Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-D-LAT
Bárta Jiří & Sluková Kristýna
STK Praha (CZ)
13 / 21
8 (21)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-STT
Holý Jakub & Navrátilíková Kateřina
STK Praha (CZ)
21 / 28
9 (19)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-STT
Konečný Jan & Vrablíková Michaela
STK Praha (CZ)
8 / 17
11 (34)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-LAT
Rubáš Štěpán & Černá Simona
STK Praha (CZ)
4 / 21 M
21 F (218 F5)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-LAT
Klíma Daniel & Pšeničková Radka
STK Praha (CZ)
7 / 21
16 (331)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-LAT
Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka
STK Praha (CZ)
4 / 18
18 F (90 F3)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-LAT
Holý Jakub & Navrátilíková Kateřina
STK Praha (CZ)
6 – 8 / 18
12 (60)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-LAT
Konečný Jan & Vrablíková Michaela
STK Praha (CZ)
17 / 18
1 (1)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Senioři-I-A-LAT
Durchánek Stanislav & Šebková Kateřina
STK Praha (CZ)
1 / 3
17 F (167 F6)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Senioři-I-A-LAT
Valčuha David & Čapková Michaela
STK Praha (CZ)
2 / 3
11 (11)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-D-LAT
Bárta Jiří & Sluková Kristýna
STK Praha (CZ)
11 / 16
5 (13)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-LAT
Materna Tomáš & Mühlová Evelína
STK Praha (CZ)
5 / 13
12 (15)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-III-STT
Cinybulk Jiří & Krejčová Věra
STK Praha (CZ)
20 / 23
68 (68)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-IV-STT
Cinybulk Jiří & Krejčová Věra
STK Praha (CZ)
5 / 5
192 (192)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-I-LAT
Klíma Daniel & Pšeničková Radka
STK Praha (CZ)
2 / 11
396 (396)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-I-LAT
Durchánek Stanislav & Šebková Kateřina
STK Praha (CZ)
4 / 11
324 (324)
16.02.2020 MIA CUP
Dospělí-A-STT
Holý Jakub & Navrátilíková Kateřina
STK Praha (CZ)
10 – 11 / 13
2 (10)
16.02.2020 MIA CUP
Dospělí-A-LAT
Krivošej Jan & Mrázová Lucie
STK Praha (CZ)
18 / 20
2 (5)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Jun-II-STT
Král Šimon & Kubíková Julie
STK Praha (CZ)
13 / 18
49 (49)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Jun-I-STT
Král Šimon & Kubíková Julie
STK Praha (CZ)
4 / 11
135 (135)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Jun-II-LAT
Král Šimon & Kubíková Julie
STK Praha (CZ)
15 / 20
40 (40)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Jun-I-LAT
Král Šimon & Kubíková Julie
STK Praha (CZ)
7 / 18
108 (108)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Dospělí-STT
Holý Jakub & Navrátilíková Kateřina
STK Praha (CZ)
18 / 20
33 (33)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Dospělí-LAT
Klíma Daniel & Pšeničková Radka
STK Praha (CZ)
17 / 27
42 (42)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Dospělí-LAT
Durchánek Stanislav & Šebková Kateřina
STK Praha (CZ)
22 / 27
30 (30)
15.02.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
Dospělí-A-LAT
Rubáš Štěpán & Černá Simona
STK Praha (CZ)
1 / 25
43 F (197 F4)
15.02.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
Dospělí-A-LAT
Klíma Daniel & Pšeničková Radka
STK Praha (CZ)
12 / 25
15 (315)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-STT
Holý Jakub & Navrátilíková Kateřina
STK Praha (CZ)
15 / 17
2 (8)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-LAT
Rubáš Štěpán & Černá Simona
STK Praha (CZ)
4 / 19
19 F (154 F3)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-A-LAT
Skoupý Sebastian & Holá Lenka
STK Praha (CZ)
19 / 19
0 (3)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-E-LAT
Bárta Jiří & Sluková Kristýna
STK Praha (CZ)
2 / 26 D
40 (228)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-B-LAT
Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka
STK Praha (CZ)
7 / 15
10 (72 F2)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-B-LAT
Holý Jakub & Navrátilíková Kateřina
STK Praha (CZ)
11 / 15
6 (48)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Dospělí-D-LAT
Bárta Jiří & Sluková Kristýna
STK Praha (CZ)
13 / 21
8 (8)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Jun-I-LAT
Král Šimon & Kubíková Julie
STK Praha (CZ)
7 / 30
0 (0)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Do 21let-LAT
Jašek Josef & Vašíčková Lucie
STK Praha (CZ)
21 / 24
0 (0)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Dospělí-LAT
Synek Martin & Šrejmová Adriana
STK Praha (CZ)
37 – 39 / 48
0 (0)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Dospělí-LAT
Jašek Josef & Vašíčková Lucie
STK Praha (CZ)
43 – 48 / 48
0 (0)
01.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Dospělí-LAT
Klíma Daniel & Pšeničková Radka
STK Praha (CZ)
43 – 48 / 48
0 (0)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-E-LAT
Bárta Jiří & Sluková Kristýna
STK Praha (CZ)
3 / 11
15 (188)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-B-LAT
Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka
STK Praha (CZ)
3 / 8
12 (62 F2)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Dospělí-C-LAT
Materna Tomáš & Mühlová Evelína
STK Praha (CZ)
6 / 9
3 (3)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Dospělí-E-LAT
Bárta Jiří & Sluková Kristýna
STK Praha (CZ)
1 / 10
26 (173)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Dospělí-A-LAT
Valčuha David & Čapková Michaela
STK Praha (CZ)
7 / 12
5 (67 F)
12.01.2020 Velká cena města Brna - postup…
Dospělí-B-LAT
Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka
STK Praha (CZ)
6 / 15
11 (50 F2)
21.12.2019 Vánoční cena města Rokycan
Dospělí-D-STT
Krivošej Jan & Šindelářová Alice
STK Praha (CZ)
2 / 5
13 (173 F3)
21.12.2019 Vánoční cena města Rokycan
Dospělí-A-LAT
Skoupý Sebastian & Holá Lenka
STK Praha (CZ)
5 / 7
2 (3)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-E-LAT
Bárta Jiří & Sluková Kristýna
STK Praha (CZ)
1 / 13
31 (147)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-D-STT
Krivošej Jan & Šindelářová Alice
STK Praha (CZ)
6 / 9
5 (160 F3)
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-A-STT
Vojtík Michal & Holá Helena
STK Praha (CZ)
14 / 20
6 (32)
— dancerank.cz