Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
07.03.2020 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-E-STT
Mikulka Jakub & Marková Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
6 / 7
1 (1)
07.03.2020 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Dospělí-E-STT
Mikulka Jakub & Marková Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
6 – 7 / 10
3 (4)
07.03.2020 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-E-LAT
Mikulka Jakub & Marková Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
6 – 7 / 8
1 (1)
07.03.2020 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Dospělí-E-LAT
Mikulka Jakub & Marková Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
7 – 8 / 10
2 (3)
07.03.2020 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 8
3 (373 F4)
07.03.2020 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 8
3 (235 F3)
29.02.2020 Mistrovství České republiky 20…
Jun-II-STT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
34 – 35 / 36
0 (0)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-II-STT
Hošek Vlastimil & Pokorná Marcela
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
2 / 28
429 (429)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-II-LAT
Hošek Vlastimil & Pokorná Marcela
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
1 / 11
432 (432)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
7 / 9
2 (370 F4)
08.02.2020 Hlinecké Géčko
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
4 / 8
6 (232 F3)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-II-C-LAT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
11 / 12
1 (9)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-II-B-STT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
8 / 10
2 (13)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 7
2 (368 F4)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-B-STT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
9 / 9
0 (13)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
2 / 5
13 (226 F3)
11.01.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-C-LAT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
10 / 10
0 (9)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-C-LAT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
10 / 16
8 (8)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Senioři-I-B-LAT
Hošek Vlastimil & Pokorná Marcela
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
1 / 2
16 (60 F2)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-B-STT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 8
3 (11)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Senioři-II-B-LAT
Hošek Vlastimil & Pokorná Marcela
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
1 / 6
22 F (82 F3)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
TL-Jun-II-STT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
19 / 22
28 (28)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
7 / 9
2 (213 F3)
10.11.2019 Danza LIFE! Cup 2019
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 7
2 (366 F4)
03.11.2019 Podzimní cena města Vyškova 20…
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 7
2 (364 F4)
03.11.2019 Podzimní cena města Vyškova 20…
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
2 / 10
20 F (211 F3)
03.11.2019 50. Mezinárodní taneční festiv…
MČR-Senioři-II-LAT
Hošek Vlastimil & Pokorná Marcela
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
3 / 12
0 (0)
02.11.2019 50. Mezinárodní taneční festiv…
MČR-Senioři-II-STT
Hošek Vlastimil & Pokorná Marcela
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
4 / 26
0 (0)
19.10.2019 Podještědský pohár - 50. roční…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
3 / 20
180 (180)
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, V…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
2 / 25
198 (198)
21.09.2019 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 29…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
3 / 22
165 (165)
21.09.2019 DANCE CUP 2019
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
1 / 7
23 F (362 F4)
21.09.2019 DANCE CUP 2019
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
3 / 12
16 F (191 F2)
07.09.2019 Dvectis Kometa Cup 2019
SuperTL-Jun-II-STT
Vepřek Filip & Sámelová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
27 – 28 / 35
60 (60)
07.09.2019 Dvectis Kometa Cup 2019
SuperTL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
13 / 37
115 (115)
24.08.2019 30 let Olympu - Taneční liga m…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
6 / 23
116 (116)
09.06.2019 Kometa LOW COST
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
11 – 12 / 13
1 (174 F)
09.06.2019 Kometa LOW COST
Dospělí-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
10 – 12 / 13
1 (175 F)
09.06.2019 Kometa LOW COST
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
8 – 9 / 10
1 (339 F3)
01.06.2019 O cenu města Hluk
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
3 / 3
5 (338 F3)
01.06.2019 O cenu města Hluk
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 5
0 (173 F)
25.05.2019 Velká cena MZ Dance Team Plzeň…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
1 / 17
162 (162)
04.05.2019 ANTONIO CUP TL 2019 - Frýdlant…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
3 / 10
135 (135)
20.04.2019 Velká cena hejtmanky Jihočeské…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
4 / 20
162 (162)
13.04.2019 Kladenský pohár 2019 - 7.roční…
TL-Dospělí-STT
Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
5 / 29
144 (144)
07.04.2019 Blanenský Danza Cup
Dospělí-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
9 / 9
0 (333 F3)
07.04.2019 Blanenský Danza Cup
Mládež-D-STT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
6 / 6
0 (333 F3)
07.04.2019 Blanenský Danza Cup
Dospělí-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
8 – 10 / 13
5 (167 F)
07.04.2019 Blanenský Danza Cup
Mládež-D-LAT
Vařeka Marek & Kosová Adéla
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
4 / 8
6 (173 F)
30.03.2019 Mistrovství ČR - kombinace 10 …
Jun-II-10 tanců
Kolák Albert & Průšová Alexandra
Klub Tanečního Sportu Šu… (CZ)
18 – 19 / 34
0 (0)
— dancerank.cz