Vyhledávání výsledků — Česko (ČSTS)

DatumSoutěžPár#
19.10.2019 Podještědský pohár - 50. roční…
Dospělí-A-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
10 – 12 / 21
11 (41)
19.10.2019 Podještědský pohár - 50. roční…
TL-Mládeže-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
16 – 17 / 20
43 (43)
12.10.2019 Cena města Benešova
Mládež-B-LAT
Charouz Michal & Vyskočilová Julie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 10
8 (14)
12.10.2019 Cena města Benešova
Mládež-B-LAT
Jašek Michal & Prokošová Lucie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
9 – 10 / 10
0 (0)
12.10.2019 Cena města Benešova
Dospělí-D-LAT
Wolf Jan & Volencová Karolína
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
9 / 9
0 (0)
29.09.2019 Plzeň 2019 - Grand Prix Parkho…
Dospělí-A-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 10
8 (30)
16.06.2019 Letní cena TK AMICIA DANCE PRA…
Jun-I-E-LAT
Herman Richard & Sladká Ema
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
3 / 9
13 (49)
16.06.2019 Letní cena TK AMICIA DANCE PRA…
Jun-II-E-LAT
Herman Richard & Sladká Ema
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
8 – 9 / 12
3 (52)
15.06.2019 Cena města Chebu
Dospělí-B-LAT
Charouz Michal & Vyskočilová Julie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
3 / 4
6 (6)
15.06.2019 Cena města Chebu
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
1 / 5 B
19 F (218 F5)
01.06.2019 COOL DANCE 2019
SuperTL-Mládeže-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
26 / 27
56 (56)
12.05.2019 JARNÍ CENA CHRUDIMĚ
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
1 / 11 B
27 F (225 F6)
08.05.2019 Nymburská pečeť
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
10 – 11 / 13
2 (199 F4)
04.05.2019 O kutnohorský groš
Mládež-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
1 / 9
25 F (188 F5)
04.05.2019 O kutnohorský groš
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
5 / 13
10 (198 F5)
28.04.2019 SPARTA CUP 2019 - 5. ročník
Jun-I-E-LAT
Herman Richard & Sladká Ema
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
5 / 14
13 (33)
28.04.2019 SPARTA CUP 2019 - 5. ročník
Jun-II-E-LAT
Herman Richard & Sladká Ema
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
17 – 18 / 21
3 (36)
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Tanečn…
Jun-I-E-LAT
Herman Richard & Sladká Ema
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
3 / 9
13 (13)
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Tanečn…
Jun-II-E-LAT
Herman Richard & Sladká Ema
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
9 / 14
7 (20)
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Tanečn…
Dospělí-A-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
10 – 11 / 29
22 (22)
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Tanečn…
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
3 / 17
23 F (197 F4)
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Tanečn…
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
6 / 17
13 (163 F4)
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
2 / 14
26 F (122 F3)
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019
Mládež-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
1 / 12
28 F (150 F4)
20.04.2019 Velikonoční cena TK AMICIA DAN…
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 6
4 (96 F2)
13.04.2019 Kladenský pohár 2019 - 7.roční…
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 12
10 (92 F2)
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá na…
Mládež-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
1 / 11 A
27 F (213 F7)
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá na…
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
2 / 15
27 F (82 F2)
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá na…
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
6 / 15
11 (174 F3)
31.03.2019 Jarní cena NKC Nové Strašecí
Dospělí-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
1 / 10
26 F (186 F6)
23.03.2019 Dance Time Cup 2019 - 2.ročník
Dospělí-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 17
17 F (160 F5)
23.03.2019 Dance Time Cup 2019 - 2.ročník
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
5 – 6 / 13
9 (163 F3)
16.03.2019 O cenu Rumcajse, Manky a Cipís…
Dospělí-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
2 / 15
27 F (143 F4)
09.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 -…
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 13
11 (154 F3)
09.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 -…
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
7 / 13
8 (55 F)
02.03.2019 Chvaletice dětem, aneb....
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
2 / 7
17 F (47 F)
17.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročn…
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
9 / 25
18 (30)
17.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročn…
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
12 / 25
15 (143 F3)
16.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročn…
Dospělí-C-LAT
Fiřt Petr & Mrštinová Marie
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
6 / 16
12 (12)
16.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročn…
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
11 / 16
5 (128 F3)
10.02.2019 Hlinecké Géčko
Mládež-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 9
7 (110 F3)
10.02.2019 Hlinecké Géčko
Dospělí-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
10 / 14
6 (116 F3)
19.01.2019 CENA HANKOVA DOMU 5. ročník
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
13 / 13
0 (123 F3)
16.12.2018 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
6 – 7 / 9
2 (123 F3)
16.12.2018 Vánoční cena METRONOM Praha 20…
Dospělí-A-LAT
Vojtík Michal & Lendvaiová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
27 – 28 / 30
2 (2)
09.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018
Jun-II-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
3 / 8
12 (103 F3)
08.12.2018 Kamenický pohár
Jun-II-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
3 / 9
13 (91 F3)
25.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 201…
Jun-II-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
4 / 9
7 (78 F3)
17.11.2018 O cenu města Jičína - 50. ročn…
Jun-II-B-LAT
Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
2 / 9
19 F (71 F3)
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna
Dospělí-C-LAT
Tomsa Matěj & Lendvaiová Kateřina
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
2 / 6
16 F (121 F3)

Celkem nalezeno 56 výsledků.

— dancerank.cz