Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
14.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 7
17 F (164 F)
14.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-A-LAT
Muk David & Dragounová Jolana
Bene Dance Art Team (CZ)
6 / 6
0 (4)
14.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Mládež-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 6
16 F (180 F2)
13.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Jun-II-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 5
13 (128 F4)
13.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
6 / 10
6 (142)
13.06.2020 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Mládež-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
4 / 7
5 (147)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-E-LAT
Lípa Jan & Podshivalova Daria
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 16
28 (127)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Jun-II-E-LAT
Souček Alexandr & Bábíková Nikola
Bene Dance Art Team (CZ)
5 / 12
9 (193)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Mládež-E-LAT
Souček Alexandr & Bábíková Nikola
Bene Dance Art Team (CZ)
5 / 9
6 (199)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Senioři-II-B-LAT
Marek Václav & Marková Blanka
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 2
10 (10)
07.03.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Senioři-III-B-LAT
Marek Václav & Marková Blanka
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 2
10 (20)
01.03.2020 Chvaletice dětem, aneb....
Dospělí-E-LAT
Lípa Jan & Podshivalova Daria
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 20
38 (99)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Jun-II-E-LAT
Souček Alexandr & Bábíková Nikola
Bene Dance Art Team (CZ)
6 / 14
10 (166)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Jun-II-C-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
9 / 10
1 (1)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-E-LAT
Souček Alexandr & Bábíková Nikola
Bene Dance Art Team (CZ)
5 / 19
18 (184)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
5 / 16
13 (124)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Mládež-C-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
12 – 13 / 16
3 (4)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-E-LAT
Lípa Jan & Podshivalova Daria
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 20
32 (61)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
11 / 21
12 (136)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-A-LAT
Muk David & Dragounová Jolana
Bene Dance Art Team (CZ)
17 / 21
4 (4)
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-B-LAT
Meisner Dominik & Fajfrová Adéla
Bene Dance Art Team (CZ)
11 – 12 / 18
6 (25)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
Dospělí-E-LAT
Lípa Jan & Podshivalova Daria
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 13
29 (29)
22.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.roční…
SuperTL-Sen-III-LAT
Marek Václav & Marková Blanka
Bene Dance Art Team (CZ)
7 / 9
126 (126)
16.02.2020 MIA CUP
TL-Jun-I-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
12 / 18
54 (54)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-I-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
2 / 8
18 F (109 F4)
09.02.2020 Únorové Géčko
Jun-II-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
5 / 9
6 (115 F4)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-II-C-LAT
Marek Václav & Marková Blanka
Bene Dance Art Team (CZ)
4 / 7
5 (192 F5)
19.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-III-C-LAT
Marek Václav & Marková Blanka
Bene Dance Art Team (CZ)
4 / 5
1 (193 F5)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-I-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 3
17 F (82 F3)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-II-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
4 / 11
9 (91 F3)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Jun-II-E-LAT
Souček Alexandr & Bábíková Nikola
Bene Dance Art Team (CZ)
3 / 8
12 (142)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Mládež-E-LAT
Souček Alexandr & Bábíková Nikola
Bene Dance Art Team (CZ)
3 / 10
14 (156)
18.01.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dospělí-B-LAT
Meisner Dominik & Fajfrová Adéla
Bene Dance Art Team (CZ)
4 / 8
6 (19)
12.01.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Senioři-II-C-LAT
Marek Václav & Marková Blanka
Bene Dance Art Team (CZ)
5 / 5
0 (187 F5)
14.12.2019 Vánoční cena TK Linie
Mládež-B-LAT
Meisner Dominik & Fajfrová Adéla
Bene Dance Art Team (CZ)
3 / 3
5 (5)
14.12.2019 Vánoční cena TK Linie
Dospělí-B-LAT
Meisner Dominik & Fajfrová Adéla
Bene Dance Art Team (CZ)
6 / 7
1 (6)
01.12.2019 Zimní SPARTA CUP 2019
Jun-II-D-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 13 C
31 F (207 F6)
01.12.2019 Zimní SPARTA CUP 2019
Jun-I-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
10 / 13
3 (60 F2)
01.12.2019 Zimní SPARTA CUP 2019
Jun-II-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
6 / 17
15 (75 F2)
30.11.2019 Jesenický pohár 2019 - 13. roč…
Jun-II-D-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 14
32 F (172 F5)
30.11.2019 Jesenický pohár 2019 - 13. roč…
Mládež-D-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
4 / 6
4 (176 F5)
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna
Jun-II-D-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 20
38 F (132 F4)
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna
Mládež-D-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
4 / 10
8 (140 F4)
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna
Mládež-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
16 / 21
5 (109)
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna
Dospělí-C-LAT
Balán Martin & Tučková Karolína
Bene Dance Art Team (CZ)
18 – 20 / 22
2 (111)
26.10.2019 O cenu města Neratovic 2019 - …
Jun-II-D-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 11
27 F (94 F3)
26.10.2019 O cenu města Neratovic 2019 - …
Jun-I-C-LAT
Krameš Michael & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
5 – 6 / 6
0 (57 F2)
26.10.2019 O cenu města Neratovic 2019 - …
TPV-Jun-II-SYNC
Kramešová Natálie & Škvárová Marie
Bene Dance Art Team (CZ)
1 / 6
0 (0)
20.10.2019 Fuego Cup
Jun-II-D-LAT
Souček Adam & Kramešová Natálie
Bene Dance Art Team (CZ)
8 – 9 / 17
10 (43 F)
20.10.2019 Fuego Cup
Jun-II-E-LAT
Souček Alexandr & Bábíková Nikola
Bene Dance Art Team (CZ)
5 / 24
23 (120)
— dancerank.cz