Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
20.03.2011 Břeclavská romance 2011
Dospělí-D-STT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
16 – 17 / 17
0 (7)
20.03.2011 Břeclavská romance 2011
Dospělí-C-LAT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
17 / 18
1 (186)
19.03.2011 Mistrovství České republiky v …
Jun-II-10 tanců
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
5 / 29
0 (0)
12.03.2011 Pro brněnské důchodce
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
2 / 11 C
21 F (200 F5)
12.03.2011 Pro brněnské důchodce
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
3 / 11
15 F (218 F4)
12.03.2011 Pro brněnské důchodce
Dospělí-D-STT
Flössler Libor & Škrobová Irena
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
5 / 12
9 (40)
12.03.2011 Pro brněnské důchodce
Dospělí-C-LAT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
10 / 14
6 (185)
27.02.2011 Olomoucký taneční festival
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 / 9
1 (179 F4)
27.02.2011 Olomoucký taneční festival
Jun-II-D-LAT
Dvořák David & Konopková Michaela
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
18 – 19 / 19
0 (0)
27.02.2011 Olomoucký taneční festival
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 – 9 / 19
12 (203 F3)
27.02.2011 Olomoucký taneční festival
Jun-II-B-STT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
1 / 7
23 F (137 F3)
27.02.2011 Olomoucký taneční festival
Jun-II-B-LAT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 9
7 (100 F)
27.02.2011 Olomoucký taneční festival
Dospělí-D-STT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 28 C
30 F (385 F5)
27.02.2011 Olomoucký taneční festival
Dospělí-D-LAT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
18 / 22
4 (299 F2)
26.02.2011 Olomoucký taneční festival
Dospělí-D-STT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
7 / 38
37 F (355 F4)
26.02.2011 Olomoucký taneční festival
Dospělí-D-LAT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
23 – 24 / 32
8 (295 F2)
20.02.2011 RůŽOVÝ ZUB - DRUHÁ MALÁ SOUĚŽ …
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
6 / 19
15 (178 F4)
20.02.2011 RůŽOVÝ ZUB - DRUHÁ MALÁ SOUĚŽ …
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
5 / 27
28 F (191 F3)
20.02.2011 RůŽOVÝ ZUB - DRUHÁ MALÁ SOUĚŽ …
Dospělí-D-STT
Flössler Libor & Škrobová Irena
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 – 9 / 26
21 (31)
20.02.2011 RůŽOVÝ ZUB - DRUHÁ MALÁ SOUĚŽ …
Dospělí-C-LAT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
7 – 9 / 15
8 (179)
19.02.2011 Mistrovství ČR v latinskoameri…
Junioři-II-LAT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
7 – 8 / 41
0 (0)
30.01.2011 MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - …
Dospělí-D-STT
Flössler Libor & Škrobová Irena
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 / 16
10 (10)
30.01.2011 MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - …
Dospělí-D-STT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
11 / 16
5 (7)
30.01.2011 MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - …
Dospělí-D-STT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
3 / 16
22 F (318 F3)
30.01.2011 MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - …
Dospělí-D-LAT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
10 / 25
19 (287 F2)
30.01.2011 MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - …
Dospělí-C-LAT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
12 / 12
0 (171)
29.01.2011 O CUKROVOU ČÍŠI 2011
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
3 / 10
14 (163 F4)
29.01.2011 O CUKROVOU ČÍŠI 2011
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
3 / 21
27 F (163 F2)
29.01.2011 O CUKROVOU ČÍŠI 2011
Jun-II-B-STT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
1 / 9
25 F (114 F2)
22.01.2011 Mistrovství ČR ve standardních…
Junioři-II-STT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
7 / 35
0 (0)
19.12.2010 VELKÁ CENA POJIŠŤOVNY GENERALI…
Dospělí-D-STT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 14
14 (296 F2)
19.12.2010 VELKÁ CENA POJIŠŤOVNY GENERALI…
Dospělí-D-LAT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
13 / 19
8 (268 F2)
19.12.2010 VELKÁ CENA POJIŠŤOVNY GENERALI…
Dospělí-C-LAT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 14
14 (171)
18.12.2010 Vánoční cena Orla - MANTILA RE…
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 7
5 (149 F4)
18.12.2010 Vánoční cena Orla - MANTILA RE…
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 6
4 (136 F)
18.12.2010 Vánoční cena Orla - MANTILA RE…
Dospělí-C-LAT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 / 13
7 (157)
11.12.2010 Vánoční cena Fortuny - ZÁMECKÁ
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
2 / 8
18 F (144 F4)
11.12.2010 Vánoční cena Fortuny - ZÁMECKÁ
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
5 / 16
13 (132 F)
05.12.2010 O pohár primátora
Jun-II-B-STT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 7
5 (89 F)
05.12.2010 O pohár primátora
Jun-II-B-LAT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
5 / 8
3 (93 F)
28.11.2010 Kometa Cup 2010
TL-Jun-II-STT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 / 12
100 (405)
28.11.2010 Kometa Cup 2010
TL-Jun-II-LAT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
11 / 13
70 (343)
28.11.2010 VELKÁ CENA MĚSTA BRNA
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
2 / 12
22 F (126 F3)
28.11.2010 VELKÁ CENA MĚSTA BRNA
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
6 / 15
13 (119 F)
28.11.2010 VELKÁ CENA MĚSTA BRNA
Dospělí-D-STT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 – 9 / 15
8 (282 F2)
28.11.2010 VELKÁ CENA MĚSTA BRNA
Dospělí-D-LAT
Turčan Michael & Reichová Eliška
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
10 / 25
19 (260 F2)
28.11.2010 VELKÁ CENA MĚSTA BRNA
Dospělí-C-LAT
Flössler Jaromír & Taušová Petra
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
7 – 8 / 11
3 (150)
20.11.2010 Memoriál Dr. Miroslava Hýži
Jun-II-D-STT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
4 / 9
7 (104 F2)
20.11.2010 Memoriál Dr. Miroslava Hýži
Jun-II-D-LAT
Mozga Lukáš & Široká Jana
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
6 – 7 / 13
8 (106 F)
20.11.2010 Memoriál Dr. Miroslava Hýži
Jun-II-B-STT
Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta
DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
1 / 8
24 F (84 F)
— dancerank.cz