Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Dospělí-A-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
6 / 17
15 (32)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Dospělí-A-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
4 / 21
21 F (54 F)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
TL-Mládeže-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
5 / 13
120 (120)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
TL-Mládeže-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
13 / 19
45 (45)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
TL-Mládeže-LAT
Poremski Petr & Homolová Vendula
Dance studio Ostrava (CZ)
14 / 19
42 (42)
23.11.2019 Taneční soutěž TATRA 2019
Dospělí-A-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
5 / 16
15 (17)
23.11.2019 Taneční soutěž TATRA 2019
Dospělí-A-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
8 / 27
23 (33)
16.11.2019 Pohár Královského města Slaný …
TL-Mládeže-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
14 – 15 / 26
45 (45)
16.11.2019 Pohár Královského města Slaný …
TL-Mládeže-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
11 / 24
57 (57)
09.11.2019 Dance Sport Festival Hodonín G…
Dospělí-B,A,M-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
2 / 6
0 (0)
09.11.2019 Dance Sport Festival Hodonín G…
Dospělí-B,A,M-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
3 / 5
0 (0)
03.11.2019 Podzimní cena města Vyškova 20…
Mládež-B-LAT
Polášek Kryštof & Šebestová Lucie
Dance studio Ostrava (CZ)
3 / 10
14 (269 F4)
03.11.2019 Podzimní cena města Vyškova 20…
Dospělí-B-LAT
Polášek Kryštof & Šebestová Lucie
Dance studio Ostrava (CZ)
1 / 7 A
23 F (292 F5)
03.11.2019 50. Mezinárodní taneční festiv…
MČR-Senioři-III-STT
Fajkus Roman & Fajkusová Monika
Dance studio Ostrava (CZ)
6 / 19
0 (0)
03.11.2019 50. Mezinárodní taneční festiv…
MČR-Senioři-IV-STT
Valečko Petr & Valečková Danuše
Dance studio Ostrava (CZ)
5 / 6
0 (0)
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, V…
Dospělí-B-LAT
Polášek Kryštof & Šebestová Lucie
Dance studio Ostrava (CZ)
7 – 8 / 14
8 (255 F4)
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, V…
TL-Senioři-III-STT
Fajkus Roman & Fajkusová Monika
Dance studio Ostrava (CZ)
3 / 15
180 (180)
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, V…
TL-Senioři-III-STT
Valečko Petr & Valečková Danuše
Dance studio Ostrava (CZ)
15 / 15
43 (43)
12.10.2019 Grand Prix Austerlitz 2019, V…
TL-Senioři-IV-STT
Valečko Petr & Valečková Danuše
Dance studio Ostrava (CZ)
4 / 4
108 (108)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD …
Jun-II-B-LAT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
7 / 13
8 (22)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD …
Jun-II-B-STT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
4 / 5
1 (29 F)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD …
Mládež-B-STT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
8 / 9
1 (30 F)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD …
Mládež-B-LAT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
8 – 9 / 9
0 (22)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance a KD Želez…
SuperTL-Mládeže-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
13 / 25
123 (123)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance a KD Želez…
SuperTL-Mládeže-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
13 / 29
131 (131)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance a KD Želez…
SuperTL-Mládeže-LAT
Poremski Petr & Homolová Vendula
Dance studio Ostrava (CZ)
23 – 24 / 29
69 (69)
28.09.2019 Velká cena MZ Dance a KD Želez…
TL-Senioři-III-STT
Fajkus Roman & Fajkusová Monika
Dance studio Ostrava (CZ)
3 / 15
195 (195)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
TL-Mládeže-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
11 / 16
57 (57)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
TL-Mládeže-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
5 / 19
132 (132)
22.09.2019 Taneční festival TK GRADACE 20…
TL-Mládeže-LAT
Poremski Petr & Homolová Vendula
Dance studio Ostrava (CZ)
7 – 8 / 19
91 (91)
08.09.2019 Ghepardo Open
Jun-II-B-LAT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
3 / 3
5 (7)
08.09.2019 Ghepardo Open
Jun-II-B-STT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
2 / 3
11 (11)
08.09.2019 Ghepardo Open
Mládež-B-STT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
1 / 3
17 F (28 F)
08.09.2019 Ghepardo Open
Mládež-B-LAT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
3 / 5
7 (14)
07.09.2019 Dvectis Kometa Cup 2019
SuperTL-Jun-II-STT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
30 / 35
60 (60)
07.09.2019 Dvectis Kometa Cup 2019
SuperTL-Jun-II-LAT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
30 – 33 / 40
64 (64)
07.09.2019 Dvectis Kometa Cup 2019
SuperTL-Mládeže-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
14 / 26
106 (106)
07.09.2019 Dvectis Kometa Cup 2019
SuperTL-Mládeže-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
14 / 25
106 (106)
25.08.2019 Taneční liga města Olomouce - …
TL-Mládeže-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
10 – 11 / 19
62 (62)
25.08.2019 Taneční liga města Olomouce - …
TL-Mládeže-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
10 / 21
66 (66)
25.08.2019 Taneční liga města Olomouce - …
TL-Mládeže-LAT
Poremski Petr & Homolová Vendula
Dance studio Ostrava (CZ)
15 / 21
40 (40)
24.08.2019 30 let Olympu - Taneční liga m…
TL-Jun-II-STT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
14 / 17
49 (49)
24.08.2019 30 let Olympu - Taneční liga m…
TL-Jun-II-LAT
Skokan Vít & Broukalová Adéla
Dance studio Ostrava (CZ)
18 – 19 / 21
38 (38)
16.06.2019 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Dospělí-B-LAT
Polášek Kryštof & Šebestová Lucie
Dance studio Ostrava (CZ)
6 / 7
1 (247 F4)
01.06.2019 Olešnický střevíc
Senioři-III-B-STT
Valečko Petr & Valečková Danuše
Dance studio Ostrava (CZ)
4 / 5
1 (55)
01.06.2019 Olešnický střevíc
Senioři-I-D-LAT
Valečko Petr & Valečková Danuše
Dance studio Ostrava (CZ)
6 / 6
0 (194 F)
01.06.2019 Olešnický střevíc
Senioři-III-D-LAT
Valečko Petr & Valečková Danuše
Dance studio Ostrava (CZ)
4 / 4
0 (194 F)
01.06.2019 COOL DANCE 2019
SuperTL-Mládeže-STT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
16 / 28
95 (95)
01.06.2019 COOL DANCE 2019
SuperTL-Mládeže-LAT
Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
18 / 27
84 (84)
11.05.2019 TANEČNÍ LIGA JUNIORŮ, MLÁDEŽE …
TL-Jun-II-STT
Klapuch Matěj & Bakhtary Barbora
Dance studio Ostrava (CZ)
10 / 16
78 (78)
— dancerank.cz