Dospělí-E-LAT: Hlinecké Géčko

Hlinecké Géčko, sobota 08.02.2020, Hlinsko v Čechách, Česko (ČSTS)

Dospělí-E-LAT, 26 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem Postup
Finále
1176Vahala Lukáš & Vašíčková AmálieInfinity Dance Team (CZ) 46 138
2129Bárta Jiří & Sluková KristýnaSTK Praha (CZ) 40 228 D
3192Ředina Ondřej & Vašková KarolínaDanza Brno (CZ) 34 88
4143Šembera Martin & Adámková KateřinaCOOL DANCE (CZ) 28 55
5152Kvoch Jan & Sedláčková JulieCTS Perfect Pardubice (CZ) 27 27
6126Hysek Šimon & Živná NatálieTAK Dance KROK (CZ) 26 29
Semifinále
7 – 8137Maška Jan & Říšská KláraTaneční klub Pelhřimov (CZ) 22 45
7 – 8178Hitzger Lukáš & Kamarádová MarieTKG Hlinsko (CZ) 22 25
9 – 10123Malina Marek & Jarošová MagdalénaPaul Dance (CZ) 20 51
9 – 10172Špáda Filip & Jonášová NatálieKosmonosy (CZ) 20 55
11163Syrůček Denis & Holcová AnnaCTS Perfect Pardubice (CZ) 19 19
12 – 13161Pečenka Jakub & Klikarová KateřinaMladá Boleslav (CZ) 17 89
12 – 13184Vodička Filip & Boudyšová LudmilaTaneční klub BONSTEP (CZ) 17 24
2. kolo
14183Matura Zdeněk & Knopfová OndřejkaInfinity Dance Team (CZ) 14 15
15 – 16141Bartoníček Václav & Kulišová DenisaTK Chvaletice (CZ) 12 178
15 – 16190Kantor Tomáš & Poučová MichaelaCTS Perfect Pardubice (CZ) 12 12
17142Trávníček Pavel & Píšová MagdalénaCTS Perfect Pardubice (CZ) 11 15
18 – 19124Joukl Robert & Kukalová KateřinaTK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 9 9
18 – 19140Kletzander Lukáš & Špičková LucieStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 9 9
1. kolo
20158Pösl Martin & Widenská AnetaCTS Perfect Pardubice (CZ) 6 6
21 – 22173Klaban Matyáš & Bartoňová AnežkaTaneční klub BONSTEP (CZ) 4 10
21 – 22182Flégl Jan & Martiniková NikolCTS Perfect Pardubice (CZ) 4 18
23 – 25147Cetkovský Lukáš & Svobodová KarolínaKlub sportovního tance Jesenicka (CZ) 1 1
23 – 25150Bleha Martin & Odstrčilová LucieCTS Perfect Pardubice (CZ) 1 6
23 – 25194Keprt David & Keprtová ZdeňkaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 1 1
26166Vitman Petr & Báčová ViktorieCTS Perfect Pardubice (CZ) 0 0

Porotci

A Dvořáková Marie CZ
B Hein Jiří SVK
C Horáček Petr SVK
D Kowalski Michal POL
E Krnčanová Lucia SVK
F Mičjanová Ludmila CZ
G Němeček Michal CZ
— dancerank.cz