Mládež-LAT: Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance

Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance, sobota 01.02.2020, Praha, Česko (ČSTS)

Mládež-LAT, 36 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1302Boldiš Tomáš & Glistová MarieTK Trend Ostrava (CZ)
2334Tománek Jonáš & Kosmáková ŠárkaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3342Zíma Jakub & Nedbailo AngelinaTK Trend Ostrava (CZ)
4338Vokurka Ondřej & Hřebíčková EliškaCOOL DANCE (CZ)
5308Fried Martin & Vondřejcová SáraTK Sparta Praha (CZ)
6316Kiršner Mario & Golombová AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
Semifinále
7 – 8305Dobruský Patrik & Nováková VeronikaCOOL DANCE (CZ)
7 – 8327Pallas Kryštof & Hendrychová HanaPraha (CZ)
9304Burant Jan & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ)
10322Los.Chovanec Oliver & Plachá EliškaiDance Studio (CZ)
11313Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ)
12329Přibyl Filip & Rumpíková AmálieCOOL DANCE (CZ)
2. kolo
13326Novák Petr & Kosková NelaTK Gradace Kroměříž (CZ)
14336Vild Jan & Musilová EllenMZ Dance Team (CZ)
15311Hošek Lukáš & Grégrová KristýnaTaneční Studio Vítkovice (CZ)
16315Kirnig Tomáš & Konečná KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
17323Martínek Lukáš & Duchková BeataTK Admira (CZ)
18306Doležal Radek & Folcová NicoleDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
19335Vengrynský Petr & Stehnová EliškaMZ Dance Team (CZ)
20 – 22320Kuntoš Vilém & Kábrtová VendulaCOOL DANCE (CZ)
20 – 22328Poremski Petr & Homolová VendulaDance studio Ostrava (CZ)
20 – 22339Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška (CZ)
23303Bortlík Adam & Brožková EvaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
24314Kapitán Filip & Rudy ŠarlotaiDance Studio (CZ)
25310Holaza Šimon & Kirnigová JanaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
1. kolo
26307Florian Daniel & Kasalová LindaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
27325Munzar Tomáš & Mottlová EliškaMZ Dance Team (CZ)
28309Herman David & Koštovalová EliškaTK Elán Třinec (CZ)
29332Sokol Daniel & Mužná KristýnaTK Elán Třinec (CZ)
30319Kudláč Matěj & Bajgarová MichaelaTaneční klub Antonio (CZ)
31301Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ)
32 – 33330Skulina Stanislav & Kluzová KláraTK HAPPY DANCE (CZ)
32 – 33337Vlček Jan & Příplatová PetraTK Koškovi Liberec (CZ)
34331Smolucha Jakub & Doležalová AdélaTK Astra Praha (CZ)
35333Sznapka Henryk & Toman DariaTK Marendi (CZ)
36341Zaduban Lukáš & Kazdová KarolínaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)

Porotci

A Bank Karel CZ
B Dědík Marek CZ
C Fencak Zdenek CZ
D Gebert Marcel CZ
E Henzély Igor.St. CZ
F Horník Miroslav CZ
G Kliment Jan CZ
H Krtička Jaroslav CZ
I Kuklina Elizaveta CZ
J Mrázová Renáta CZ
K Pixa Jiří CZ
— dancerank.cz