maxim & Buriánková Kateřina
TK Maestro (CZ)
4 / 11
9 (179 F5)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Jun-II-C-LAT
Jakubes Šimon & Jůzová Anežka
TK Maestro (CZ)
2 / 10
20 F (212 F2)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Mládež-C-LAT
Jakubes Šimon & Jůzová Anežka
TK Maestro (CZ)
1 / 5
19 F (231 F3)
21.12.2019 Vánoční cena města Rokycan
Dospělí-A-STT
Havíř Jan & Mahenová Barbora
TK Maestro (CZ)
3 / 3
5 (5)
21.12.2019 Vánoční cena města Rokycan
Dospělí-A-LAT
Löfler Marek & Houžvičková Adéla
TK Maestro (CZ)
6 / 7
1 (1)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-A-STT
Klápa Adam & Krásová Aneta
TK Maestro (CZ)
1 / 20
38 F (163 F4)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-A-STT
Bříza Lukáš & Krejčí Veronika
TK Maestro (CZ)
7 / 20
15 (57)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-A-LAT
Klápa Adam & Krásová Aneta
TK Maestro (CZ)
1 / 25
45 F (99 F3)
— dancerank.cz